Quest Cage Centrum

Quest Cage Centrum

Lockme partner

227

227 reviews

|

PL 49

Poland: 49th place

|

9.3/10

Nastały nowe czasy. Nowy Burmistrz zaprowadził porządek i zmienił Clue Town w spokojne, praworządne miasteczko, w którym nic się nie działo... aż do teraz.... [więcej]

4 4 rooms

1 1 department

About company

Nastały nowe czasy. Nowy Burmistrz zaprowadził porządek i zmienił Clue Town w spokojne, praworządne miasteczko, w którym nic się nie działo... aż do teraz.
Dziennikarka The Clue daily Olivia Rogers, wpadła na trop tajemniczej sprawy, do rozwiązania której, potrzebuje Waszej pomocy.
Czy jesteście gotowi na nową przygodę? Czy uda Wam się rozwikłać tajemnicę miasteczka? Czy wystarczy Wam odwagi by ujawnić prawdę?

Address of department Katowice

Katowice

ul. 3 Maja 6-8/lok. 3
Katowice

Rooms available in department Katowice

Rooms in preparation in department Katowice

Closed rooms in department Katowice

Recent reviews

rusztowany
rusztowany

Newbie
19 pts

4 reviews

Gdzie ten funkcji w prowadzi?

12/1/19 | visit date: 12/1/19

rusztowany 4 reviews

Za z e od początku. Wprowadzenie na poziomie godnym naśladowania przez inny h. Normalnie efekt wow to mało powiedziane.
Potem czas na ciąg dalszy.
Pokój bardzo dobrze przygotowany, przemyślany w bardzo drobnych szczegółach, przez co przez okrągłą godzinę, mózg chodzi na najwyższych obrotach.
Bardzo polecam tym, którzy chcą rozpocząć przygodę z ER, jak i tym którzy mają już za sobą kilka pokoi. Gwarantuje, że nie będziecie się nudzić.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

matiaz34
matiaz34

Wanderer
36 pts

1 review

Nasz pierwszy raz...

11/18/19 | visit date: 11/18/19

matiaz34 1 review

Quest Cage nawet w wirtualnej rzeczywistości nie zawodzi. Pokój zdecydowanie warty odwiedzenia. Poziom trudności idealny na pierwszy raz VR. Na pewno bedziemy polecać i czekamy na więcej ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Q
Q

Guide
460 pts

253 reviews

#261

11/9/19 | visit date: 8/9/19

Trusted review

Q 253 reviews

Takiego sekretu się nie spodziewaliśmy. W całości dużo lekkości i dużo humoru, jak to w QC. Kłódki, elektronika, mechanizmy tworzą bardzo grywalny pokój, który można śmiało polecić graczom na każdym stopniu doświadczenia w ucieczkach. Pomimo że dziewczyny z obsługi przemiłe, to jednak pokój został źle przygotowany na jednym etapie. Był to prawdopodobnie jeden z największych faili z resetowaniem pokoju jakiego dotąd doświadczyliśmy. Zastępczy rekwizyt zawierał błąd, przez co rozwiązanie banalnej zagadki było po prostu niemożliwe. Niestety była to jedna z początkowych zagadek, a ten początek zawsze jest kluczowy dla złapania flow w pokoju, no i chcąc nie chcąc trochę rzutował na końcowy odbiór. Cóż, zdarza się :) Kto szuka fajnej, lekkiej rozgrywki na sobotnie popołudnie, ten pokój sprawdzi się w stu procentach.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
268 pts

102 reviews

Tunele

11/9/19 | visit date: 11/9/19

Swistakk 102 reviews

Wow, to co trzeba temu pokojowi przyznać, to że na pewno jest bardzo oryginalny i że aranżacja przestrzeni na bardzo wysokim poziomie. Każdy centymetr przestrzeni jest tutaj skrzętnie wykorzystany. Po opiniach się zastanawiałem, czy przypadkiem to nie jest tak, że Quest Cage jakoś od miasta dostał dostęp do jakiejś nieaktywnej części kanalizacji i umieścił tam swoją grę. No aż tak dobrze to niestety nie ma, ale tak czy siak jest bardzo ciekawie :). Choć jak miałbym jeszcze mieć jakieś pobożne życzenia, to może można by pewne elementy uładnić, aby nie były to momentami takie po prostu kawałki sklejki, ale i tak jest super.

Zagadki przyjazne i różnorodne. Jedna szczególnie mi się spodobała, ale za dużo zdradzić nie mogę, z podobnym motywem w Polsce się jeszcze nie spotkałem :).

Pamiętam, że nawet kiedyś mi się śniło, że byłem w jakimś "escape roomie" gdzie łazilismy po jakiejś kanalizacji :D. Pewne podobieństwa mogę zauważyć :D.

Podobnie jak Reaktor 404, Tunele też są swego rodzaju unikalną ciekawostką, którą warto odwiedzić już z samego tego powodu, ale poza byciem ciekawostką są też po prostu bardzo dobrym pokojem.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój i production value: 4
Zagadki i flow: 4
Coś oryginalnego: 5
Czy się dobrze bawiłem?: 4

report review | View reports (1)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium