Projekt Ucieczka

Projekt Ucieczka

Lockme partner

19

19 reviews

|

PL 51

Poland: 51st place

|

9.6/10

Nowy koncept z kategorii escape room we Wrocławiu. Gwarantujemy moc wrażeń, emocji, tajemnic i zagadek. Nie gwarantujemy wyjścia i szczęśliwego zakończenia. [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

Nowy koncept z kategorii escape room we Wrocławiu. Gwarantujemy moc wrażeń, emocji, tajemnic i zagadek. Nie gwarantujemy wyjścia i szczęśliwego zakończenia.

Photo gallery

Address of department Wrocław

Wrocław

Wrocław, ul. Sokolnicza 30

Rooms available in department Wrocław

Recent reviews

Włóczykij
Włóczykij

Navigator
138 pts

144 reviews

Niewypowiedziane lęki nasilają się i karmią się sobą...

1/13/20 | visit date: 11/10/19

Włóczykij 144 reviews

Oglądaliście film Escape Room? Nie?! Może i lepiej, bo jeśli jesteście bojaźliwi, to początek może sprawić, że zastanowicie się przez chwilę czy aby na pewno wybraliście się do Escape Room'u...

Mam na koncie ponad 150 pokojów, ale z takim wprowadzeniem nie spotkałam się nigdy wcześniej. Jest ono po prostu mistrzowskie, wciąga w klimat już przed grą i daje pewność, że będzie to fantastyczna przygoda.

Zagadki o średnim stopniu trudności, nietypowe i pomysłowe oraz różnorodne- trochę kłódek i klasyki, szczypta elektroniki, a i zadania manualne się znajdą.

Powierzchnia "pokoju" niewielka, ale za to dobrze urządzona. Wystrój odzwierciedla miejsce, w którym się znajdujemy, a po ściągnięciu opasek na pewno chociaż trochę się zdziwcie (o ile oczywiście uda Wam się przeżyć). Nie jest strasznie, ale jak to w thrillerze bywa - są elementy zaskoczenia czy niepewności, które wywołują emocje i podkręcają atmosferę.

Chciałabym napisać, że w tym pokoju zostawiłam swoje serce, ale nie wiem czy w danej historii byłby to dobry pomysł... ;)

We Wrocławiu jeszcze nigdy nie spotkałam się ze słabszą obsługą i do tej pory pracownicy i właściciele w tym mieście byli w moim osobistym rankingu najlepsi. Ale Jarek i Ola! Po prostu świry! Oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Mimo, że po grze była prawie 22, to przegadaliśmy jeszcze dobrą godzinę i gdyby nie fakt, że do domu miałam jakieś 5 h drogi, to pewnie kolejna godzina również minęłaby jak 10 minut na wspólnej rozmowie. Widać, że pokój powstał z pasji, a jego Twórcy kochają to, co robią i włożyli w ten room mnóstwo pracy i serca. Oby jak najwięcej takich ludzi! :) Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w kolejnym pokoju Waszego autorstwa.

Ps. Jeszcze raz dzięki za drobną pamiątkę - jak tylko na nią patrzę, to z uśmiechem wspominam sobie Was, świetną zabawę, no i to, jak bogate mam wnętrze ;)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marysia&Artur :)
Marysia&Artur :)

Pioneer
216 pts

51 reviews

Coś nowego

12/27/19 | visit date: 12/1/19

Trusted review

Marysia&Artur :) 51 reviews

Fenomalny poczatek rozgrywki ❗
Innowacja w świecie ER.

Klimat świetnie odwzorowuje tematykę pokoju. Z czymś takim jeszcze się nie spotkaliśmy. Z pewnościa zostanie u nas w pamięci 👌

Zagadki zróżnicowane i kreatywne. Trzeba włączyć nieszablonowe myślenie za co również ➕

Co do właścicieli to mega zajarani ludzie. Widać ogrom serca i pracy włożony w ten pokój. Poświęcają każdą wolną chwilę na swoja pasję.

Czekamy z niecierpliwością na kolejną propozycje tej firmy 😍

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Monika1006
Monika1006

Navigator
126 pts

53 reviews

Must have we Wrocławiu :)

12/1/19 | visit date: 11/30/19

Monika1006 53 reviews

To było przeżycie! :) Niesamowity początek za co największy plus! Nie spotkaliśmy się z taki wprowadzeniem nigdy wcześniej, mimo że mamy już kilkadziesiąt pokoi za sobą. Zagadki i wystrój spójne, wszystko pasujące do fabuły. Kilka klasycznych kłódek, kilka rozwiązań z elektroniką - każdy znajdzie coś dla siebie. Polecałabym dla grup z doświadczeniem - klimat pokoju wymaga odpowiedniego skupienia na zagadkach ;) . Przemiła rozmowa po grze, zdecydowanie widać serce włożone w obsługę :) Dziękujemy i czekamy na coś nowego od Projekt Ucieczka :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kabura
kabura

Wanderer
37 pts

18 reviews

(nie)CHCECIE POZNAĆ WOLFGANGA!

11/13/19 | visit date: 11/2/19

kabura 18 reviews

Uwaga, nadajemy komunikat- gwarantuję Wam, że (nie)chcecie poznać Wolfganga... ;)

Dla miłośników ER ten pokój musi stać się obowiązkową pozycją. W klimat wczuwamy się już przy wprowadzeniu, którego nie spotkałam jeszcze nigdzie wcześniej. Chwila zwątpienia czy aby na pewno bierzemy udział w zabawie? :)
Zagadki częściowo liniowe, poziom jak dla nas jest średniozaawansowany.
Właściciele- świetni ludzie, trzeba im przyznać! Wkręceni w temat. Długa rozmowa po wyjściu z pokoju jeszcze bardziej podbiła ogólnie świetne wrażenie pokoju.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

akassss
akassss

Newbie
18 pts

3 reviews

Co robi Wolfgang? W. obserwuje.

11/3/19 | visit date: 10/6/19

akassss 3 reviews

W. czeka i bacznie obserwuje, aby nas zaskoczyć. Bądź czujny.


Dla fanów kłódek i klimatu, który wciąga i sprawia, ze serio jesteśmy u niego. Jesteśmy u Wolfganga.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium