LetMeOut

  LetMeOut

  Lockme partner

  1702

  1,702 reviews

  |

  PL 16

  Poland: 16th place

  |

  XX 16

  Live Cam Escape Room: 16th place

  |

  8.3/10

  Let Me Out jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą rozrywkę escape room. Znajdziecie nas obecnie w 10 miastach, posiadamy łącznie 22 pokoje do gr... [more]

  19 19 rooms

  4 4 departments

  About company

  Let Me Out jest pierwszą i największą w Polsce firmą oferującą rozrywkę escape room. Znajdziecie nas obecnie w 10 miastach, posiadamy łącznie 22 pokoje do gry.

  Cel gry jest oczywisty, ale nie taki prosty, znajdźcie klucz i wydostańcie się. Mając 60 min. członkowie 2-4 osobowych zespołów muszą wydostać się z zamkniętego pokoju, który na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłym pomieszczeniem. Pokój to miejsce gdzie każdy przedmiot, słowo lub układ może mieć istotne znaczenie przy próbie wydostania się z niego. Zespół ma możliwość wspólnej pracy pod presją uciekającego czasu. Podział zadań i obowiązków to klucz do sukcesu, gra wzmaga indywidualne jak i zespołowe podejście do danego problemu i rozwiązanie go.

  Address of department Lublin, Poland

  Lublin

  ul. Złota 6, 20-112 Lublin

  Rooms available in department Lublin

  Closed rooms in department Lublin

  Address of department Wrocław, Poland

  Wrocław

  ul. Bernardyńska 4, II PIĘTRO
  Wrocław

  Rooms available in department Wrocław

  Closed rooms in department Wrocław

  Address of department Zakopane, Poland

  Zakopane

  ul. Kościuszki 5
  Zakopane

  Rooms available in department Zakopane

  Closed rooms in department Zakopane

  Address of department Live Cam Escape Room, Live Cam Escape Room

  Live Cam Escape Room

  Wrocław

  Rooms available in department Live Cam Escape Room

  Recent reviews

  pieniazek.adrian
  pieniazek.adrian

  Newbie
  13 pts

  3 reviews

  Super prezent urodzinowy

  2/22/21 | visit date: 12/20/19

  Archival rating

  pieniazek.adrian 3 reviews

  Mój przyjaciel zabrał mnie w to miejsce na moje urodziny. Byliśmy tylko we dwóch. Bawiłem się świetnie. Dużo satysfakcji przy rozwiązywaniu zagadek. Zagadki były różnorodne. Podobało mi się, że trzeba było zaangażować wzrok, słuch, dotyk. To był mój drugi pokój w moim życiu. Moje wrażenia były bardzoooo pozytywne. Jestem fanem fantasy, także klimat i wystrój bardzo na plus. Udało nam się wydostać bez podpowiedzi, a to daje dużo satysfakcji :)
  Obsługa bardzo miła.
  Polecam

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  LockMe
  LockMe

  Guide
  516 pts

  360 reviews

  Punishment without crime

  1/13/21 | visit date: 1/2/21

  Review of Lockme

  LockMe 360 reviews

  Live is not easy in a prison... especially when you want to get out of it. There will be cleverly hidden tips and elements of cooperation not only between the game master and the team but also between the players themselves. Because two heads are better than one! Although the scenario is easy, even more advanced players will find something for themselves in it. The prison atmosphere was well preserved. It is worth turning on "where could you hide something useful in a prison cell?" thinking - it helps!

  Difficulty: Easy

  LockMe
  LockMe

  Guide
  516 pts

  360 reviews

  Frankie wants to be alive

  1/13/21 | visit date: 12/26/20

  Review of Lockme

  LockMe 360 reviews

  Frankenstein is a simple room, well prepared for online gameplay. Easy puzzles allow you to quickly get to know the topic even for people who have contact with live cam rooms for the first time. Everything is clear, and the way the game is played also allows you to subtly put the team on the trail when needed - without direct prompting! Besides the fact that sometimes you have to search well, sometimes it's also worth listening to.

  In this room, you do not need to escape, but complete a mission - help Dr. Frankenstein receive the Nobel Prize. This is a great opportunity to integrate the team - despite the fact that the game takes place online, cooperation is still the most important element and without it, nothing will succeed!

  Difficulty: Very easy

  Włóczykij
  Włóczykij

  Guide
  354 pts

  244 reviews

  Była sobie raz Wiedźma...

  12/31/20 | visit date: 12/12/20

  Włóczykij 244 reviews

  Ta opuszczona kamienica od dawna przykuwała naszą uwagę. Jako dzieci często słyszeliśmy opowiadanie, że mieszka w niej wiedźma, która posiada eliksir wiecznej młodości. Wtedy jakoś zbytnio nie interesowały nas takie mikstury. Ale cóż, czas leci, a lat przybywa... Dlatego sami postanowiliśmy się w końcu przekonać czy te stare historie są prawdziwe i udaliśmy się na ul. Kościuszki, by zdobyć składniki na czarodziejskie wywary.

  Chatka Wiedźmy jest bardzo nowoczesna- mało w niej kluczy i kłódek, za to wszędzie naokoło elektronika, elektromagnesy i inne ciekawe mechanizmy. Czarownica jak najbardziej idzie z postępem czasu ;). Klimat jej komnaty (w który wprowadzają już nawet drzwi wejściowe) jest nieco mroczny, ale bardziej tajemniczy i magiczny. Efekty świetlne i dźwiękowe dodatkowo podkręcają atmosferę. Momentami można sobie niemal poczarować i poczuć -dosłownie i w przenośni- zapach tych wyjątkowych eliksirów. Wystrój jest solidny, zadbano o każdy szczegół.

  Pokój ma nieszablonowe i zróżnicowane zagadki, które angażują różne zmysły. Rozwiązania dają mnóstwo radości, a każda kolejna łamigłówka przybliża nas do uzyskania przepisu na poszukiwaną miksturę. Stopień trudności określam jako średni, ale zarówno początkujący (z drobną pomocą MG), jak i doświadczeni gracze, mogą tutaj rozruszać szare komórki, doskonale się przy tym bawiąc.

  Obsługa bez zarzutu. Sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, która profesjonalnie wprowadziła do pokoju, a i po zakończeniu zabawy zamieniła z nami kilka zdań i zapytała o nasze opinie.

  Ps. Fajnie, że zakopiańskie LetMeOut (mimo turystycznej lokalizacji) nie idzie na ilość, ale na jakość swoich pokojów. I "Komnatą Wiedźmy" udowodnili to po raz kolejny. Szczerze polecam i już czekam na nowy room w ich wykonaniu!

  Overall rating: 9/10

  Customer service: 9/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Medium

  Otto Widal

  Newbie
  3 pts

  1 review

  Save the Queen!

  11/30/20 | visit date: 10/31/20

  Otto Widal 1 review

  This room looks like it was perfectly tailored for online events. None of the puzzles suffered in any way because of the online form. We liked [spoiler] very much. Already in the promotional pictures, you can see what to expect and these expectations definitely have been met. It is worth playing with a smaller number of people (we played in two), because the puzzles are very simple and there are not many of them. Very friendly service - they knew very well what to do and how to do it.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 8/10

  Difficulty: Very easy