Portal Secret

Portal Secret

Pokoje fabularne, unikalne rozwiązania i przede wszystkim fenomenalny klimat! To coś, co znajdziecie w rzeszowskim Portal Secret! W naszym tajemniczym labora... [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Pokoje fabularne, unikalne rozwiązania i przede wszystkim fenomenalny klimat! To coś, co znajdziecie w rzeszowskim Portal Secret!
W naszym tajemniczym laboratorium odkryliśmy sekret podróżowania pomiędzy wymiarami. Czy odważysz się zbadać otwarte przez nas wrota? Czy odkryjesz sekret portalu?

Address of department Rzeszów

Rzeszów

Ul. Boya-Żeleńskiego 16, 35-105 Rzeszów

Rooms available in department Rzeszów

Recent reviews

mariuszm
mariuszm

Newbie
16 pts

5 reviews

Tesla Tesla Tesla

4/8/19 | visit date: 2/13/19

mariuszm 5 reviews

Bardzo fajny dla grupki osób. Zagadki jakich nie widziałem w innych pokojach - baaardzo pomysłowy. Sporo elektroniki jak przystało na profesora ;d I najciekawsza szafa pełna skarbów :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

328 reviews

Rozmowa kwalifikacyjna w Tesla.corp

2/13/19 | visit date: 8/26/18

Review of Lockme

LockMe 328 reviews

Dość trudno jest zaskoczyć nas jakimiś rozwiązaniami technicznymi. Tutaj twórcom się to udało - zagadki były bardzo nietypowe i wymagały tak samo niestandardowego myślenia. A to o to chyba chodzi w escape roomach, żeby trochę pomyśleć i pokombinować :)

Najlepszym elementem tego pokoju jest to, że łamigłówki są ściśle związane z postacią Tesli, dzięki czemu w rezultacie otrzymujemy bardzo klimatyczną dawkę zabawy. Na początku wydaje nam się, że jesteśmy w zwyczajnym mieszkaniu, jednak nie wolno zapominać, że to mieszkanie wynalazcy, a w takim gabinecie nic nie jest takie do końca zwyczajne.

Pokój świetnie się sprawdzi dla wyjście z grupą znajomych. Jest ładnie, estetycznie i naprawdę pomysłowo. Polecamy - obowiązkowo do odwiedzenia w Rzeszowie. Ze względu na fabularny charakter scenariusza każdy znajdzie w nim coś dla siebie, co z kolei znacznie ułatwi podział obowiązków w zespole.

Difficulty: Medium

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

328 reviews

Z wizytą u faraona

2/13/19 | visit date: 8/25/18

Review of Lockme

LockMe 328 reviews

To był naprawdę bardzo przyjemny pokój. Zagadki, które napotkaliśmy na swojej drodze, były doskonale wpasowane w klimat, który bez wątpienia można określić jako egipski, a dodatkowo ich rozwiązywanie sprawiało nam dużo satysfakcji. Wystrój okazał się być prosty, dzięki czemu praktycznie żaden element nie znalazł się w tym pokoju przypadkiem.

Świetnie sprawdzi się zarówno na wypad z rodziną, jak i wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Integracja z pracy w tym pokoju również będzie dobrym pomysłem. W naszym odczuciu idealny na 3-4 osoby z lekkim doświadczeniem, chociaż i nowicjuszom może udać się uciec ze sporym zapasem czasu - wszystko zależy od zgrania zespołu i umiejętności planowania działań.

Rozwiązania zastosowane w tym scenariuszu były naprawdę ciekawe i wchodząc do środka ma się pewność, że będzie to dobrze spędzona godzina. My jak najbardziej polecamy wkręcić się w tę przygodę!

Difficulty: Medium

karolina55-98
karolina55-98

Newbie
9 pts

2 reviews

Tajemnica labolatorium

1/31/19 | visit date: 1/30/19

karolina55-98 2 reviews

Na podbój pokoju wybrałyśmy się w trzy osoby. No cóż więcej dodać - Tesla to sprytny naukowiec. Pozostawił nam wiele zagadek do rozwikłania nie tak oczywistych jak nam się na początku wydawało... Klimat pokoju świetny! Obsługa bardzo miła! Polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard