Fox O'clock

Fox O'clock

Lockme partner

35

35 reviews

|

PL 7

Poland: 7th place

|

9.7/10

Company Fox O'clock has 5 rooms. To visit it, you need 360 minutes. Czy będziesz sprytniejszy? [więcej]

5 5 rooms

2 2 departments

About company

Company Fox O'clock has 5 rooms. To visit it, you need 360 minutes.
Czy będziesz sprytniejszy?

Address of department Wrocław, Poland

Wrocław

ul. Św. Antoniego 23, IV piętro
50-073, WROCŁAW

Rooms available in department Wrocław

Closed rooms in department Wrocław

Address of department Wrocław II, Poland

Wrocław II

ul. Lelewela 4D, 53-505 WROCŁAW

Rooms available in department Wrocław II

Rooms in preparation in department Wrocław II

Recent reviews

Rawapus
Rawapus

Wanderer
31 pts

3 reviews

Nietypowa Szkoła

3/12/20 | visit date: 3/10/20

Trusted review

Rawapus 3 reviews

American School Story jest pokojem, który po po prostu trzeba odwiedzić! Fabuła, której częścią jesteśmy trzyma w napięciu od początku do samego końca. Wiele zaskakujących momentów, przepiękny wystrój, jak i dopracowanie tego pokoju wyczuwalne jest przez całą rozgrywkę.
Pokój inny, niestandardowy, odbiegający trochę od klasycznego escape roomu. Bez wątpienia najlepszy ze wszystkich pokoi, w którym miałem okazję być.
Same zagadki ciekawe, niektóre trudne lecz większość raczej do zrobienia nawet dla ekip, które mają dopiero kilka escape roomów na koncie. Na pierwszy raz może być naprawdę bardzo trudny.
Zdecydowanie polecam!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

wawym0077
wawym0077

Scout
69 pts

27 reviews

Zupełnie niestandardowy

3/9/20 | visit date: 3/6/20

wawym0077 27 reviews

Cóż, ten pokój rzeczywiście zaczyna się tam, gdzie kończą się pozostałe. W zasadzie sam opis pokoju jest tu idealną opinią: strach, śmiech, psychodela ciągle się przeplatają. Momentami adrenalina bardzo wysoko, a mimo to, na twarzy uśmiech...
Niesamowity początek, którego, choćby się chciało, nie da się opisać ani opowiedzieć. Ani zapomnieć. Po prostu trzeba to przeżyć. Klimat super, praktycznie bez zarzutu. Wszystko bardzo dobrze udekorowane, bezpośrednio nawiązując do fabuły i tematyki pokoju. Jeśli o fabułę chodzi, to jest... specyficzna. Trochę dziwna, trochę straszna, a przy tym zabawna i... sami się przekonajcie jaka jeszcze.
Tak dużej ilości interakcji jeszcze nie przeżyłem, więc jak ktoś lubi, to pokój idealny dla niego.
Zagadki nie były trudne i widać, że to nie one grają tu pierwsze skrzypce. Były fajne, kilka nowych, ale bez efektu wow. Naszym zdaniem, niektóre były trochę nieintuicyjne, dlatego rozwiązanie czasem szło dość opornie. Ogólnie jednak wrażenia bardzo pozytywne.
Jeśli chodzi o obsługę - to chyba najlepsi prowadzący z jakimi mieliśmy kontakt. Nadal, po paru dniach od przejścia pokoju podziwiamy Pana z obsługi, za to co tam wyprawiał i jak umiejętnie to robił. Wielkie gratulacje za tę robotę i improwizację.
Podsumowując: pokój świetny z dużą ilością interakcji, super klimatem, szalejącymi emocjami, genialną obsługą i fajnymi zagadkami. Na pewno warto się wybrać.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)
Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

Scout
93 pts

94 reviews

Psychoza

3/8/20 | visit date: 3/8/20

Jakub K. (Escape Hunters Szczecin) 94 reviews

Ale ten pokój jest dobryyyyyyyyyyy! o nie jednak nie, nie jest dobry. Jest przekozacki! Poprzeczka podniesiona została bardzo wysoko - taka interakcja nadaje zupełnie inny poziom rozrywce w ER. perfekcyjny wystrój, dzięki któremu można przenieść się do Ameryki lat 80. Obsługa na baaaaaardzo wysokim poziomie. zagadki trudne i wymagające z wieloma smaczkami! Polecam ale nie wszystkim, nie nadaje się dla grup zaczynających swoją przygodę z ER.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

martiza13
martiza13

Newbie
19 pts

1 review

Mistrzostwo!

3/6/20 | visit date: 2/21/20

Trusted review

martiza13 1 review

Pokój naprawdę robi wrażenie. Masa starannie opracowanych zagadek, nuta adrenaliny i źródło wspomnień na całe życie. Myślę, że niełatwo będzie mi się zachwycić kolejnym pokojem, do którego pójdę. Zdecydowanie polecam!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Konrad Woreta
Konrad Woreta

Wanderer
34 pts

16 reviews

Kłam Pinoknio, kłam ;)

3/5/20 | visit date: 1/18/20

Konrad Woreta 16 reviews

Całą rodziną odwiedziliśmy ten pokój i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze absolutnie tego nie żałuje i szybki weekend we Wrocławiu zamienił się w mini maraton po ER, nie sądziliśmy, że będą tu takie perły. Co prawda musieliśmy dobierać pokoje pod całą gromadę więc wiele jeszcze przed nami, jednak bez wątpienia wizyta w Pinokiu to strzał w 10! Piękna scenografia, przesympatyczna obsługa i ciekawe zagadki, nie widzieliśmy podobnych! Wrócimy do każdej pozycji Foxów - to już wiemy na pewno!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium