One Hour

One Hour

Lockme partner

329

329 reviews

|

PL 15

Poland: 15th place

|

9.5/10

Company One Hour has 2 rooms. To visit it, you need 120 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company One Hour has 2 rooms. To visit it, you need 120 minutes.

Address of department Bydgoszcz, Poland

Bydgoszcz

Gdańska 163, Bydgoszcz
Teren Kompleksu Sportowego Zawisza, budynek strzelnicy, na przeciwko Hotelu Zawisza.

Rooms available in department Bydgoszcz

Closed rooms in department Bydgoszcz

Recent reviews

zosiaplachta
zosiaplachta

Newbie
17 pts

8 reviews

Poczułam się jak prawdziwy odkrywca!

2/16/20 | visit date: 2/14/20

zosiaplachta 8 reviews

Wizyta w pokoju "Skarbiec" była dla nas zachwycająca, więc byliśmy pewni że i tym razem wyjdziemy pełni wrażeń i nie zawiedliśmy się! Pokój wspaniały! Wystrój rewelacyjny, dopracowany, zagadki niebanalne i bardzo spójne. Bardzo przyjemny pokój, idealny dla czterech osób. Bardzo polecamy tę firmę!!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Karol P. 1
Karol P. 1

Pioneer
168 pts

59 reviews

Piękna sprawa

2/12/20 | visit date: 1/31/20

Karol P. 1 59 reviews

Oj jak my lubimy jeździć do Bydgoszczy. Lokalne firmy sprawiają, że miasto to, stało się Polskim zagłębiem ER.
Nasze dotychczasowe wizyty zawsze były bardzo udane, nie inaczej tym razem.

Pokój zatytułowany "Tajemnica Władcy Nilu" przenosi nas w klimaty egipskich grobowców, piramid, faraonów i hieroglifów. Wszystko to, czego z grubsza moglibyśmy oczekiwać po takiej tematyce, znajdziemy w pełnej krasie w środku czekających na nas [spojler].
Zagadki, które spotkamy od wejścia, wymagają od nas głównie rozglądania się po pomieszczeniu i kojarzeniu symboli napotkanych w trakcie gry. Większość z rozwiązań nasuwa się sama, o ile pamiętamy co i gdzie leżało, bądź widzieliśmy. W rozgrywce dominują zadania manualne, czyli przesuń, przekręć, pociągnij. Co zdecydowanie leży w klimacie legendarnych egipskich pułapek. Jeśli już o klimacie mowa, to nie sposób się do czegokolwiek przyczepić. Po przekroczeniu progu pierwszych drzwi obudzimy się w fantastycznie wykonanym grobowcu, wykończonym od podłogi po sufit. Wszystkie mechanizmy i scenografia zostały zrobione z wielką dbałością o szczegóły + z tzw. "debiloodpornością" - w trakcie gry nie zauważyłem jakichkolwiek śladów zużycia materiału.
Nam całość udało się przejść w niecałe 45 minut bez podpowiedzi, zatem poziom trudności ciężko ocenić na wyżej niż średni. Niemniej byliśmy w środku bardzo doświadczoną ekipą i myślę, że przy przeciętnej rozgrywce zabawy jest na całą godzinę.

Serdecznie polecam wizytę w tym miejscu. Pokój zdecydowanie równa się w większości z lokalną konkurencją, a miejscami nawet ją przewyższa.
Nie mam co tu dużo więcej gadać, zasłużone 10/10 !

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

dejwis10201
dejwis10201

Wanderer
49 pts

16 reviews

Nie daliśmy się faraonowi!

2/2/20 | visit date: 2/2/20

Trusted review

dejwis10201 16 reviews

Nasz pierwszy pokój w One Hour ale było warto! Świetnie odwzorowany,klimatyczny pokój. Czuliśmy się jakby naprawdę ktoś nas zamknął w piramidzie. Zagadki wcale nie takie proste ale z malutką podpowiedzią daliśmy radę ;)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

280 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i wyprawa w nieznane

1/13/20 | visit date: 6/8/19

Archival rating

Cyrk Kamiennych Braci 280 reviews

Nie mieliśmy dość po ostatniej wyprawie. Informacja o kolejnym niezwykłym znalezisku sprawiła, że szybko ruszyliśmy na kolejną wyprawę. Wkrótce po udanej ucieczce z kambodżańskiej świątyni przenieśliśmy się do północnej Afryki, by tam zbadać poszlaki dotyczące zaginionej egipskiej świątyni. Nie mogliśmy się doczekać by odkryć co tak naprawdę skrywa tajemnica władcy Nilu.

Wystrój pokoju można opisywać tylko i wyłącznie pozytywnie. Wnętrze zostało zaprojektowane i wykonane z dużą dbałością o detale i z całkiem sporym rozmachem. Właściwie każdy element otoczenia sprawia wrażenie autentycznego i ze święcą szukać kaloryferów czy kabli. Twórcy naprawdę się wykazali. Podróży przez starożytną świątynię towarzyszy bardzo dobrze dobrana muzyka.

Zagadki są zróżnicowane i oryginalne, w dużej mierze korzystają z rozwiązań elektronicznych i mechanicznych. Przede wszystkim zostały zaplanowane w pełnej zgodzie z tematyką. Pokój jest dość trudny.

Do obsługi nie mamy żadnych zastrzeżeń.

"Tajemnica Władcy Nilu" to pokój o bardzo wysokim standardzie. Nikt nie powinien się na nim zawieść. Należy jednak pamiętać, że poziom trudności jest tu wysoki, mogący stanowić spore wyzwanie i dla doświadczonych ekip. Stąd też polecamy, by do tego pokoju wybrać się mając za sobą już kilka innych.

Overall rating: 9/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard