FindOut

FindOut

318

318 reviews

|

PL 151

Poland: 151st place

|

8.8/10

Pierwszy z łódzkich Real Life Escape Game i jedyny z możliwością rywalizacji. Jako jedyni tak często i regularnie zmieniamy scenariusze, aby gra nigdy się ni... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Pierwszy z łódzkich Real Life Escape Game i jedyny z możliwością rywalizacji.
Jako jedyni tak często i regularnie zmieniamy scenariusze, aby gra nigdy się nie znudziła i zawsze budziła dreszcz emocji. Aktualnie posiadamy 4 scenariusze w 5 pokojach.
Przed każdym kolejnym scenariuszem i wystrojem stawiamy sobie wysoką poprzeczkę, aby klimat był niepowtarzalny a zagadki niesztampowe. Dbamy o każdy najdrobniejszy detal, aby nie dać plamy przed naszymi stałymi bywalcami a także zadowolić i zaskoczyć tych debiutujących u nas.
Sprawdź czy Twoim wymaganiom też sprostamy!!

Recent reviews

Alicja K. 10
Alicja K. 10

Scout
83 pts

18 reviews

WoooooooW :D

5/21/19 | visit date: 5/17/19

Trusted review

Alicja K. 10 18 reviews

Pokój zdecydowanie nie należy do standardowych. Widać to od razu po wejściu do niego, a także słysząc od obsługi, że w tym pokoju TRZEBA użyć siły :D:D:D
Wszystko bardzo logiczne i dość łatwe. Kilka zagadek zręcznościowych dodatkowo urozmaica rozgrywkę, dając przy tym wiele radości. Szkoda było z niego tak szybko wychodzić. Nie trzeba być dzieckiem, żeby dobrze się w nim bawić.
Obsługa bardzo sympatyczna. Z cierpliwością odpowiadała na nasze pytania i opowiadała swoje historie związanie z tym pokoje.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Alicja K. 10
Alicja K. 10

Scout
83 pts

18 reviews

Alicja poszła do Ala...

5/17/19 | visit date: 3/30/19

Alicja K. 10 18 reviews

... i zgarnęła kasę! :D Udało nam się zdobyć klucz i całą kasę, a mimo to czułam lekkie rozczarowanie. Klimat i wystrój pokoju bardzo fajny. Ale coś nie do końca mi pasowało... prawdopodobnie zagadki. Z jednej strony były ciekawe i niespotykane, a jednocześnie nie do końca wiadomo było co z nimi zrobić. Nie spodobał mi się również fakt, że do jednej zagadki prowadziły dwie inne, ale wystarczyło rozwiązać tylko jedną z nich, a drug mogła pozostać nierozwiązana :O Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim i to mnie trochę zdekoncentrowało, bo cały czas miałam poczucie, że nie zrobiłam jeszcze jednej zagadki, a tu nagle bęc! kasa i kluczyk ... :P Przez to pokój zaliczam do dość trudnych i nie polecam grupom początkującym.
Obsługa spoko. Cieszę się, że mogliśmy swobodnie porozmawiać zarówno przed jak i po rozgrywce :)

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Wacjech
Wacjech

Wanderer
40 pts

34 reviews

Chłopaki na dziewczyny!

5/13/19 | visit date: 10/21/18

Wacjech 34 reviews

To był bardzo udany wypad większą ekipą! :D Poszliśmy w 10 osób - 5 chłopów i 5 kobitek. Jedyny słuszny i sprawiedliwy podział na pokoje do rywalizacji nasunął się sam przez się :D
Chociaż od momentu gry do momentu gdy piszę recenzję minęło ponad pół roku, to gra jak i sam pokój zapadły mi w pamięci! :D Fantastyczny motyw z lustrzanymi pokojami, z możliwością podglądania i przeszkadzania jakby nie patrzeć zaprzyjaźnionej ekipie. Zagadki same w sobie bardzo mocno logiczne i na spostrzegawczość, mało kłódek, dużo ciekawych i niepozornych elementów zapewniło nam przednią zabawę na całą godzinę. Na koniec mało brakowało, a wygrana byłaby niekompletna... :o jednak szybko udało się naprawić błąd i przy okazji wyciąć dodatkowego psikusa przegranym... kobitkom! ;)
Wszyscy bawiliśmy się doskonale, nawet przegrane Panie nie do końca czuły się przegrane, gdyż tylko one na koniec usłyszały tajemny sekret od MG, o którym żaden z nas nie wie do dziś...
Bardzo polecam większym ekipom opcję rywalizacji - dodatkowa frajda gwarantowana! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

beras77
beras77

Globetrotter
262 pts

212 reviews

Wyszliśmy bogaci.... a czy nas nie zabiją?

5/3/19 | visit date: 5/2/19

beras77 212 reviews

Pokój wybraliśmy bez opcji rywalizacji, ale to nic. Zagadki wpasowane w klimat, na dość wysokim poziomie. Nie wszystkie były intuicyjne, niektóre czasochłonne, ale pokonaliśmy je. Wystrój w porządku, bez szału, ale muzyka fajnie dopełniała całość. Jako, że pokój niedługo się zamyka to idźcie okraść bossssa!

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

Aleks Andra
Aleks Andra

Scout
52 pts

37 reviews

Kasa zdobyta

4/7/19 | visit date: 4/6/19

Aleks Andra 37 reviews

Tym razem wybraliśmy kierunek Łódź, gdyż to tu znajduje się pokój z możliwością rywalizacji z inną drużyną. Nam udało się taką rozgrywkę zarezerwować i polecamy innym, warto. Pokój nie należy do łatwych, więc dobrze mieć jakieś doświadczenie. Na dokładkę ma opcję przeszkadzania drużynie przeciwnej. Z czego w pełni skorzystaliśmy. Na końcu usłyszeliśmy, że jesteśmy pierwszą grupą, która wpadła na taki sposób, przez co Nasi przeciwnicy mieli nieźle przechlapane. Co do samego pokoju, to klimat szulerni zachowany. Zagadki ciekawe i trudne, wymagające logicznego myślenia,a czasami pełnej współpracy. Jedna nielogiczna, do tej pory nie rozumiemy dlaczego, to miało być rozwiązaniem, gdyż nic do niego nie prowadziło. Do drugiej zaś elementy, które trzeba było wykorzystać, były już bardzo zużyte. Przez co, cześć rozwiązania robiliśmy na wyczucie. Pokój udało się skończyć dwie minuty po czasie, z trzema podpowiedziami. Więc nie tak najgorzej, tym bardziej, że jest to dopiero Nasz drugi pokój ekspercki. A teraz kilka słów o obsłudze. I nie będą to miłe słowa. Na swoim koncie mamy już kilkanaście pokoi i nigdzie jeszcze nie spotkaliśmy się z tak niemiłym przyjęciem. Trafiła Nam się sfochowana Pani, w kiepskim nastroju, bez ani odrobiny poczucia humoru, która zdecydowanie pracuje w złym miejscu. Tu powinny być osoby, które pasjonują się tym co robią. A nie Pani, która swoją złość przelewa na klientów, odwiedzających escape rooms. Jej ton prowadzenia rozmowy kompletnie nie na miejscu. Również forma udzielanych podpowiedzi, momentami całkowicie nielogiczna. Dlatego, pozostał bardzo duży niesmak. A szkoda, bo pokój całkiem fajny.

Overall rating: 8/10

Customer service: 3/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard