Find a Way

Find a Way

Lockme partner

86

86 reviews

|

PL 76

Poland: 76th place

|

8.7/10

We've just started! We want it to always be pleasant, intriguing and interesting. We focus on efficient and friendly service, an interesting story and a larg... [więcej]

5 5 rooms

2 2 departments

About company

We've just started! We want it to always be pleasant, intriguing and interesting. We focus on efficient and friendly service, an interesting story and a large number of puzzles.

Address of department Palacza 102, Poland

Palacza 102

ul. Palacza 102
60-274 Poznań

Rooms available in department Palacza 102

Address of department Małeckiego 23, Poland

Małeckiego 23

ul. Małeckiego 23
60-708 Poznań

Rooms available in department Małeckiego 23

Additional offers available in this company

Sala Integracyjna

Sala Integracyjna

Price: Przy rezerwacji dla minimum 8 osób korzystani

Order method: W celu zarezerwowania wizyty w escape roomie wraz z salą integracyjną poprosimy o kontakt mailowy: kontakt@gameoverescape.pl lub poprzez Faceook - facebook.com/gameoverescape

Recent reviews

Karolina^
Karolina^

Newbie
15 pts

5 reviews

Ucieczka

7/27/20 | visit date: 7/21/20

Karolina^ 5 reviews

Świetny pokój, polecam szczególnie miłośnikom serialu Narcos. Fajny klimat, nastrój, ciekawe zagadki. Bardzo mi się podobało.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pioneer
215 pts

98 reviews

Nieprzyjaźni ci Rosjanie

7/24/20 | visit date: 7/23/20

Waleczne Kotlety 98 reviews

My tu sobie zwiedzamy spokojnie, a nagle jakiś przemiły człek zaprasza nas gościnnie na klasyczną wódeczkę. No i wylądowaliśmy w jego piwnicy , czekając na rychłą rzeź. Co to był za wieczór...

Pokój klimatyczny i całkiem creepy, jak przystało na thriller. Fabuła i zagadki całkiem współgrały ze sobą, elementy "straszące" dodawały fajnego smaczku całości, choć nie były aż tak intensywne, jak w wielu innych horrorach. Trudność była średnia, należy tutaj wytężyć mocno spostrzegawczość, żeby nie przeoczyć pewnych rzeczy, jak nam się zdarzało ;) Można by dodać więcej elementów wskazujących na rosyjskie "korzenie" fabuły. Obsługa bez zarzutów.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pioneer
215 pts

98 reviews

Podróż w czasie

7/24/20 | visit date: 7/23/20

Waleczne Kotlety 98 reviews

Jacyś nieodpowiedzialni zbóje przenieśli się w czasie i narobili bałaganu, którzy może zmienić bieg historii - pora to naprawić!

Fabularnie pokój zapowiadał się ciekawie, jednak czegoś w nim zabrakło. Zagadki były średniej trudności, w większości klasyczne z pewnymi wyjątkami, ale mało porywające. Klimatycznie było całkiem poprawnie, jednakże dałoby radę zdecydowanie podkręcić wystrój i zwiększyć efekt wizualny. Fabuła gdzieś tam krążyła, ale brakowało głębszego zagłębienia w nią i szerszych odniesień co do czasu, w którym jesteśmy i co się akurat dzieje, a to pogłębiłoby immersję. Generalnie pokój można odwiedzić, ale przydałoby zainwestować nieco czasu w modernizację i na pewno robiłby lepsze wrażenie :) Obsługa sympatyczna.

Podróż w czasie Podróż w czasie

report review

Overall rating: 6/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pioneer
215 pts

98 reviews

To nas pogrzebali!

7/24/20 | visit date: 7/24/20

Waleczne Kotlety 98 reviews

Rzadko zdarza się nam chodzić do pokoi tak ukruszonym składem Kotletów, ale tym razem nie dało się inaczej, więc w dwójkę daliśmy się żywcem zakopać - czego się nie robi dla ucieczek ;) Fabularnie w zasadzie to wszystko, co można zdradzić - są dwie trumny i należy je jak najszybciej opuścić. Było to ciekawe doświadczenie, nietypowe dla standardowych eskejpów. Przestrzennie było całkiem komfortowo, mieliśmy obawy przed leżeniem na gołych dechach, ale zadbano o materac, a skrzynie były na tyle duże, że dało się w nich wygodnie przekręcać i manewrować bez nabijania większych guzów ;) "Pokój" wymaga pełnej kooperacji, zagadki i rozwiązania do nich są połowicznie rozrzucone po obu trumnach, więc należy być cały czas oczami dla drugiej osoby, aby wspólnie rozwikłać łamigłówki. Były one bardzo proste, bez większych problemów udało się je rozwiązać. Brakowało w nich niestety uzasadnienia fabularnego, wiadomo, że jest to trudne, aby w trumnach rozwiązania miały powiązanie z historią, ale na pewno nie jest to niewykonalne i przydałoby się jednak nieco je przemyśleć, żeby nie były "od czapy", tylko faktycznie pasowały do klimatu ;) Udało się nas w pewnym momencie rozgrywki zaskoczyć, za co duży plus, ale więcej nie zdradzę, żeby uniknąć spojlerów :) Obsługa była sympatyczna :)

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Very easy

Krzysztof W. 6
Krzysztof W. 6

Newbie
17 pts

2 reviews

Święta zabawa

7/20/20 | visit date: 7/20/20

Trusted review

Krzysztof W. 6 2 reviews

Bawiliśmy się świetnie ze znajomymi. Jest klimacik i ciekawe zagadki. Troszkę szwankowało kilka rzeczy, ale "opiekun" szybko reagował. Wielki plus za miłą obsługę i podarowany dodatkowy czas. W sumie udało nam się wyjść, co sprawiło nam dodatkową przyjemność. Pozdrawiamy i pewnie jeszcze spotkamy się w innym pokoju 😀

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium