House of game

House of game

200

200 reviews

|

PL 56

Poland: 56th place

|

9.6/10

Company House of game has 2 rooms. To visit it, you need 180 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company House of game has 2 rooms. To visit it, you need 180 minutes.

Address of department Wrocław, Poland

Wrocław

ul. Lelewela 4
53-505 Wrocław

Rooms available in department Wrocław

Rooms in preparation in department Wrocław

Recent reviews

zmorcia
zmorcia

Pioneer
207 pts

43 reviews

Średniowieczne czasy

8/4/20 | visit date: 7/9/20

zmorcia 43 reviews

Lokalizacja pokoju, chociaż z początku niepozorna daje twórcom pokoju duże pole do manewru. Sam pokój jest rozbudowany. Zagadek nie ma aż tak dużo, natomiast są raczej z tych trudniejszych. Dlatego polecamy dla drużyn doświadczonych.
Przyda się współpraca większej ekipy - my byliśmy w 4 osoby i nikt się nie nudził. Zagadki głównie logiczne. Mimo surowości pokoju narzuconej przez klimat, da się znaleźć kilka ciekawych smaczków.
Ogólna ocena pozytywna, dobrze się bawiliśmy, obsługa sympatyczna.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Alienka
Alienka

Newbie
22 pts

5 reviews

Zaniedbany pokój

7/6/20 | visit date: 7/6/20

Alienka 5 reviews

Początek trochę nerwowa atmosfera, gdyż duszno, nie ma czym oddychać, ciasno. Jedno źródło światła na pięć osób, przy którym ciężko cokolwiek zrobić. Każdy chce jakoś pomóc, a nie ma jak. Dodatkowo latarka średnio działała. W pomieszczeniu element niepasujący do klimatu, który okazał się być kluczowy w [spojler]. Brak panic buttonów, a gdy pytaliśmy o ich przypadkowe uruchomienie, pani nawet nie zająknęła się, ze ich po prostu nie ma. [Spojler] trzymały się na słowo honoru. [Spojler] przy których łatwo się uderzyć i też tak się stało. Tlenu mało, brak normalnej wentylacji lub klimy, gorąc, nadmierna woń kadzidelek, zepsute wskaźniki pokazujące nic, śliska podłoga, na poziomie oczu [spojler], które może uszkodzić wzrok, brud, brak możliwości dezynfekcji dłoni... Tyle z naszych zebranych obserwacji. Jesli chodzi o same zagadki, to były ciekawe i kilka nas zaskoczyło, ale ciężko było się skupić na ich rozwiązywaniu w takich warunkach. Naprawdę szkoda, że tak fajny pomysł został tak zaniedbany :( co do obsługi.. No cóż, może pani miała zły dzień ;)

View reports (1)

Overall rating: 3/10

Customer service: 2/10

Interior: 5/10

Difficulty: Hard

Monika1006
Monika1006

Navigator
126 pts

54 reviews

Świetnie się bawiłam! :)

1/26/20 | visit date: 1/25/20

Monika1006 54 reviews

Jak dla mnie zdecydowanie 10! Piękny wystrój, dużo kolorów i wzorów, zagadki świetnie pasujące do klimatu. Mimo kilkudziesięciu pokoi na koncie udało się nas zaskoczyć. Obsługa na najwyższym poziomie, mam nadzieję, że spotkamy się w następnych Waszych pokojach bo zarówno Hostel jak i Templariusze zrobiły na nas duże wrażenie.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
290 pts

284 reviews

Średniowieczne lochy

1/10/20 | visit date: 10/12/19

Adashi (dezERterzy) 284 reviews

Czasy średniowiecza były dość mocno specyficzne. Niesprawiedliwe wyroki, kary śmierci, ciężkie tortury i wszystko to spotkało nas jak Ostatnich Templariuszy w pokoju od ekipy House of game.
Po świetnym Hostelu na Paharganju mieliśmy wysokie oczekiwania, które zostały spełnione już na samym początku gry. Rozpoczęcie podobnie jak w pierwszym pokoju należy do trudnych, choć tym razem w przeciwieństwie do poprzedniego eskejpu poziom trudności pozostaje na wysokim poziomie praktycznie przez całą rozgrywkę.
Wystrój i klimat oczywiście rewelacyjny ale nie spodziewaliśmy się niczego innego. Można było ze spokojem poczuć się jak w średniowiecznych lochach.
Dla takich pokoi przemierzamy Polskę, na takich emocjach nam zależy i tak ambitne zagadki sprawiają nam największą satysfakcję z ich rozwiązywania. W moim osobistym odczuciu to jest to najtrudniejszy spośród wszystkich odwiedzonych wrocławskich eskejpów, więc lepiej wybrać się mając już jakieś doświadczenie w ucieczkach. My bawiliśmy się genialnie i oczywiście czekamy na więcej!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
290 pts

284 reviews

Indie na 110%

1/10/20 | visit date: 10/12/19

Adashi (dezERterzy) 284 reviews

Escape Roomy są świetną zabawą i odskocznią od świata codziennego. Pozwalają nam się wcielić w różne postaci i przenieść do zupełnie innego miejsca w czasie i przestrzeni. Jednak jeżdżąc po całej Polsce i mając na koncie ponad 250 eskjpów chcąc nie chcąc ich tematyka bardzo często się powiela. We Wrocławiu mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym. ER w klimacie indyjskim.
House of game podeszli do tematu bardzo profesjonalnie i stworzyli prawdziwą perełkę. Klimat i wystrój tego pokoju są po prostu świetne. Bardzo duża powierzchnia gry, liczne [spojler], zaskakujące momenty. Hostel na Paharganju działa na zmysły i zachwyca, podobnie jak jedna zagadka a raczej sposób jej rozwiązania, z którym spotkaliśmy się po raz pierwszy.
W wielu opiniach można wyczytać, że sam start gry w pokoju jest dość trudny z czym się zgadzam, jednak jak już się to przejdzie i obierze odpowiedni rytm to cała zabawa przebiega płynnie bez niepotrzebnych przestojów.
Po tak świetnym pokoju nasze oczekiwania co do następnej propozycji od House of game były jeszcze większe i nie mogliśmy się doczekać zmierzenia się z Ostatnimi Templariuszami.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium