Escape Us

Escape Us

Lockme partner

38

38 reviews

|

PL 124

Poland: 124th place

|

9.4/10

Po długich bojach i przebojach Escape Us powraca!!! Długo byliśmy zamknięci, za co ogromnie przepraszamy. Jednocześnie przeogromnie dziękujemy za słowa wspar... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Po długich bojach i przebojach Escape Us powraca!!!
Długo byliśmy zamknięci, za co ogromnie przepraszamy. Jednocześnie przeogromnie dziękujemy za słowa wsparcia i trzymanie kciuków! Udało się  Powoli, powoli ale ruszamy. Na wstępie kilka słów wyjaśnienia. Z racji tego, że stworzyliśmy kompletnie nowe pokoje, a ze starych została tylko myśl przewodnia, wraz z chłopakami z LOCKME zadecydowaliśmy, że najlepiej będzie zamknąć stare pokoje a otworzyć nowe. Zapraszamy serdecznie!
Na początek proponujemy dwa pokoje: STATEK PIRATÓW oraz BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO.
Mamy ogromną nadzieję, że po wizycie, usłyszymy od Was, że warto było czekać 
Do zobaczenia
Marta i Michał

Address of department Olsztyn, Poland

Olsztyn

Lubelska 19
10-406 Olsztyn

Rooms available in department Olsztyn

Closed rooms in department Olsztyn

Recent reviews

hatake_kasai
hatake_kasai

Newbie
11 pts

1 review

Wypad ze znajomymi

1/18/20 | visit date: 1/18/20

hatake_kasai 1 review

Bardzo pozytywna obsługa, pokoj pełen tajemnic bardzo gorąco polecam jeden z najlepszych pokoi w Olsztynie

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

damianoo_90
damianoo_90

Newbie
9 pts

1 review

Polecam

12/29/19 | visit date: 12/28/19

damianoo_90 1 review

Pokój Katie Jones który odwiedziłem z przyjaciółkami to był po prostu strzał w dziesiątkę. Byłem w kilku Roomach ale na chwilę obecną ten był najbardziej rozbudowany. Nie wszystko polegało na otwieraniu kłódek, dzięki czemu nawet na chwilę nie było mowy o nudzie. Zagadki trudne i nie jednolite ? Przyznam że gdyby nie podpowiedzi (o które musiałem prosić po raz pierwszy) to kto wie ile byśmy czasu tam spędzili ? Dużo myślenia, nie spodziewane kolejne zagadki i przemiła obsługa zapewnią super zabawę. Polecam jak najbardziej ?

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Very hard

Q
Q

Guide
460 pts

295 reviews

#269

11/30/19 | visit date: 8/31/19

Trusted review

Q 295 reviews

Escape przemyślany fabularnie i zagadkowo, z ładnie zaaranżowanym wnętrzem. Zróżnicowane zagadki oparte o rozwiązania kłódkowe, manualne i elektroniczne. Graliśmy chwilę po otwarciu i na tamten moment w warstwie realizacyjnej były wg nas pojedyncze zagadki [spoiler; PM], które wymagałyby jeszcze lekkiego dopracowania dla zwiększenia płynności rozgrywki. W liczbie i rodzaju przygotowanych zadań, rozplanowaniu pokoju, pomysłu na scenariusz, widać tu jednak zdecydowany progres firmy. Trzymamy kciuki za kolejne projekty.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Hard

fylypek
fylypek

Newbie
12 pts

3 reviews

Magiczne miejsce

7/17/19 | visit date: 4/13/19

fylypek 3 reviews

Rewelacja! Jak tam wszedłem, to miałem ochotę odpuścić sobie rozwiązywanie zagadek, a spędzić czas na samej zabawie tym, co znaleźliśmy w środku. Wystrój może bez super-ekstra-hiper-turbo wodotrysków, ale jest w pełni zgodny z fabułą pokoju i trochę przeszkadza, bo jak już powiedziałem odciąga człowieka od tego po co tu przyszedł :)
Zupełną nowością dla mnie było to, że musieliśmy "grać w grę" (ale nie Tomb Rider :D) aby przejść dalej. Prosta[spoiler] na pewno nikogo nie przerośnie, a świetnie wpisuje się w ten pokój. Brawo za kreatywność.
Czytałem w jakiejś recenzji, że są tu zagadki wymagające umiejętności z zakresu wyższej matematyki... Jeżeli dla kogoś dodawanie i mnożenie z maksymalnie dwucyfrowymi wynikami to wyższa matematyka, to szczerze współczuję.
Pokój zapewnia super rozrywkę, do najłatwiejszych nie należy, ale o to przecież chodzi. Zawsze można poprosić o pomoc, a najgorzej by było przejść gładko przez wszystkie zagadki.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

niosący_światło
niosący_światło

Navigator
118 pts

68 reviews

#62 Co robi dobry żeglarz mazurski podczas sztormu? Siedzi w tawernie i piwo pije!!! :)

7/7/19 | visit date: 6/12/19

niosący_światło 68 reviews

Kolejnym pokojem, do którego przystąpiliśmy z marszu był Statek piratów (v 2.0). Wygląda raczej jak dobrej jakości portowa tawerna - tak tylko gderam, bo to nie zabiera ER'owi uroku. Bardzo fanie wykończone wnętrze. W bardzo wysokiej jakości. Bardzo mocny plus. Częściej chciałoby się spotykać tak dobrze zrobione wnętrza.
Z satysfakcją stwierdzam, że udało się odtworzyć klimat żeglarskiej knajpy z drewnianego bala. Jest kilka innych atrybutów takiego miejsca (nie będę zdradzał).
Super!

Zagadkowo bardzo mocne wejście. Wyciśnięcie z ekipy wszystkich możliwości!! Współpraca, wymiana informacji, logiczne myślenie. Zapowiada się świetnie (dosyć trudno, ale bez przesady) i z pompą.... a tu nagle zrobiło się bardzo łatwo. Nadrobiliśmy zaległości czasowe. Kilka zagadek zagadek w szybkich ruchach.
Nie stawiam zarzutu, że pokój jest za łatwy. Nie każdy pokój musi być trudny. Większy problem mam z ilością zagadek w pokoju. Kilka elementów bowiem wypadałoby tam zaszyfrować, okłódkować, zakufrować, aby głowy miały nad czym popracować. A tu one leżały na wierzchu. Taki niedosyt.
Zagadki oczywiście w klimacie żeglarskim. Bardzo dobre wykorzystanie materiału.

Pokój jest nowy, a każda nowa konstrukcja tego typu się dociera. Wymaga dozbrojenia w kilka dodatkowych zagadek i ma szansę być świetną produkcją. Może nawet najlepsza w okolicy.
Czekam więc na potwierdzenie zainstalowania wersji 2.1

Obsługa jak zwykle miła i na wysokim poziomie.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy