Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Lockme partner

116

116 reviews

|

PL 29

Poland: 29th place

|

9.5/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest... [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Address of department Warszawa

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Rooms available in department Warszawa

Recent reviews

Stanisław C.
Stanisław C.

Newbie
15 pts

1 review

Odwiedziny w muzeum

11/23/19 | visit date: 11/23/19

Stanisław C. 1 review

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Coś dla prawdziwych zajawkowiczów tematu okultyzmu, czy fanów historii Państwa Warren, jak i osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z escape roomem, a pragną poczuć dreszczyk emocji. Odwzorowanie zarówno jak i klimat jest niesamowite i sprawia, że od razu idzie się wciągnąć. Gorąco polecam

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

258 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i nietypowa szychta

11/22/19 | visit date: 3/17/19

Archival rating

Cyrk Kamiennych Braci 258 reviews

Można wierzyć lub nie, ale Cyrk Kamiennych Braci studiował kiedyś górnictwo i geologię na jednej z krakowskich uczelni wyższych. Dalekim od prawdy byłoby stwierdzenie, że do kopalni węgla sprowadziła nas nostalgia za tamtymi czasami. Niemniej jednak trafiliśmy w jej korytarze i musieliśmy wytężyć zmysły, by móc się z niej wydostać.

"Kopalnia Węgla" swoim wystrojem sprawia bardzo autentyczne wrażenie. Twórcy zaangażowali się na tyle w wierne oddanie klimatu kopalnianego szybu, że będąc w pokoju można pobrudzić się prawdziwym węglem. Nie brzmi to może jak najlepsza na świecie zabawa, jednak nie wypada nie docenić starań w nadaniu pokojowi autentyczności. Poza tym na wstępie otrzymujemy odpowiednie odzienie ochronne, które ustrzeże nas przed czarnymi śladami, więc aspekt ten trzeba zdecydowanie zaliczyć na plus.

Zagadki także starają się odpowiednio korelować z tematyką. Znajdziemy tu trochę urządzeń, które doskonale do niej pasują. Warto też wspomnieć o finałowej zagadce, która jest naprawdę efektowna. Ogólnie poziom trudności jest raczej średni.

Obsługa spisała się bardzo dobrze. Długo rozmawialiśmy po wyjściu z pokoju, a z samej rozmowy czuć było wielkie zaangażowanie twórców w swoją pracę.

"Kopalnia węgla" jest scenariuszem dość oryginalnym, gdyż tematyka o której traktuje nie należy do najpopularniejszych. Jest to też chyba pokój najwierniej oddający kopalniany klimat.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

jedzura
jedzura

Wanderer
36 pts

1 review

To było trudne i satysfakcjonujące

11/19/19 | visit date: 11/18/19

Trusted review

jedzura 1 review

Pokój świetny, było nas trzech z zaledwie kilkoma pokojami na koncie, ale z małymi (nieoczywistymi) podpowiedziami daliśmy radę pomimo wysokiego poziomu trudności. Świetny klimat i zmuszające do intensywnego myślenia zagadki. Pod względem technicznym rewelacja - wszystko działało jak powinno, nic się nie przycinało, nie trzeba było używać siły czy dopasowywać szyfru na kłódkach co do milimetra. 90 minut wydaje się masą czasu, ale przy tej ilości zagadek i ich rozbudowaniu bardzo szybko uciekały nam kolejne minuty. Polecamy!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Paulina P. 10
Paulina P. 10

Scout
82 pts

10 reviews

Dreszczyk strachu

11/17/19 | visit date: 11/15/19

Trusted review

Paulina P. 10 10 reviews

Pokój stworzony przez prawdziwych pasjonatów, gdzie każdy szczegół jest przemyślany. Zagadki tworzą logiczną całość i są dość trudne, ale fabuła pokoju bardzo mocno wciąga i czas mija zdecydowanie za szybko. Klimat fenomenalny - czuć dreszczyk i ciarki ma plecach. Jest dużo kłódek ale nie ma się wrażenia zmęczenia ich otwieraniem. Byliśmy we dwójkę, ale w pokoju na pewno nie będzie się nudzić większa ilość osób. I na koniec obsługa, której należą się ogromne brawa za świetnie przygotowaną rozgrywkę, zaangażowanie w jej trakcie, wyważone podpowiedzi i dyskuję po wyjściu z pokoju! Nigdy tak miło nam się nie rozmawiało w żadnym innym ER. Z niecierpliwością czekamy na kolejne pomysły tej Ekipy!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Magdalena Z. 8
Magdalena Z. 8

Wanderer
38 pts

23 reviews

Czułam się jak w filmie :)

11/16/19 | visit date: 8/15/19

Magdalena Z. 8 23 reviews

Świetny klimat !! Super zagadki. 100% gwarancji, ze zabawa bedzie udana. Dla kazdego fana horroru. Cudownie zaprojektowany pokoj. Gratuluję:)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard