Go! Escape

Go! Escape

13

13 reviews

|

PL 142

Poland: 142nd place

|

8.4/10

Company Go! Escape has 2 rooms. To visit it, you need 120 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company Go! Escape has 2 rooms. To visit it, you need 120 minutes.

Address of department Lublin, Poland

Lublin

ul. Krakowskie Przedmieście 41, lok.17

Lublin 20-076

Rooms available in department Lublin

Recent reviews

Sebi.x
Sebi.x

Globetrotter
245 pts

71 reviews

No i wybuchło

11/28/19 | visit date: 11/21/19

Sebi.x 71 reviews

Trudno mi opisać ten pokój. Kilka ciekawych rozwiązań. Dużo niepotrzebnych elementów. W sumie, za bardzo nawet nie wiem, co napisać. No i to chyba będzie najlepszą opinią.

Overall rating: 5/10

Customer service: 6/10

Interior: 5/10

Difficulty: Medium

Sebi.x
Sebi.x

Globetrotter
245 pts

71 reviews

Coś mały ten Minotaur

11/28/19 | visit date: 11/21/19

Sebi.x 71 reviews

Hmmmm - zacznę trochę pesymistycznie, ale skończę pozytywnie. Lublin to naprawdę ważne dla mnie miejsce, ale pod względem ER stoi ciężko. Z resztą najlepszy pokój w Lublinie zajmuje trzysta któreś tam miejsce, co już ustawia nam temat. Chociaż muszę przyznać, że niektóre pokoje były bardzo przyjemne i nie żałuję, że w nich byłem (np.: Alicja, czy Obecność). Ten pokój jednak nie należy do takich.

1. Zamówiony pokój, przychodzi potwierdzenie, a gdybym nie zadzwonił, to bym się nie doczekał. Jak się okazało, coś się pomyliło w grafiku. Na szczęście - tu plus dla pani prowadzącej - w pół godziny coś zorganizowała i choć z 35 minutowym opóźnieniem, to udało się wejść. Nawet - za co bardzo szanuję, dostaliśmy rabat 30 zł.
2. Mistrzyni gry - baaaaardzo sympatyczna i pozdrawiam serdecznie. Zapewne studentka, na pewno zza wschodniej granicy (zamiast g mówiła h ;) ). Była naprawdę bardzo miła, ale trudności językowe czasami dawały się we znaki (jakość wprowadzenia w pokój, itp.) To można jednak wybaczyć
3. Jedna zagadka nie zadziałała
4. Ciężko stwierdzić, że już koniec gry...
5. Okazało się, że to już koniec gry, a my znajdujemy "pewną rzecz" "coś nam się pokazuje", staramy się rozwiązywać, ale dostajemy info, ze to już koniec i możemy wychodzić, bo zrobiliśmy już to wcześniej i ta część zagadki jest niepotrzebna.. WTF???

Niektóre zagadki ciekawe, choć szału nie było. Także... może na pierwszy raz... choć obawiam się, że dla początkujących pokój raczej też nie będzie.

Overall rating: 5/10

Customer service: 6/10

Interior: 5/10

Difficulty: Medium

Answer of company Go! Escape

Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo przykro, że pokój nie trafił w Państwa oczekiwania.
Z naszej strony pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań by gracze byli zadowoleni z czasu spędzonego u nas. W tym dniu niestety zawiódł czynnik ludzki, czasami są takie dni... Zbieg różnych okoliczności niestety nie dał nam możliwości zapewnić Państwu 100% dobrej rozrywki podczas wizyty.
Przełożenie początku wizyty o 30-40 minut było pierwszym rozwiązaniem, które w trakcie naszej rozmowy telefonicznej przyszło na myśl, by zapewnić usługę. W tym dniu złożył Pan rezerwację, a my ją potwierdziliśmy. Pracujemy nad systemem zarządzania rezerwacjami tak, by wyeliminować podobne sytuacje w przyszłości.

Standardem u nas jest, by osoba prowadząca czekała na gości, a nie na odwrót. Na pewno stres z tym związany nie był dobrym pomocnikiem dla prowadzącej, która u nas jest w tej roli od niedawna. Dziękujemy za ciepłe słowa w jej adres. Postaramy się, by również takie sytuacje były przez nią dobrze opanowane. A najlepiej, żeby nie było tych sytuacji wcale.

Bardzo zależy nam na tym, żeby gra u nas sprawiała radość, w związku z tym poprawiliśmy zagadkę, która odmówiła w trakcie Państwa gry.
Jeżeli chodzi o drugą zagadkę, którą Pan wspomniał w swojej opinii, to zdążyli Państwo ją rozwiązać wcześniej korzystając tylko z jednej części. Raz na jakiś czas może taka sytuacja się zdarzyć.
Mamy nadzieję, że w przyszłości, w naszych nowych produkcjach, uda nam zapewnić Państwu same pozytywne doznania i dobre wspomnienia o pobycie u nas.

Pozdrawiam serdecznie,
Olga Trotsko, współprowadząca ER

Waldek M.
Waldek M.

Navigator
131 pts

80 reviews

Po nitce do kłębka

9/4/19 | visit date: 8/2/19

Waldek M. 80 reviews

Pokój z pomysłem i potencjałem, jednak z małymi niedociągnięciami, co jednak wcale nie wpływa na grę i świetną zabawę. Zadań całkiem spora ilość z możliwością rozwiązywania kilku na raz. Końcówka pozostawia jednak mały niedosyt. Bardzo sympatyczna prowadząca. Przyjemnie spędzony czas.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
118 pts

68 reviews

#57 Po nitce do kłębka - czyli jak zrobić sweter z wełny Minotaura!

4/23/19 | visit date: 4/22/19

niosący_światło 68 reviews

Po nitce, metr za metrem do celu... tak idzie ta przygoda. Przytulne wnętrze w piwnicy z kolebkowym sklepieniem, bardzo przyjemne i jasne, co czyni to miejsce przyjazne dzieciom.
Założeniem tego pokoju jest nie tylko sympatyczna scenografia i fabuła, ale także ciąg ciekawych zagadek, który jak po sznurku, prowadzi do wyjścia. Zagadki może niezbyt trudne, ale mają też kilka zaskakujących haczyków. Nie jest aż tak łatwo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Dobra proporcja zagadek logicznych i tych do wyszperania. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Przyjemny projekt dla osób, które zaczynają swoją zabawę z ER'ami. Jednak nawet osoba z pewnym doświadczeniem będzie się nieźle bawić.
Pokój nie musi być bardzo złożony, żeby być ciekawy.

Znów podkreślę sympatyczność Pani prowadzącej :)
Życzyłbym sobie wszędzie takiej obsługi.

Polecam dla grup w każdym wieku, nie tylko na początek.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
118 pts

68 reviews

#56 Alchemia wiecznie żywa!!

4/23/19 | visit date: 4/21/19

niosący_światło 68 reviews

Alchemia, kamień filozoficzny, produkcja złota... przyciągają wielu śmiałków. Także my ruszyliśmy na tę przygodę, która zaowocowała mnóstwem zaskoczeń i przyjemnych chwil.

Udało nam się dotrzeć na miejsce, które, jak przystało na dobrego alchemika, nie rzuca się w oczy. Skromna pracownia na uboczu - w końcu jeśli produkuje się złoto, to wypada to robić bez reklamy.
W środku też, może bez efektu WOW, ale czysto i schludnie. Trochę run wszelakiej maści rzuca się w oczy, probówki, odczynniki... Generalnie: pracownia współczesnego teoretyka alchemii.
Idziemy dalej i tu niespodzianka. Pierwszy pokój, który przy małej ilości zagadek logicznych nie zawiódł moich oczekiwań. Kapitalną robotę robi bowiem konieczność wyszukania wszystkich elementów do zagadek. TAK - ten pokój jest rajem dla szperaczy. Dla tych, którzy lubią przekopać wszystko, zajrzeć w każdy zakamarek dostępnej przestrzeni. Dało nam to mnóstwo przyjemności i frajdy!
Część zagadkowa przyjemna i bardzo logiczna. Jest wymagająca dla graczy. Łamigłówki są trochę bardziej skomplikowane.

Bardzo sympatyczna Pani prowadząca, którą serdecznie pozdrawiamy. Nie spotykamy zbyt często Mistrzów Gry nie tylko miłych dla odwiedzających gości, ale także tak bardzo otwartych na wymianę wiedzy i doświadczeń. Będziemy ciepło wspominali to spotkanie.

Pokój ocenię rzetelnie na 9/10. Osobiście dodałbym trochę więcej elementów fabuły i będzie to prawdziwa, mocna 10tka.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium