Liga Odkrywców

Liga Odkrywców

Lockme partner

264

264 reviews

|

PL 60

Poland: 60th place

|

9.3/10

Szukasz nowych niesamowitych escaperoomów?! Nie mogłeś lepiej trafić, Liga Odkrywców zawodowo zajmuje się dostarczaniem niesamowitych przygód i przeżyć! W skład... [więcej]

4 4 rooms

1 1 department

About company

Szukasz nowych niesamowitych escaperoomów?! Nie mogłeś lepiej trafić, Liga Odkrywców zawodowo zajmuje się dostarczaniem niesamowitych przygód i przeżyć! W skład naszej oferty wchodzą 3 pokoje o zróżnicowanym poziomie trudności, a także Escape Box, czyli moc zagadek w jednej skrzyni. Dysponujemy także salką eventową gdzie można po udanej grze zorganizować poczęstunek w ramach imprezy okolicznościowej lub firmowego spotkania.

____________________________________________________

Nasze pokoje zagadek:

Złoto Lannisterów
Piraci i Źródło Młodości
Demon Asylum: Nekromanta
Testament Czarodzieja - Escape Box
____________________________________________________

http://www.ligaodkrywcow.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/liga.odkrywcow/
LockMe: https://lockme.pl/liga-odkrywcow/
Facebook: https://facebook.com/ligaodkrywcow/

Address of department Szczecin - Centrum

Szczecin - Centrum

Krzywoustego 76

Rooms available in department Szczecin - Centrum

Rooms in preparation in department Szczecin - Centrum

Closed rooms in department Szczecin - Centrum

Additional offers available in this company

Salka eventowa

Salka eventowa

Salka eventowa dla 12 osób wyposażona w stoły, ławy do siedzenia oraz kącik gastronomiczny: czajnik, ekspres do kawy, szklanki, filiżanki, sztućce, talerze, miski na przekąski. Zapraszamy do organizacji spotkań, przyjęć urodzinowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich i integracji firmowych. W salce hula bezpłatne wifi, mamy system nagłośnieniowy, a dla wielbicieli rozrywek analogowych - gry planszowe. Zapraszamy serdecznie!

Price: 50 zł / godz.

Order method: tel. +48 505 865 990

Recent reviews

Aleksandra Ożarowska
Aleksandra Ożarowska

Newbie
9 pts

1 review

Niesamowite wrażenia

22.08.2019 | visit date: 22.08.2019

Aleksandra Ożarowska 1 review

Pokój spełnił nasze oczekiwania, super przygoda i genialna obsługa pokój z świetnym klimatem

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

ferinmel
ferinmel

Wanderer
30 pts

3 reviews

Coś więcej?

18.08.2019 | visit date: 17.08.2019

Trusted review

ferinmel 3 reviews

Cóż - pokój jest dobry. Nawet bardzo dobry - ale z zamysłu. Oczywiście, nie można narzekać na klimat - świetnie urządzone pomieszczenie na pewno zadowoli każdego fana twórczości Martina. Niestety, wykonanie w paru miejscach troszeczkę kuleje. Zagadki, o ile fajne i wspierające myślenie, czasami "nie wypalały", t. j. coś poszło nie tak i obsługa musiała tłumaczyć przez krótkofalówkę jak to naprawić. Inną sprawą jest też niepotrzebna zagadka - fragment nieistniejącej już łamigłówki, który z jakiegoś powodu dalej jest obecny w pokoju i myli gości, w tym mnie. Jednakże, pomimo tych paru potknięć, pokój jest warty odwiedzenia.

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Paweł M. 20
Paweł M. 20

Wanderer
34 pts

7 reviews

Wielkie rozczarowanie

16.08.2019 | visit date: 15.08.2019

Paweł M. 20 7 reviews

Odwiedziliśmy ten "pokój" z żoną mając nadzieję na coś innego i spędzenie miłego wieczora w nieznanym mieście. Kilka razy bawiłem się w gry mobilne z otwieraniem pudełek z zagadkami. Tutaj miało to być w wersji fizycznej. Tymczasem pudełka nie udało nam się w ogóle otworzyć w regulaminowym czasie - zablokowała nas na 40+ minut jedna zupełnie nielogiczna dość początkowa zagadka. [Spojler] Pani od obsługi była w pracy i to właściwie tyle co można o niej powiedzieć. Nie potrafiła udzielać podpowiedzi a wręcz wprowadziła nas w błąd - okazało się pod koniec że byliśmy jednak bardzo bliscy rozwiązania. Nieraz czekaliśmy dobre kilka minut na odzew bo chyba pani była zajęta innymi pokojami. Zamiast odpowiedzi i pchnięcia dalej, kiedy byliśmy już załamani, pani weszła do pokoju i przyznała że nie pamięta zagadek więc jej się pomyliły nazwy. Ups, nasza strata. Nigdy nie wyszedłem z pokoju tak zirytowany - nawet nie tym że rozwiązaliśmy w sumie 2.5 zagadki ale tym, że byliśmy pozostawieni sami sobie z tym brakiem logiki. Zawsze w pokojach można pogadać z autorami, podzielić się doświadczeniami, nawet przyznać się do błędów i pomyłek. Tutaj zostaliśmy policzeni i nikt nas nie zapytał czy się podobało, co można poprawić, zero interakcji. Bardzo źle wydane 80 zl i do firmy nie wrócimy.

Overall rating: 3/10

Customer service: 1/10

Interior: 5/10

Difficulty: Medium

beras77
beras77

Pioneer
187 pts

193 reviews

Ciekawostka jakich brak!;)

10.08.2019 | visit date: 10.08.2019

beras77 193 reviews

Zastanawialiśmy czego się spodziewać, jak będzie... I nie zawiódł nas ten box, wręcz załowalismy że tak szybko sie skończył;) W 2 os wyszliśmy 10min przed czasem bez podpowiedzi. Trzeba być czujnym, umieć czytać ze zrozumieniem i na pewno być spostrzegawczym. Proponuje to jeszcze rozwinąć bo serio dobra zabawa;) Ciekawostka od Mistrza Gry który kocha escapy jak my. Pol
ecam:)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

beras77
beras77

Pioneer
187 pts

193 reviews

Fantastyczna przygoda:))

10.08.2019 | visit date: 10.08.2019

beras77 193 reviews

I takie pokoje lubimy:) Pokój zdecydowanie nieliniowy przez co nadaje się optymalnie dla 4 osób. My byliśmy w 2 osoby i liczba zagadek była duuza:) Ale to jest plus. Tak samo jak wykonanie pokoju, zagadki kilkuelememtowe, klimat... no wszystko sie zgrywalo. Raz wzięliśmy podpowiedź bo przy 2 os za dużo bylo wszystkiego, ale dzieki temu czas wypełniony na maxa. Trudność oceniam przez pryzmat ilości osób, pewnie większą ekipą bylby sredni:) Polecam koniecznie!;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next