Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Lockme partner

125

125 reviews

|

PL 32

Poland: 32nd place

|

9.4/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest... [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Address of department Warszawa

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Rooms available in department Warszawa

Recent reviews

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Wanderer
25 pts

12 reviews

Dobry horror :)

1/20/20 | visit date: 1/19/20

patrycjanadwodna 12 reviews

Pokój zdecydowanie zasługuje na miano horroru. Strach utrzymany przez cały czas, ale nie na tyle wielki, żeby rezygnować z rozwiązywania zagadek. Było sporo elementów zaskoczenia. Zagadki dosyć trudne i niestety niektóre ciężko było rozgryźć ze względu na niewyraźny przekaz kilku elementów. Ogólne wrażenia na plus. Polecam każdemu, kto lubi się pobać :)

report review

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Anusia1991
Anusia1991

Wanderer
32 pts

10 reviews

Jeden wielki szacun za klimat !

1/20/20 | visit date: 1/19/20

Anusia1991 10 reviews

My w tym pokoju byliśmy we czwórkę, i całe szczęście! Jeśli któś lubi się bać i czeka na pokój w którym W KOŃCU będzie strasznie to musi tutaj przyjść. Jeśli jednak opanowanie i stalowe nerwy to nie jest Twoja mocna strona to może być ciężko skupić się w pełni na grze :P Klimat jest zrobiony super prawie pod każdym względem. Widać, że właściciele mocno się postarali, zeby wszystko było przygotowane jak należy. Zagadki różnorodne, takie, że każda umiejętność się przydaje. Od matematycznego myślenia, po spostrzegawczość czy logikę. Jeśli chodzi o poziom trudności to trzeba przyznać, że niektóre do łatwych nie należały, no ale nie może być zawsze łatwo. Jakichś tam szczegółów przy dwóch zagadkach mogłabym się przyczepić, ale bez przesady. Elementów zaskakujących podczas całej gry było kilka a jeden zdecydowanie się wyróżniał :P Jeśli chodzi o obsługę to meega sympatyczni goście, którzy widać, że są mocno ogarnięci w temacie. Można z nimi porozmawiać, powymieniać opinię, usłyszeć kilka cennych rad a mogą ich udzielać bo doświadczenie mają nie małe :) Uważam, że to narazie najlepszy pokoj w klimacie horroru w jakim byłam.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Scout
72 pts

20 reviews

Obecność

1/19/20 | visit date: 1/19/20

Blazej_bebetter 20 reviews

Zacznę od tego, co zwykle opisuję na końcu, gdyż był to chyba największy plus- obsługa oraz fakt, że stanowią ją pasjonaci i zajawkowicze. Mistrz gry perfekcyjnie podpowiada i serwuje wskazówki a nie odpowiedzi. Dodatkowo jest niespodzianka WOW o której nie będę pisał. Pokój bardzo ładnie wykonany- trzyma klimat. Oprawa audio bardzo dobra. Parę razy rzeczywiście podskoczyliśmy ze strachu a grupa przed nami rozbiła ścianę (ze strachu oczywiście). Zagadki w starym stylu raczej- łamigłówki matematyczne, kłódki, szyfrowanie tekstem. Przydaje się tez trochę spostrzegawczości. Jest trochę przeszkadzajek w pokoju, ale nie psuje to zabawy bo mamy 30 minut więcej niż standardowy czas. Z minusów to troszkę zbyt czasochłonne niektóre zagadki i niewyraźne wskazówki audio. Trochę za bardzo czasami zagmatwane systemy deszyfrowania wskazówek i niezbyt jasne. Kilka przedmiotów uzywamy kilka razy, czego ja akurat nie lubię. Ogólnie pokój obowiązkowy na liście horrorowych ER.

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

imiolekdominika
imiolekdominika

Newbie
9 pts

1 review

Mrocznie i ciekawie

1/18/20 | visit date: 1/18/20

Trusted review

imiolekdominika 1 review

Przyjemny dreszczyk emocji, mroczny klimat, ciekawe zagadki. Jednym słowem pokój warty odwiedzenia. Zagadki nie są zbyt łatwe, a nawet rzekłabym że dość wymagające, ale frajda z ich rozwiązania niesamowita. Zaskakująco, interesująco, posępnie...

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Tiju
Tiju

Navigator
123 pts

47 reviews

Zawrót głowy

1/13/20 | visit date: 11/23/19

Tiju 47 reviews

Pokój jest dobry. Trudno go nie polecić. Mimo tego na wszystkie odwiedzone w ten pamiętny weekend pokoje, zgodnie stwierdziliśmy, że jest najsłabszy. Zacznę od wad.
WADY
Nie cierpię naprawdę nie cierpię jak główną trudnością pokoju jest "ciemność". Tutaj mamy mało światła + plus mnóstwo gażdżetów, skąd inąd może i pięknych przeszkadzajek. Dla nas było za dużo. I jednego i drugiego. W dodatku twórca jak zrozumiałam przekaz ;) chce dorzucić jeszcze więcej przeszkadzajek. My mówimy nie :P. Przydałoby się mniej przeszkadzajek, a więcej konkretnych zagadek. No choć jedna więcej..
PLUSY
Klimat w pokoju jest niebywały. Sam pokój jest na tyle ładnie wykonany, że uważam, że więcej światła w niczym by nie przeszkodzaiło, a zachwyt byłby tym większy. Staranie wykonawcy widać na każdym kroku. Efekty straszące, super. Pomysły na zagadki ciekawe.
Generalnie minimalnym nakładem pracy ten pokój mógłby dostać od na 9. :).. To ich pierwszy pokój. Do następnego na pewno też się wybiorę!

report review

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium