Quest Hunt - Escape Room

Quest Hunt - Escape Room

Lockme partner

426

426 reviews

|

PL 97

Poland: 97th place

|

9.2/10

Quest Hunt is a escape game like no other. Try our games, escape against all odds and be hero in your own story. to escape room jakiego jeszcze nie widział... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Quest Hunt is a escape game like no other. Try our games, escape against all odds and be hero in your own story.

to escape room jakiego jeszcze nie widziałeś, przyjdź do nas i poczuj się jak bohater we własnym filmie.

Photo gallery

Address of department Warszawa, Poland

Warszawa

ul. Wilcza 66/68 lokal 1a, Warszawa

Rooms available in department Warszawa

Additional offers available in this company

Comapny Events

Comapny Events

Quest Hunt – Escape Room to oryginalna propozycja dla firm, którym zależy na budowaniu integracji oraz atmosfery współpracy za pomocą zaangażowania pracowników we wspólną rozrywkę, motywującą do kreatywnego myślenia oraz podejmowania decyzji pod presją czasu. Zabawa w naszym escape roomie to doskonałe rozwiązanie aby zgrać Twój zespół pracowników. Sprawdzić ich umiejętność w zakresie pracy zespołowej. Poprawić komunikację w grupie. Zapraszamy do Quest Hunt! Nasza oferta to team building w zupełnie nowym wydaniu.

Podczas godziny gry Twoi pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, aby wykonać powierzone im zadanie. Bardzo szybko okaże się, który z nich ma w sobie żyłkę lidera, a kto lepiej czuje się w analizowaniu otrzymywanych informacji. Kreatywne myślenie, umiejętność pracy w zespole czy podejmowania decyzji pod presją czasu – w Quest Hunt będziesz mógł szybko przekonać się, kto naprawdę posiada cechy często „z urzędu” zamieszczane w CV!
Oferujemy:
- możliwość wynajęcia jednego pokoju lub całego lokalu (3 pokoje + Recepcja),
- na kilka godzin bądź na cały dzień,
- dopasowanie zagadek do tematyki spotkania, dodanie "zagadek specjalnych"
- możliwość zamówienia cateringu
- doskonałą lokalizację w samym centrum Warszawy, gdzie w zasięgu kilku kroków od naszego Escape roomu znajdują się liczne restauracje takie jak: Sofra, Salto, Mandala, Dekagram, Oishii Sushi czy Znajomi Znajomych.

Price: 0zł

Order method: Call our phone and we can arrange all details for you. +48 792 672 308

Wieczory Kawalerskie/Panieńskie

Wieczory Kawalerskie/Panieńskie

Jeśli szukacie idealnej atrakcji na wieczór panieński / kawalerski - właśnie trafiliście w dziesiątkę!

Escape Room to doskonały sposób aby uczestnicy zabawy poznali się przy wspólnym rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu kolejnych tajemnic, nic tak nie wiąże grupy jak wspólne doświadczenia i pozytywne emocje. Zawsze staramy się dostosować do wymagań klienta, wiec jeśli potrzeba ukryć w grze prezent, dodatkowe wskazówki lub spersonalizowaną specjalnie dla was zagadkę, to warto nas o to zapytać przed grą, dzięki temu Wasz wieczór będzie niezapomniany! A jeżeli po grze chcecie wypić kieliszek szampana, to znajdzie się miejsce i na to.

Urodziny

Urodziny

Quest Hunt – Escape Room to także dobra zabawa dla młodzieży. Przyjmujemy wycieczki szkolne i turystyczne do 20 osób, współpracujemy z innymi escape roomami w okolicy przy obsłudze większych grup na raz. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu gier dla młodzieży i każda z naszych gier dostarcza wielu wrażeń, które dzieci jeszcze długo będą wspominać.

Zabawa w naszych pokojach jest bezpieczna, aktywna, rozwijająca myślenie zadaniowe i rozwiązywanie złożonych problemów, wiele zadań wymusza współpracę większej ilości osób, w celu rozwiązania zadania. Same pokoje są przygotowane tak, aby nie straszyć, są nastawione na atmosferę przygody.

Organizujemy także zabawę dla grup urodzinowych, dysponujemy niedużą przestrzenią w której można podać tort, lub drobną przekąskę, zaśpiewać sto lat. W grze możemy ukryć prezent dla solenizanta/tki

Price: 0zł

Order method: Prosimy o telefon 792 672 308 i omówienie szczegółów

Recent reviews

Gęba
Gęba

Navigator
140 pts

34 reviews

My name is BOND!

2/16/20 | visit date: 2/10/20

Trusted review

Gęba 34 reviews

Pokój bardzo w porządku! Zagadki różnorodne, 4 osoby miały co robić :) Mimo, że widać upływ czasu bardzo podobał nam się wystrój oraz ogólny klimat pokoju. Jedynie wprowadzenie pozostawia troszkę do życzenia, można by trochę poprawić jakość ;) ale to drobny aspekt stylistyczny.
Zabrakło nam półtorej minuty do rekordu, co pozostawiło malutki niedosyt, ale zabawa była przednia! Niecodzienne rozwiązania niektórych zagadek i interakcja z rekwizytami!
POLECAM!

Overall rating: 9/10

Customer service: 7/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

mikolajpsyk
mikolajpsyk

Wanderer
44 pts

7 reviews

Dobry Escape room w centrum Warszawy

2/3/20 | visit date: 2/1/20

Trusted review

mikolajpsyk 7 reviews

Byliśmy w escape roomie Świat to za mało w 7 osób - generalne wrażenia bardzo pozytywne. Pokój ma sporo urozmaiceń pod względem rodzajów zagadek jak również ich stopnia trudności.

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

katarzynakrekora
katarzynakrekora

Scout
60 pts

6 reviews

Fajny dla rodzin

12/25/19 | visit date: 11/30/19

katarzynakrekora 6 reviews

Pokój super dla rodzin z dziećmi, co niektóre zagadki wymagające mimo że syn w ciągu 15 min. przez przypadek odnalazł klucz do [spojler] to podjeliśmy się wyzwania ukończenia wszystkich zagadek.... Pokój ciekawy …

Overall rating: 8/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium