iESCAPE

iESCAPE

Lockme partner

116

116 reviews

|

PL 85

Poland: 85th place

|

9.1/10

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może b... [więcej]

6 6 rooms

1 1 department

About company

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może bawić się niemal 40 graczy: Apokalipsa, Upiór z Alt Allenstein, Czołg w jeziorze, Zamach na Napoleona, Zbrodnia w domu leśniczego oraz Kradzież dzieł Kopernika. Każde pomieszczenie powiązane jest z historią, legendami, charakterystycznymi postaciami i miejscami Olsztyna. Grupy przez godzinę szukają wskazówek, łamią kody, rozwiązują łamigłówki i poznają tajemnice stolicy Warmii i Mazur. Pokoje są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, ale także wykorzystanych rozwiązań i technologii - od pokoi stricte analogowych / kłódkowych (Czołg, Leśniczówka, Kopernik), poprzez pokoje z domieszką elektroniki (Napoleon), aż po pokoje, w których dominują rozwiązania elektryczno-elektroniczne (Apokalipsa, Upiór). Wybrane pokoje zostały również powiązane tak, aby dostarczyć doświadczonym graczom jeszcze więcej frajdy i emocji - w iESCAPE można bowiem spróbować swoich sił, uciekając nie tylko z pokoju, ale z całego mieszkania - na to zadanie jedna drużyna ma aż 4 godziny.

Wizyta w iESCAPE to znakomita zabawa dla całej rodziny i przyjaciół. To doskonały sposób na świętowanie urodzin, imienin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, zaręczyn oraz rocznic. To również świetna forma imprezy integracyjnej w klasie albo firmowych ćwiczeń typu team building.

Address of department Olsztyn

Olsztyn

ul. Staromiejska 16 lok. 4
10-017 Olsztyn

Rooms available in department Olsztyn

Closed rooms in department Olsztyn

Recent reviews

Q
Q

Guide
460 pts

256 reviews

#268

11/30/19 | visit date: 8/31/19

Q 256 reviews

Lodowiec odwiedziliśmy krótko po otwarciu, więc pokój pachniał jeszcze nowością. Unikatowa escapowo tematyka, bardzo ciekawie zwizualizowana, z dominacją chłodnych odcieni bieli i błękitu w wystroju. Pokój wymaga olbrzymiej uważności na detale, na pewnych etapach gry wzrok trzeba wyostrzyć niemal do maksimum. Prócz kłódek i elektroniki, fajne i angażujące zadania manualne. Polecam wybrać się w nieco mniejszej grupie, przez co gra będzie zdecydowanie ciekawsza i nikogo nic nie ominie. Właścicielki, prócz tego że „umieją” w escapy, są także świetnymi animatorkami miejsca.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Answer of company iESCAPE

Ach, ale się czerwienimy od takich komplementów <3 Dziękujemy ogromnie za miłe słowa. Super, że ten pokój też się Panom podobał. Bardzo nas to cieszy i daje potężnego kopa, żeby starać się jeszcze bardziej i budować jeszcze lepsze pokoje. Dziękujemy. Do zobaczenia wkrótce :)

Q
Q

Guide
460 pts

256 reviews

#267

11/30/19 | visit date: 8/31/19

Q 256 reviews

Najmniejszy pokój w iEscape, ale jak na przestrzeń, którą otrzymujemy do dyspozycji zagadek jest naprawdę sporo. Metal, blacha, wszechobecne dekoracje wojskowo-militarne. Pokój mocno analogowy, czyli zdecydowanie dominują tu kłódki. Nam się wciąż nie znudziły, więc taki zagadkowy pakiet był dla nas jak najbardziej w porządku. Rozgrywka prowadzona jest liniowo, w tym kilka zaporowych momentów z perspektywy mniejszej liczby graczy. Był to fajnie spędzony czas – warto odwiedzić pomiędzy jednym pokojem iEscape a drugim.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Answer of company iESCAPE

To cudowne, że nawet gracze, którzy niejedno już widzieli, nadal lubują się w kłódkach :) Bardzo nas to cieszy. My kłódki również lubimy i chyba nigdy z nich nie zrezygnujemy. Dziękujemy pięknie za docenienie też tego naszego pokoju. I oczywiście dziękujemy za polecenie.

kluczypęk
kluczypęk

Navigator
136 pts

37 reviews

Koniec świata?

10/5/19 | visit date: 1/15/19

Trusted review

kluczypęk 37 reviews

Olsztyn przywitał nas apokalipsą.... i to jaką! Wykreowany świat zdecydowanie zapadający w pamięć. Zagadki bardzo spójne z tematyką, logiczne i oddające klimat panujący w całym ER. Zdecydowanie polecamy wszystkim ekipom :) Obowiązkowy przystanek na Warmii! Na pewno odwiedzimy iEscape przy kolejnej wizycie w Olsztynie :) Do zobaczenia!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

kluczypęk
kluczypęk

Navigator
136 pts

37 reviews

Olsztyński upiór...

10/5/19 | visit date: 1/15/19

kluczypęk 37 reviews

czy mała dziewczynka? Będąc w Olsztynie postanowiliśmy zajrzeć do legendarnej rezydencji i rozwiązać zagadkę panujących samobójstw w okolicy.. Czy to możliwe, że ta mała dziewczynka w rzeczywistości jest upiorem o tak strasznej mocy?? :O Z minuty na minutę odkrywaliśmy coraz to mroczniejsze tajemnice Alt Allenstein. Na szczęście wystarczyło nam sił aby odkryć prawdę i wydostać się o czasie (chociaż czuliśmy na plecach jej mroźny oddech...)
Pokój zrobiony na prawdę przyzwoicie. "Miły" i "przyjemny" z lekkim dreszczykiem (jak przystało na) thriller. Jeśli jednak ktoś spodziewa się super efektów specjalnych i fajerwerków to śmiało możemy powiedzieć, że nie jest to ER w tym stylu. My jednak bawiliśmy się tam dobrze i zaliczyliśmy od razu kolejny pokój firmy :) Do zobaczenia przy kolejnej wizycie w Olsztynie :D

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

Ida Ertmańska
Ida Ertmańska

Newbie
9 pts

1 review

Strata pieniedzy

9/5/19 | visit date: 9/5/19

Ida Ertmańska 1 review

Możliwe, że sam pokój jest urządzony swietnie, niestety nie mielismy okazji doswiadczyc połowy zagadek, poniewaz 25 minut zabawy stracilismy na szukaniu nieistniejacej wskazowki, podczas gdy pani z obsługi zapomniala po prostu wlaczyc dzwieku (wskazowka byla dźwiękowa). To, co zdążyliśmy rozgryźć w pozostałym czasie, było fajne i ciekawe. Szkoda...

Overall rating: 5/10

Customer service: 1/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Answer of company iESCAPE

"Przepraszamy" i "strasznie nam szkoda" - to przede wszystkim nasuwa się na myśl, kiedy czytamy takie opinie. Bardzo nam przykro, że nie mieliście Państwo możliwości zobaczyć wszystkich zagadek. Przepraszamy najmocniej za błąd pracownika. Już po Państwa wizycie staraliśmy się z Państwem skontaktować, aby wspólnie znaleźć sposób zrekompensowania Państwu tych niedogodności, ale niestety nam się to nie udało. Jeśli kiedyś jeszcze chcielibyście Państwo dać nam drugą szansę (na co ogromnie liczymy), pięknie prosimy o bezpośredni kontakt z nami: olsztyn@iescape.pl, 690 980 970.