Fox O'clock

Fox O'clock

Lockme partner

698

698 reviews

|

PL 11

Poland: 11th place

|

9.6/10

Company Fox O'clock has 5 rooms. To visit it, you need 360 minutes. Czy będziesz sprytniejszy? [więcej]

5 5 rooms

2 2 departments

About company

Company Fox O'clock has 5 rooms. To visit it, you need 360 minutes.
Czy będziesz sprytniejszy?

Address of department Wrocław

Wrocław

ul. Św. Antoniego 23, IV piętro
50-073, WROCŁAW

Rooms available in department Wrocław

Closed rooms in department Wrocław

Address of department Wrocław II

Wrocław II

ul. Lelewela 4D, 53-505 WROCŁAW

Rooms available in department Wrocław II

Rooms in preparation in department Wrocław II

Recent reviews

zmorcia
zmorcia

Navigator
114 pts

27 reviews

Duchy istnieją?

1/16/20 | visit date: 1/12/20

Trusted review

zmorcia 27 reviews

Zacznę od pozytywów: pokój zaskakuje rozbudowaną fabułą, która zaskoczy nawet doświadczonych graczy. W pokoju znajdziemy mnóstwo zagadek, które do tego są różnorodne i angażują cały zespół. Wiele rzeczy w pokoju może dziać się jednocześnie dzięki nieliniowym zagadkom, przez co nikt nie będzie się nudził. Świetny sposób na podpowiedzi, dopasowany wystrój, wszystko jak najbardziej profesjonalnie, ale niestety...
Przechodząc do minusów: rozumiemy, że klimat w pokoju miał być straszny, dlatego też światło w większości było przygaszone, ogólnie w pokoju dość ciemno. Niestety jeżeli napotykamy zagadki opierające się na [spojler] to przydałoby się lepsze oświetlenie, a dostępne w pokoju "latarki" nie zapewniają wystarczającego światła do ich rozwiązania, przez co zajęło nam to trochę czasu. No i jeszcze jeden minusik za obsługę, ale nie napiszę więcej, żeby nie spoilerować zabawy. ;)
Podsumowując pokój zasługuje na 10, ale niestety pozostawił delikatny niesmak, więc muszę obniżyć ocenę.
Wszystkim wybierającym się do tego pokoju, życzę aby wszystko przebiegło bez problemów i żebyście nacieszyli się świetnym pokojem, jednym z lepszych we Wrocławiu. Pokój dla grup bardziej doświadczonych, bo liczba zagadek w pokoju może was przerosnąć.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 8/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Os lunatum
Os lunatum

Wanderer
48 pts

6 reviews

Totalne Odrealnienie #153

1/15/20 | visit date: 1/4/20

Os lunatum 6 reviews

Oklaski i owacje na stojąco za odwagę i przekroczenie pewnych granic. Jest to tym bardziej niezwykłe, że Foxy cały czas dbają nie tylko wysoki poziom dekoracji, ale też zagadek. No i jest tam obłędnie miło, jak w domu.

Muszę wyznać, że z jednej strony bardzo lubię ten pokój, z innej dość mnie on denerwuje. Na pewno nie można wyjść z tej rozgrywki obojętnym.

Marzy mi się, aby ten ER jeszcze dojrzał, ograł się, poszedł gdzieś do przodu, a gdzieś do tyłu. Ujarzmił chaos i tym samym go podkreślił - jakkolwiek enigmatycznie to brzmi.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Zuzanna Q
Zuzanna Q

Navigator
100 pts

17 reviews

#16 I wszystko by się udało gdyby nie...

1/12/20 | visit date: 12/1/19

Trusted review

Zuzanna Q 17 reviews

Polecam ten pokój wszystkim, którzy w pędzie codziennego życia chcieliby się cofnąć chociaż na chwilę do dzieciństwa. Dla tych, którzy wychowywali się na Scooby Doo ten pokój to bardzo przyjemny powrót do przeszłości, a co więcej można się poczuć dokładnie jak "ta banda wścibskich dzieciaków" :)

Sam pokój wyglądał świetnie, zagadki były zróżnicowane ale zupełnie nie odbiegały od tematu pokoju. Wszystko łączyło się w spójną całość. Widać, że w wystrój czy scenografię włożono ogrom pracy. Dodatkowo system podpowiedzi to coś czego się totalnie nie spodziewałam i nie spotkałam tego nigdzie indziej, super pomysł.

Bawiliśmy się fantastycznie, było dużo śmiechu i zabawy, chociaż były zagadki, nad którymi faktycznie musieliśmy dłużej pomyśleć.

Za Mistrza Gry powinno być 11/10 ! Świetna robota :)

Polecam wszystkim, pokój na pewno długo zostanie nam w pamięci :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
285 pts

253 reviews

Turniej trójmagiczny

1/12/20 | visit date: 10/13/19

Adashi (dezERterzy) 253 reviews

Escape Roomy bardzo często wzorują się na fabule książek, filmów bądź seriali. Najbardziej popularnymi tytułami po które sięgają twórcy pokoi to w moim odczuciu Gwiezdne Wojny, Sherlock Holmes i Harry Potter. I to właśnie ten ostatni temat wzięła na tapetę ekipa Foxów w swoim najnowszym dziele.
Szczerze przyznam, że jakoś nigdy filmy o młodym czarodzieju do mnie nie przemawiały i zacząłem je oglądać właśnie po wizytach w różnych eskejpach. I teraz już wiem, że było to za późno, bowiem wiele z nich odebrałbym w zupełnie odmienny sposób. Na szczęście przed wizytą u Lisów nadrobiłem wszystkie zaległości i Syreni Śpiew mnie zachwycił (pewnie bez zapoznania się z historią Harrego byłoby podobnie).
Wystrój to jest po prostu najwyższa liga, a wiem co mówię, bo ponad 250 pokoi już odwiedziłem. Do tego klimat, zagadki no wszystko jest tak bardzo wpasowane w fabułę pokoju jak i filmu, że nie sposób się nie zachwycać. Zadania w zdecydowanej większości polegają na mechanizmach i elektronice (albo czarach, już sam nie jestem pewien :p ) i oprócz nawiązania do filmu są również bardzo intuicyjne.
Dzięki Escape Roomom przekonałem się do Harrego Pottera i wydaje mi się, że jakby ekipa Fox O'Clock stworzyła kolejny pokój bazujący na jakimś filmie to byłbym w stanie zmienić moje upodobania i dać się skusić na obejrzenie. Może Gwiezdne Wojny? W tej kwestii było by trudno no ale kto jak nie Lisy.
Chapeau Bas!!!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium