LOFTescape

LOFTescape

Lockme partner

486

486 reviews

|

PL 53

Poland: 53rd place

|

9.2/10

Kochamy kryminały i zawikłane intrygi, Lubimy czuć dreszczyk emocji i przeżywać chwile grozy. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce, w którym możecie przeży... [więcej]

4 4 rooms

2 2 departments

About company

Kochamy kryminały i zawikłane intrygi, Lubimy czuć dreszczyk emocji i przeżywać chwile grozy. Postanowiliśmy więc stworzyć miejsce, w którym możecie przeżyć historię kryminalną na żywo. Jeżeli macie pociąg :) do kryminałów, to miejsce jest dla Was.

Address of department Chorzów, Poland

Chorzów

Chorzów, ul. Wolności 93/2

Rooms available in department Chorzów

Address of department Katowice, Poland

Katowice

Opolska 3/7
Katowice

Rooms available in department Katowice

Recent reviews

malytrawa
malytrawa

Newbie
13 pts

3 reviews

Klimatyczny

9/13/20 | visit date: 8/30/20

malytrawa 3 reviews

Na sam początek musze pochwalić obsługę strasznie miła Pani która nawet na sam koniec dnia nie straciła uśmiechu z twarzy. Pokój bardzo ciekawy klimatyczny, czekamy na nastepny.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

aulina.pp
aulina.pp

Newbie
13 pts

4 reviews

Super

9/11/20 | visit date: 9/10/20

aulina.pp 4 reviews

Pokój bardzo nam się spodobał. Super klimat, ciekawe i czasami dość nietypowe zagadki. Przemiła obsługa! ;) To już drugi pokój od Was, który także nie zawiódł. Naprawde świetna zabawa. Polecamy i dziekujemy.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

312 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i test na tajnego agenta

9/10/20 | visit date: 8/6/20

Cyrk Kamiennych Braci 312 reviews

Wyczyny Cyrku Kamiennych Braci nie mogły zostać zbyt długo niezauważone. Tym razem upomniała się o nas sama MI6. Tajne brytyjskie służby poszukiwały następców słynnego Jamesa Bonda. Zanim jednak przydzielono nam zadanie, postanowiono zbadać nasze umiejętności. Test miał dać jednoznaczną odpowiedź na pytanie czy należy nam się licencja 00.

Gra rozpoczyna się bardzo fajnym, dosyć niestandardowym wprowadzeniem z nutką humoru. Wystrój pokoju jest estetyczny, choć w większości dość minimalistyczny. Nie przeszkadza to jednak, gdyż współgra to z tematyką rozgrywki i fabułą. Do odkrycia jest sporo niespodzianek i nie wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka.

Przy tworzeniu zagadek w ER wykorzystano tak standardowe rozwiązania, jak i ciekawe rzadko spotykane mechanizmy. Całość jest dobrze dopasowana do klimatu, a poziom trudności dobrze wyważony. Pokój nie jest bardzo liniowy, dzięki czemu w czteroosobowym składzie każdy miał jakieś zajęcie.

Obsługa tradycyjnie dla firmy LOFT Escape pokazała się z bardzo dobrej strony. Duży plus dla Pani Alony za fajne wprowadzenie i miłą rozmowę po skończonej zabawie.

Podsumowując, "Licencja 00", to bardzo udany pokój, który choć nie tak efektowny jak ogólnopolska czołówka, ma swoje atuty w postaci ciekawych zagadek i dynamicznej rozgrywki. Polecamy.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

SzaferskiX
SzaferskiX

Newbie
16 pts

9 reviews

Początki podboju Katowic.

9/7/20 | visit date: 8/30/20

SzaferskiX 9 reviews

Pierwszy pokój który odwiedziliśmy podczas wycieczki do Katowic. Wprowadzenie do samego pokoju odbywało się za pomocą filmiku z czym spotkaliśmy się po raz pierwszy. Sam pomysł na pokój jak i wykonanie na wysokim poziomie,lecz czuć że jest to troszkę starszy pokój z bardziej prostymi zagadkami bez zbędnej elektroniki. Zagadki przemyślane, wymagające chwili zastanowienia ale dosyć łatwe. Na ogromną pochwałę zasługuje mistrzyni gry. Podczas gry podpowiedzi które dostawaliśmy nie były bezpośrednie,tylko miały nas lekko nakierować na to co mamy zrobić w pokoju co jest wielkim plusem. Sama pani bardzo sympatyczna,po grze mieliśmy okazję chwilę porozmawiać o różnych pokojach występujących w okolicy i dzięki jej podpowiedzią, wybraliśmy kolejne pokoje do których udamy się przy kolejnych wizytach w Katowicach. Sam pokój oceniamy bardzo pozytywnie, mimo że jest on raczej dla osób zaczynających swoją przygodę z Escape Room.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy