Escape Me

Escape Me

545

545 reviews

|

PL 165

Poland: 165th place

|

9/10

Jesteśmy Escape Me ! Escape roomem stworzonym przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją :) Jeśli jesteś kimś kto szuka innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych s... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Jesteśmy Escape Me !
Escape roomem stworzonym przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją :)

Jeśli jesteś kimś kto szuka innowacyjnych rozwiązań i niebanalnych scenariuszy to musisz nas odwiedzić. Jesteśmy idealną opcją dla wszystkich nudnych rozrywek w waszym mieście :P

Pozdrawiamy Ekipa Escape Me

Recent reviews

Marta Małycha
Marta Małycha

Newbie
14 pts

2 reviews

Bajki nie tylko dla najmłodszych!

6/18/19 | visit date: 11/15/17

Marta Małycha 2 reviews

Idąc do tego pokoju myślałam sobie, że skoro to "Świat Bajek", w dodatku przyjazny dzieciom, to pójdzie nam szybko i nie zdążę się nacieszyć wystrojem! Nic bardziej mylnego! Pokój może i jest przyjazny dzieciom, ale zagadki w nim ukryte zdecydowanie mogą sprawić spore trudności niejednemu dorosłemu! Choć spodziewam się, że dzieci i ich bystre umysły mogą sobie tutaj radzić lepiej niż my! :D Już na samym początku utknęliśmy w miejscu i nie wiedzieliśmy co robić dalej. Jednak nie zniechęcajcie się! Za pierwszą bajką kryją się kolejne, które koniecznie musicie zobaczyć! W rezultacie udało nam się rozwiązać wszystkie zagadki, musieliśmy jednak skorzystać z podpowiedzi, także łatwo nie było!
Przenikające się krainy, wprowadzały nas w świat kolejnej bajki, natomiast same zagadki nawiązywały w ciekawy sposób do samych historii, które znamy z dzieciństwa i nie tylko.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Monika1006
Monika1006

Navigator
126 pts

54 reviews

Poczuj się jak dziecko :)

6/16/19 | visit date: 5/18/19

Monika1006 54 reviews

Pokój przenosi w świat dzieciństwa :) Zagadki na średnio-zaawansowanym poziomie trudności. Idealny na niedzielne popołudnie :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

achaja
achaja

Scout
83 pts

21 reviews

Bajki dla doświadczonych?

5/5/19 | visit date: 5/1/19

achaja 21 reviews

Pokój trafił na plan majówki ze względu na ciekawość, co może zaoferować pokój bajkowy dla doświadczonych. No i miał być ciekawą odskocznią dla poznańskich horrorów.
Sam pokój był przyjemny, ja bym mogła w nim siedzieć zdecydowanie dłużej ze względu na podkład muzyczny (w sumie tylko dlatego). Pokój był jednak dla nas stanowczo za prosty. Od pokoju dla doświadczonych spodziewałabym się czegoś więcej, a wyszliśmy w okolicach połowy czasu zawiedzeni, że to już koniec :(

Overall rating: 6/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Very easy

EscapeGirls&Friends
EscapeGirls&Friends

Pioneer
201 pts

84 reviews

a jednak nie z tej bajki

5/3/19 | visit date: 11/10/18

EscapeGirls&Friends 84 reviews

#81

Nie podobało nam się. Zagadki nie intuicyjne, jakby jednak z innej bajki. Zbiór nie powiązanych ze sobą zadań, niestety również słabo wykonanych. Pokój wiele już przeżył więc w ramach wyposażenia znajdziemy nie działające i otwarte mechanizmy, sznurki za które lepiej nie ciągnąć i chyba pozostałości po innych zagadkach. Spotykamy również zagadkę, do której instrukcja rozpisana jest na 2 stronach :& I to co zdziwiło to biorąca udział w grze kłódka ukryta w gąszczu kłódek technicznych. Nawet nie wiemy, jak ocenić trudność...łatwość...

Ogólnie duża przestrzeń słabo wykorzystana. Przygotowanie wnętrza również nie bajkowe.

Obsługa na początku bardzo ok, a po rozgrywce, która nam się nie podobała co zostało powiedziane, nie poświęcono nam nawet chwili na omówienie co było nie tak.

Overall rating: 6/10

Customer service: 7/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

merku
merku

Scout
85 pts

20 reviews

Powrót do kolorowego świata z dzieciństwa

3/2/19 | visit date: 3/1/19

merku 20 reviews

Świat Bajek dostarczył nam dokładnie tego, co obiecuje jego opis: fantastyczny wystrój, oddający klimat w najmniejszych szczegółach, wielość motywów i nietypowe, zaskakujące rozwiązania. Klimat świata bajek (zarówno starszych, klasycznych, jak i tych nowych) tworzy nie tylko wystrój, ale i same zagadki - ci, którzy pamiętają historie z ekranu, na pewno nie raz się uśmiechną. W pokoju bardzo przydają się spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie. Zagadek jest dość dużo, jest tu co robić, a ich różny poziom trudności nie pozwala się nudzić. Bardzo łatwo tu jednak zapomnieć, jak szybko płynie czas i że naszym zadaniem jest opuścić magiczną krainę Disneya, a nie zostawać z jej bohaterami na dłużej ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard