Plan B

Plan B

0

No reviews

|

PL 177

Poland: 177th place

|

0/10

Company Plan B has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes. [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Company Plan B has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes.

Recent reviews

Panda Express
Panda Express

Globetrotter
248 pts

63 reviews

Jak na pierwszy escape room w Suwałkach całkiem fajnie :)

11/3/17 | visit date: 11/3/17

Panda Express 63 reviews

Pokój bardzo dobry dla początkujących, którzy przygodę z escape roomami dopiero zaczynają, jednak dla stałych bywalców może się okazać rozczarowaniem.
Zagadki są dość proste, skupiają się głównie na odnajdywaniu kodu i otwieraniu kłódek, jednak mimo to gra jest całkiem przyjemna. Wystrój niby przypomina stary pokój, w którym mogła być przetrzymywana dziewczynka, ale fabuła totalnie do tego nie nawiązuje, a właściwie jej nie ma. W zasadzie jest to zlepek zagadek, które prowadzą do kodu otwierającego sejf, bez żadnej historii wokół tego.
Obsługa bardzo miła, jednak miałem wrażenie, że podpowiedzi udzielane są zbyt szybko. Lepszy byłby system gdzie gracze proszą o podpowiedź a nie dostają ją automatycznie jeśli zatną się na dłużej.

Cieszę się, że w końcu w Suwałkach jest escape room, jednak przed właścicielami jeszcze sporo pracy, żeby osiągnąć poziom prezentowany w innych pokojach

Overall rating: 6/10

Customer service: 8/10

Interior: 4/10

Difficulty: Easy

Ksenia H.
Ksenia H.

Wanderer
42 pts

45 reviews

Polecam!

9/21/17 | visit date: 9/21/17

Ksenia H. 45 reviews

Kto by sie spodziewal, ze jedyny pokoj w SUWAŁKACH zaskoczy tak pozytywnie! Ukryty w przechodniaku na osiedlu eskejp to przyjemny, pelny niekoniecznie skomplikowanych ale dajacych duzo frajdy zagadek twór. Wlasciciel to przemily pasjonat cieszacy sie z kazdego goscia, serdecznie pozdrawiamy. Wystroj dosc skromny i chalupniczy w wykonaniu, ale jakims cudem robiacy klimat. Mimo braku elektroniki, wymyslnych mechanizmow i obecnosci duzej ilosci klodek gralo sie nam naprawde milo - polecamy :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

Tomek P. 1
Tomek P. 1

Scout
56 pts

29 reviews

Ok dla początkujących!

7/28/17 | visit date: 7/25/17

Tomek P. 1 29 reviews

Byłem w tym pokoju z ekipą początkujących.... i myślę, że dla takich grup pokój spełnia swoją role. Zagadki nie są wprawdzie innowacyjne, ale za to jest ich dość sporo i są różnorodne. Klimat pokoju też jest zachowany. Obsługa na bardzo dobrym poziomie, aczkolwiek moim zdaniem pan Kamil za szybko dzwonił z podpowiedziami (nie proszony) ... przez co wyszliśmy już po 40 minutach... co pozostawiło mi trochę niedosyt. Generalnie jednak wszyscy byli zadowoleni z tego escape roomu.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Szatraza
Szatraza

Wanderer
41 pts

11 reviews

Przyjemny!

7/27/17 | visit date: 7/24/17

Szatraza 11 reviews

Pokój idealny dla 4 osób, nie więcej, bo może być małe zamieszanie:). Zagadki logiczne, pomysłowe, o poziomie trudności dla każdego! Bardzo pomocny i sympatyczny mistrz gry, który nie daje od razu podpowiedzi tylko pozwala zmierzyć się z napotkanym problemem. Klimat i wystrój bardzo dobry, jedyne na co mogę zwrócić uwagę to więcej wprowadzenia do fabuły. Polecam każdemu!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium