Escape Project

Escape Project

Lockme partner

163

163 reviews

|

PL 5

Poland: 5th place

|

9.9/10

Company Escape Project has 1 room. To visit it, you need 60 minutes. [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

Company Escape Project has 1 room. To visit it, you need 60 minutes.

Address of department Warszawa

Warszawa

ul. Sosnowiecka 1
Warszawa, Bemowo

Rooms available in department Warszawa

Recent reviews

Trouble_maker
Trouble_maker

Pioneer
220 pts

144 reviews

Zagadkowa wyspa

11/28/19 | visit date: 11/3/19

Trouble_maker 144 reviews

Byla to chyba najlepsza wyspa na jakiej zostalam uwieziona i chociaz moze zabrzmiec to niepokojaco to bardzo mi sie podobalo :)

Juz na poczatku rozgrywki tajemniczy chochlik wyjasnia nam w jak beznadziejnej sytuacji sie znalezlismy i daje godzine na walke o swoja wolnosc. A potem zaczyna sie gra...

Pierwsze o czym warto wspomniec to fenomenalny wystroj. Mozna naprawde poczuc sie jak na pirackiej wyspie. Od podloza az po sufit. Starannie dobrane elementy, odpowiednio wpasowane zagadki, efekty dzwiekowe, to wszystko naprawde sprawia ze gra staje sie bardzo realistyczna.

Zagadki byly bardzo zroznicowane jesli chodzi o ich typ oraz trudnosc. Jednak kazda z nich byla logiczna i nie powinny sprawiac ogromnej trudnosci. W tym ER oprocz spostrzegawczosci, wspolpracy oraz otwartego umyslu przydadza sie wszystkie (naprawde wszystkie) zmysly.

To co jeszcze zasluguje na plus wg mnie to to ze poziom rozgrywki dostosowany jest do graczy, tak samo z podpowiedziami lub dreszczykiem emocji, co pokazuje zaangazowanie obslugi w rozgrywke.

Pan ktory o nas dbal podczas ucieczki, zdecydowana 10, wszystko od poczatku do konca wygladalo jak powinno, a nawet lepiej.

Jak najbardziej pokoj godny polecenia:)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Piotr W. 9
Piotr W. 9

Wanderer
29 pts

3 reviews

Wspaniałe doświadczenie

11/23/19 | visit date: 11/16/19

Trusted review

Piotr W. 9 3 reviews

Gorąco polecam! Wspaniały pokój, świetne zagadki, możliwość dostosowania poziomu trudności, nadaje się także dla młodszych!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

258 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i zaginiony ląd

11/23/19 | visit date: 3/17/19

Archival rating

Cyrk Kamiennych Braci 258 reviews

Dziennik pokładowy. Dryfując na morzu na pozostałościach zniszczonego statku, wreszcie udało nam się dopłynąć do niewielkiego skrawka lądu. Uradowani, że wreszcie możemy czuć grunt pod nogami rozpoczęliśmy eksplorację wyspy. Przedzierając się przez zarośla tutejszej roślinności, zobaczyliśmy elementy sprzętu, które nie pochodziły z naszego statku. Ktoś tu trafił przed nami. Wkrótce potem zaczęły dziać się dziwne rzeczy...

Wystrój pokoju z całą odpowiedzialnością możemy zaliczyć do ogólnokrajowej czołówki. Wyspa wygląda bardzo autentycznie, a wiele elementów wystroju wręcz zachwyca pięknym wykonaniem. Twórcy zadbali o dostarczenie graczom wielu emocji poprzez efekty dźwiękowe i świetlne, które doskonale budują klimat,a w odpowiednim momencie nadają grze należytej dynamiki. Niespodzianek jakie na nas czekają podczas rozwiązywania tajemnic wyspy jest naprawdę bez liku, a im dalej tym lepiej.

Zagadki doskonale dostosowano do tematyki pokoju, a przy tym zachowano odpowiednią równowagę pomiędzy rozwiązaniami elektronicznymi jak i analogowymi. Zadań jest sporo, a przebieg gry nie bardzo liniowy, dzięki czemu każdy ma co robić.

Obsługa pokazała się z bardzo dobrej strony tak formalnej, jak i prywatnej.

"Przeklęta Wyspa", to zdecydowanie pokój z ogólnopolskiej czołówki, który "wskakuje" do naszego prywatnego Top 5. Tutaj wszystkie elementy zostały przygotowane na najwyższym poziomie. Polecamy z czystym sumieniem każdemu, kto ma ochotę na świetną zabawę i przygodę.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marysia&Artur :)
Marysia&Artur :)

Pioneer
196 pts

47 reviews

Wakacje w Escape Roomie?

11/18/19 | visit date: 11/15/19

Trusted review

Marysia&Artur :) 47 reviews

Idąc do tego pokoju wyobrażaliśmy sobie go trochę inaczej, jednak to co tam zobaczyliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Ciężko użyć słów, aby go opisać, bo wszystkie wydają się być zbyt zwykłe i za mało znaczące- to trzeba po prostu przeżyć!
Klimat w pokoju naprawdę mega. Wszystko ze sobą współgrało, w dodatku nie czuliśmy się jak w ER, lecz na prawdziwej wyspie, na której spotkały nas ciekawe przygody.
Zagadki do najtrudniejszych nie należały, trzeba wykazać się jednak spostrzegawczością. My wzięliśmy wersję trudniejszą i jeśli ktoś ma doświadczenie, polecamy ją wybrać. Dla osób lubiących dreszczyk emocji idealnie sprawdzi się pokój w wersji straszniejszej.
Jeśli chodzi o obsługę, mieliśmy mały incydent, ponieważ przez telefon zostaliśmy niemiło potraktowani za to, że się spóźnimy, jednak pan na miejscu się zrehabilitował długą rozmową o warszawskich ER.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium