ExitRoom ™

ExitRoom ™

0

No reviews

|

PL 117

Poland: 117th place

|

0/10

ExitRoom ™ jest największym niefranczyzowym e.r. w Polsce, rozwijającym się od 05.2014r. Obecnie 29 klimatycznych pokoi dostępnych jest dla Państwa w ścisł... [więcej]

11 11 rooms

2 2 departments

About company

ExitRoom ™ jest największym niefranczyzowym e.r. w Polsce, rozwijającym się od 05.2014r.

Obecnie 29 klimatycznych pokoi dostępnych jest dla Państwa w ścisłych centrach Wrocławia, Poznania, Krakowa, Łodzi, Lublina oraz Leuven i Hasselt w Belgii

Address of department Kraków, Poland

Kraków

Floriańska 18/5 Kraków

Rooms available in department Kraków

Closed rooms in department Kraków

Address of department Łódź, Poland

Łódź

Piotrkowska 76/7
Łódź

Rooms available in department Łódź

Closed rooms in department Łódź

Recent reviews

slawomir.wojciga
slawomir.wojciga

Newbie
22 pts

1 review

Dobre wprowadzenie do przygody z ER

3/3/20 | visit date: 3/3/20

slawomir.wojciga 1 review

Byłem ze znajomym dla którego było to pierwsze spotaknie z tego rodzaju rozrywką, dobrze utrzymany klimat, zagadki nie były z gatunku rocket science, na pewno nie było nudno, ogólnie bardzo na plus. Jedyne co mogłoby zostać poprawione to ilość osób (jakość świetna, Mistrz Gry ze swojej roli wywiązał się na medal) opiekujących się tym wszystkim, sporo pokoi, chyba wszystkie zajęte i sporo ludzi wchodzących / wychodzących przełożyło się delikatnie na szybkość początkowej obsługi, przy czym na prawdę Panu pełniącemu wtedy dyżur nie można odmówić ani uprzejmości, ani profesjonalizmu, być może po prostu tak trafiliśmy. Generalnie pokój nie należy do skomplikowanych ale jednocześnie na pewno jest ciekawy i klimatyczny, polecam na początek :)

Overall rating: 7/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Easy

zolwzadhd
zolwzadhd

Newbie
17 pts

3 reviews

Dobry na początek

2/27/20 | visit date: 2/26/20

zolwzadhd 3 reviews

Byliśmy w "Killerze" w 3 osoby. Dla mnie to był 3 pokój, a dla moich kolegów 2 i 1. Pokój nie zaskakuje w większości niczym (poza jedną zagadką, która faktycznie była całkiem ciekawa). Jest zrobiony bardzo porządnie i solidnie, ale po wcześniejszej wizycie w Lipnitzkim wychodzi całkiem blado. Fabuła jest, ale nie byliśmy w stanie obaczaić jaka, bo właściwie brakowało tu więzi przyczynowo-skutkowej. Gramy, ale w sumie nie do końca wiemy o co w tej grze chodzi. Myślę, że na pierwszy raz pokój bardzo fajny, albo kiedy nie brało się udziału w grze o takiej tematyce. My wyszliśmy 40 sekund przed czasem, wyszlibyśmy wcześniej, ale uparcie wpisywaliśmy odpowiedź nie w to miejsce gdzie trzeba. Spędziliśmy tam miłe chwilę, więc w sumie polecam, ale przydałoby się dać trochę więcej zwartej fabuły i ciut więcej zagadek ;)
Obsługa pokoju świetna, po wyjściu pogadaliśmy sobie chwilę. Chłopak będący naszym Mistrzem Gry bardzo sympatyczny. Przez całą grę nas obserwował (mniej lub bardziej uważnie, ale przynajmniej wiedział, w którym momencie jesteśmy). Jest to miła odmiana, bo będąc rok wcześniej w Seksmisji, Mistrz Gry miał na nas całkiem wywalone i dawał podpowiedzi od niechcenia i do takich rzeczy, które już przeszliśmy.

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Easy

Bartek K. 33
Bartek K. 33

Newbie
22 pts

2 reviews

Super przygoda, dużo smaczków

2/2/20 | visit date: 2/2/20

Bartek K. 33 2 reviews

Bardzo nam się podobało, ciekawe zaskakujące zagadki, trochę ruchu, licznik czasu na ścianie, pomysłowe wykonanie. Dla mnie ekstra.

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

j.gawronska
j.gawronska

Newbie
9 pts

1 review

Mój pierwszy escape room

1/31/20 | visit date: 1/31/20

j.gawronska 1 review

Extra pokój! Świetnie zaplanowany, rewelacyjna zabawa z rodziną. Wiele naprawdę ciekawych pomysłów. Nie chce za wiele spoilerować, więc przyjdzcie i przekonajcie się sami!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Pioneer
218 pts

182 reviews

Świat zza krat

1/30/20 | visit date: 1/18/20

Włóczykij 182 reviews

"W więzieniu życie się nie kończy, po prostu toczy się inaczej. Wcześniej albo później wyrok dobiegnie końca i w perspektywie pojawią się nowe możliwości i plany, które może bez więzienia nigdy by się nie ujawniły."
A że nasz wyrok miał dobiec końca znacznie później niż wcześniej, postanowiliśmy wykorzystać sprzyjające warunki i możliwości oraz spróbować swoich sił, by szybciej (chociaż nielegalnie) wyjść zza krat.

Cała akcja trwała...16 minut :p Muszę przyznać, że byliśmy rozczarowani, że to już koniec. Fajnie czasem pobić rekord, ale chyba jednak wolę wyjść 2 minuty po czasie niż 44 przed czasem. Również biorąc pod uwagę kwestie finansowe 130zł to jednak trochę dużo za kilkanaście minut zabawy.

Ale przejdźmy do samego pokoju. Wprowadzenie jest, jakaś fabuła również się toczy. Klimat głównie oparty na braku światła oraz na kilku dość ubogich rekwizytach więziennych. Ogólnie go nie poczuliśmy (może byliśmy tam zbyt krótko żeby się wczuć?). Niestety słychać było także rozmowy i hałas ze świata z zewnątrz, co dodatkowo psuło atmosferę.

Zagadek nie jest wiele, są to głównie tradycyjne kłódki i klasyczne zadania manualne. Wszystko na poziomie łatwo- średnim. Odniosłam wrażenie, że cała trudność polegała na tym, że było ciemno.

Obsługa bez większych zastrzeżeń, miła i uśmiechnięta.

Overall rating: 6/10

Customer service: 7/10

Interior: 6/10

Difficulty: Easy