Escape Graal

  Escape Graal

  Lockme partner

  102

  102 reviews

  |

  PL 38

  Poland: 38th place

  |

  9.4/10

  Company Escape Graal has 2 rooms. To visit it, you need 130 minutes. Firma Escape Graal posiada 2 pokoje. By je odwiedz... [more]

  2 2 rooms

  1 1 department

  About company

  Company Escape Graal has 2 rooms. To visit it, you need 130 minutes.
  Firma Escape Graal posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut.

  Address of department Bytom, Poland

  Bytom

  ul. Przemysłowa 2
  41-902 Bytom, Polska

  Rooms available in department Bytom

  Ubik

  Ubik

  9.6/10 from PLN 130.00 for 70 minutes of game

  Narrative

  2 - 5 people

  intermediate

  Recent reviews

  Warszawski tramwajarz
  Warszawski tramwajarz

  Wanderer
  35 pts

  11 reviews

  kibU

  6/14/21 | visit date: 6/12/21

  Warszawski tramwajarz 11 reviews

  W klasycznym 4 osobowym składzie zawitaliśmy do bytomskiego Ubika. Pokój bardzo ciekawy, wiele ciekawych rozwiązań, oraz coś, co lubię najbardziej…. ;)

  Mistrz gry świetnie wprowadził nas w pokój!

  Polecam, bractwo Kebabik.

  report review

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  lubo6
  lubo6

  Newbie
  18 pts

  1 review

  Przygoda jak z bicza strzelił

  11/14/20 | visit date: 11/14/20

  Trusted review

  lubo6 1 review

  Pokój odwiedziliśmy standardowo dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Przemiłe wprowadzenie, mistrzyni łatwo złapała kontakt i wkręciła dzieciaki w klimat. Przeszliśmy dość szybko, choć spore doświadczenie i współpraca rodzinna miały tu swój wkład. Dla miłośników serii - punkt obowiązkowy. Jeśli tylko oglądałeś filmy z Indianą Jones'em - pokój będzie puszczał do Ciebie oko. Polecam

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 9/10

  Difficulty: Easy

  magdalena.wieczorek91
  magdalena.wieczorek91

  Scout
  80 pts

  14 reviews

  Czytam wam w myślach... - Oj nie wiem czy Pan by chciał... :)

  11/4/20 | visit date: 11/4/20

  magdalena.wieczorek91 14 reviews

  Pokój zrobił na nas OGROMNE wrażenie... ale po kolei :)
  Wprowadzenie do gry bardzo, bardzo dobre. Przemiły Mistrz gry z pasją i zaangażowaniem opowiedział nam o misji do spełnienia.
  Pokój dopracowany w każdym calu. Jeden z pokoi, który nie jest wypełniony po brzegi kłódkami! Bardzo klimatyczny. Zagadki logiczne, czasem trudniejsze, czasem łatwiejsze, ale generalnie rozwiązanie każdej daje sporo satysfakcji! Kilka rozwiązań ogromnie nas zaskoczyło! Po zakończeniu gry - świetna rozmowa podsumowująca!
  Pokój naprawdę warty odwiedzenia! Polecamy i dziękujemy!

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium

  LockMe
  LockMe

  Guide
  516 pts

  362 reviews

  Skok w przyszłość

  10/5/20 | visit date: 9/19/20

  Review of Lockme

  LockMe 362 reviews

  Największy atut tego pokoju stanowią zagadki, które są tak logicznie, że się przez nie po prostu płynie - być może z tego powodu udało nam się ukończyć go w około 24 minuty. Nie oznacza to jednak, że pokój jest szablonowy - wręcz przeciwnie, bardzo dużo elementów świadczy o jego wyjątkowości. Jest mocno osadzony w swojej fabule, z którą warto zapoznać się choćby na szybko przed grą (nawet zwykła Wikipedia pozwoli wstępnie nakreślić historię prosto z książki, która jest inspiracją do stworzenia tego scenariusza). Dzięki temu dostrzeżemy przyjemne smaczki fabularne i utwierdzi nas to w przekonaniu, że wiernie odwzorowano założenia autora.

  W pokoju znajdziecie również bardzo oryginalny motyw, który nie tylko dodaje uroku, ale również poniekąd personalizuje rozgrywkę. To bardzo fajny zabieg, z którym do tej pory się jeszcze nie spotkaliśmy - a przynajmniej nie pamiętamy.

  Duża powierzchnia gry sprawia, że mogą bawić się tu większe teamy, choć ze względu na poziom trudności zagadek również te małe grupy sobie poradzą.

  Difficulty: Easy

  Answer of company Escape Graal
  To był rzeczywiście imponujący czas przejścia pokoju, znacznie odbiegający od dotychczasowego rekordu! Jeszcze raz gratulacje :)
  Mała uwaga dla ekip wybierających się do Ubika: streszczenie na Wikipedii zawiera fabularny spojler, który może Wam zabrać część frajdy z przygody ;)
  sadek22b
  sadek22b

  Pioneer
  150 pts

  103 reviews

  Esencja ER!

  9/30/20 | visit date: 9/27/20

  Trusted review

  sadek22b 103 reviews

  Ubik to zbudowany z pasją i świetnym pomysłem pokój, który może nie ocieka złotymi ozdobami, ale wciąga lepiej niż niejedno "dzieło sztuki" z branży. Uśmiech nie schodził nam z twarzy, kiedy pokonywaliśmy kolejne przeszkody stojące nam na drodze, choć ich zasady działania znaliśmy już bardzo dobrze. Tajemnicą Ubika jest po prostu świetna historia z wciągającą fabułą i zgrabnie wplecionym zwrotem akcji.
  Pokój nie jest trudny, choć przyda się odrobina doświadczenia, żeby nie korzystać z podpowiedzi. Zagadki zadowolą zarówno szperaczy jak i wielbicieli kombinacji. Zdecydowanie polecam ten pokój wszystkim fanom ER - początkujący mogą łatwo połknąć bakcyla, natomiast doświadczeni z satysfakcją powalczą z czasem i unikaniem podpowiedzi.

  Overall rating: 10/10

  Customer service: 10/10

  Interior: 10/10

  Difficulty: Medium