Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Lockme partner

48

48 reviews

|

PL 29

Poland: 29th place

|

9.6/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Address of department Warszawa, Poland

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Rooms available in department Warszawa

Recent reviews

Swistakk
Swistakk

Globetrotter
288 pts

138 reviews

Kopalnia

4/24/20 | visit date: 1/22/20

Swistakk 138 reviews

Przyjemny pokój. Ładny wystrój. Zagadki raczej dość proste, ale ciekawe i wpasowane w klimat. My trochę polegliśmy na szukaniu, do niego warto przyłożyć tutaj szczególną uwagę, bo się można zaciąć :). I efektowny finał. Gdyby nie koronacja Polski to pewnie Muzeum Okultyzmu Braci Warren byłoby już za nami. I trzymam za słowo w kwestii trzeciego pokoju!

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 3
Zagadki i flow: 3
Coś oryginalnego: 3
Czy się dobrze bawiłem?: 3

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Włóczykij
Włóczykij

Pioneer
218 pts

182 reviews

Co dzieje się w kopalni, zostaje w kopalni

3/4/20 | visit date: 2/16/20

Włóczykij 182 reviews

Kopalnia węgla to punkt obowiązkowy nie tylko dlatego, że znajduje się w Warszawie, ale przede wszystkim dlatego, że kryje w sobie mnóstwo tajemnic i niespodzianek.

Wystrój nie robi ogromnego wrażenia, ale jest solidny i dość autentyczny, za co oczywiście ogromne brawa. Nie zabrakło odpowiednich dźwięków oraz niezbędnych narzędzi potrzebnych każdemu górnikowi, także klimat jest.

Scenariusz gry spójny i przemyślany, zagadki nietuzinkowe i różnorodne, w znacznym stopniu oparte na elektronice i zadaniach manualnych, choć kłódeczka też się znajdzie. Ostatnia zagadka była widowiskowa i na pewno każdy zapamięta ją na dłużej.

Po skończonej zabawie mogliśmy zamienić kilka zdań z Właścicielem (niestety tylko kilka, bo pędziliśmy do kolejnego room'u). Ale zarówno z mistrzowania, jak i z tych kilku minut rozmowy da się wyczuć, że jest to bardzo pozytywny człowiek, pełen optymizmu i pasji. Jak wrócimy do Muzeum to na pewno pogadamy dłużej ;).

Podsumowując, odwiedziny w kopalni węgla mogą być bardzo ciekawym zajęciem- idealnym nawet na pochmurny, niedzielny dzień. Odwaliliśmy tutaj kawał dobrej, choć brudnej roboty, ale byliśmy w pełni usatysfakcjonowani tym, co działo się w podziemiach.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

diana0505
diana0505

Newbie
11 pts

2 reviews

Dreszczyk emocji w klimatycznym pokoju zagadek rodem z Warrenów

3/1/20 | visit date: 2/29/20

diana0505 2 reviews

Cudowny pokój, który idealnie wpisywał się w klimat filmów Obecność&Annabelle. Klimatyczny wystrój, zróżnicowany poziom zagadek, który jednak potrafi zagiąć nawet trochę bardziej doświadczonych w escape roomach graczy ;) Byliśmy we 4 i wszyscy byli bardzo zadowoleni z gry. Niesamowite emocje i zwroty akcji, a przy tym ten dreszczyk emocji... 10/10! Pokój zrobił na nas na tyle pozytywne wrażenie, że jeszcze długo po jego opuszczeniu rozmawialiśmy o zagadkach i o kolejnych etapach. O to chodzi, emocje na najwyższym poziomie i świetna okazja do integracji grupy. Do tego sympatyczny właściciel no i uroczy piesek. Gorąco polecam, warto :D

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

MarekM85
MarekM85

Newbie
11 pts

1 review

Zdecydowanie polecam

2/29/20 | visit date: 2/29/20

MarekM85 1 review

Mega klimatyczny. Zdecydowanie polecam dla fanów klimatów związanych z tematyką roomu. Profesjonalna obsługa.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Dominik Wieder
Dominik Wieder

Wanderer
37 pts

10 reviews

90 minut wspaniałej przygody... w muzeum

2/26/20 | visit date: 2/21/20

Dominik Wieder 10 reviews

Jest to świetny pokój dla ludzi, którzy chcieliby poczuć się niczym w filmowym horrorze i mają ochotę na trochę adrenaliny. Wspaniały wystrój, ciekawe i często wymagające zagadki, dodatkowe efekty specjalne, klimat. To wszystko sprawia, że pokój ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Same zagadki są mocno powiązane z fabułą. Nie ma tu przypadkowości. Wszystkie wskazówki, które spotkamy na swojej drodze prędzej czy później będą potrzebne i odegrają jakąś rolę w całości. Dodatkowym utrudnieniem jest to, co dzieje się w pokoju. A przez te 90 minut dzieje się naprawdę sporo. We cztery osoby mieliśmy przez cały czas co robić.

W naszej grupie były dwie osoby, które w ogóle nie znały ani historii Eda i Lorraine Warrenów, ani filmów bazujących na ich życiu. Bawiły się świetnie. Pozostałe dwie osoby, które znały filmy bawiły się jeszcze lepiej - znajdując dodatkowe smaczki i nawiązania. Śmiało mogę więc stwierdzić, że znajomość filmów "Obecność", czy "Annabelle" nie jest absolutnie wymagana.

Od początku widać i czuć, że pokój został stworzony przez pasjonatów. A to jest bardzo istotne. Samo wprowadzenie było klimatyczne, a i po zakończeniu zabawy dostaliśmy garść informacji i ciekawostek.

Nawet nie sądziłem, że tak się ubawimy w muzeum. Pokój ten niespodziewanie wskoczył na podium w moim prywatnym rankingu. Gorąco polecam!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard