Game Of Locks

Game Of Locks

231

231 reviews

|

PL 165

Poland: 165th place

|

9.1/10

Game Of Locks are rooms other than all. In each of them you will find unique solutions that you have not met before. We have three rooms with different theme... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Game Of Locks are rooms other than all. In each of them you will find unique solutions that you have not met before.
We have three rooms with different themes and levels of difficulty.

Recent reviews

Tomix
Tomix

Scout
81 pts

20 reviews

Prosta sprawa

1/26/19 | visit date: 1/2/19

Trusted review

Tomix 20 reviews

Pokój łatwy i przyjemny - dedykowany głównie osoba niedoświadczonym. Klimat bardzo luźno inspirowany Grą o Tron. Całkiem ciekawe zagospodarowanie małej przestrzeni przekładało się na przyjemne wrażenie wizualne pokoju. Zagadki raczej łatwe ale kilka dało poczucie satysfakcji. Obsłudze nie mam nic do zarzucenia - wszystko odbyło się sprawnie i przyjemnie.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

AgnieszKa
AgnieszKa

Guide
340 pts

355 reviews

średniowiecze

1/23/19 | visit date: 9/29/18

AgnieszKa 355 reviews

Bardzo solidny pokój, zagadki analogowe ale też niepowtarzalne, logiczne i powiązane z motywem przewodnim. Kompetentny Mistrz Gry jasno i klarownie przedstawia zasady gry. My spędziliśmy miło czas.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

AgnieszKa
AgnieszKa

Guide
340 pts

355 reviews

nostalgia

1/22/19 | visit date: 9/29/18

AgnieszKa 355 reviews

Trudno w tym pokoju nie poczuć nostalgii za minionymi latami :) Zagadki proste, intuicyjne i przyjemnie spędzić 60 minut w przeszłości. Pokój dobry dla ekip początkujących.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Kamila J. 4
Kamila J. 4

Wanderer
42 pts

8 reviews

rewelacja!

1/13/19 | visit date: 1/13/19

Trusted review

Kamila J. 4 8 reviews

Jeden z lepszych pokoi w jakim byliśmy. Świetne jest to, że w pokoju praktycznie nie ma technologii w związku z tym trzeba faktycznie troche pomyśleć logicznie, żeby rozwiązać poszczególne zagadki. Jednocześnie klimat pokoju był naprawdę super

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

mariuszkowalczyk3
mariuszkowalczyk3

Wanderer
34 pts

10 reviews

Można zwiedzić

12/23/18 | visit date: 12/14/18

mariuszkowalczyk3 10 reviews

Mam mieszane uczucia względem tego pokoju. Przeszedłem już kilka escape - roomów i nie przypuszczałem że poziom łatwy okaże się zbyt trudny dla naszej doświadczonej już nieco ekipy. Z jednej strony niestety sami byliśmy sobie winni przez źle odczytane zagadki i nim skapnęliśmy się że coś jest nie tak i poprosiliśmy o pomoc minęło zbyt dużo czasu. Niestety sporo czasu tez zajęło nam załapanie niby prostej obrotowej kłódki - gdyż wbrew początkowemu instruktażowi - prawo lewo prawo trzeba było przekręcić o całą długość żeby załapało odpowiednią liczbę . Podpowiedź niestety także i tu przyszła nieco zbyt późno , gdyż byliśmy przekonani że po prostu niezbyt dokładnie wbijamy liczby a nie że wykonujemy źle obroty - wszak robiliśmy to jak nas na początku poinstruktowano. Zwracam na to uwagę by zapytać i poprosić o pokazanie jak zakręcić kłódką by ktoś - jak my , nie stracił na tym za wiele czasu. Suma sumarum kilka błędnie odczytanych, źle zrozumianych zagadek i nie wyszliśmy z pokoju przed czasem. A szkoda. Pokój generalnie na pewno dla tych którzy mają z 30 - stkę na karku , niektóre elementy na pewno wywołają uśmiech na twarzy, choć - jak już ktoś pisał, można byłoby dorzucić trochę klimatycznych elementów. Padająca bateria w telefonie która wymusiła dodatkowe wejście prowadzącego nieco zepsuła klimat, zwłaszcza że drzwi wejściowe otwierały się łącznie 3 razy - raz gdy doszedł spóźniony kolega ( to już nasza wina, aczkolwiek szkoda że nie było możliwości poczekania na niego z rozpoczęciem gry ) a drugi raz gdy próbowałem mu odtworzyć nagranie z wstępu aby załapał klimat - czym bardzo zdenerwowałem prowadzącego. Ogólnie pokój jest ok , nie jest wybitny , ale na solidną 7 zasługuje.

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy