Escape ARENA

Escape ARENA

Lockme partner

172

172 reviews

|

PL 16

Poland: 16th place

|

9.6/10

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych o... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych obowiązkach i wejdziesz w zupełnie inny świat! Świat, w którym liczy się tylko postawione przed Tobą Wyzwanie! Niezależnie czy przyjdzie Ci rozwikłać zagadkę nielegalnego kasyna, odszukać mistyczne amulety mocy, albo pomóc rebeliantom zdobyć tajne plany ataku- Nasz mistrz gry zadba byś całym sobą przeniósł się do przeżywanej przez siebie historii.

Address of department Poznań

Poznań

ul. Krauthofera 55, 60-202 Poznań

Rooms available in department Poznań

Recent reviews

asiekp
asiekp

Wanderer
36 pts

2 reviews

Odyn z Wami!

1/23/20 | visit date: 1/11/20

asiekp 2 reviews

Jako wielbicielka Thorgala czułam się jak dziecko w sklepie z cukierkami. Klimat fantastyczny! Czuje się natchnienie Odyna. Zagadki o różnym stopniu trudności , zarówno dla zaawansowanych jak i poczatkujących. Bylismy w zespole mieszanym - doświadczeni i "dziewice" i wszyscy bawiliśmy się doskonale. Do tego genialny Mistrz Gry- połączenie entuzjazmu, uśmiechu i profesjonalizmu. POLECAM!!!! My wracamy do kolejnego pokoju!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Maja S. 17
Maja S. 17

Newbie
9 pts

1 review

Super!! Godny polecenia pokój

1/23/20 | visit date: 1/11/20

Maja S. 17 1 review

Pokój dla każdego, bardzo fajne zagadki, poziom trudności średniozaawansowany . Rewelacyjna obsługa! Wysoka dbałość o szczegóły, gdyby nie pechowa awaria sprzętu przy jednym z zadań dałabym 10!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

aiki-homer
aiki-homer

Scout
56 pts

15 reviews

W świecie Odyna

1/23/20 | visit date: 1/21/20

Trusted review

aiki-homer 15 reviews

To nasz drugi pokój tej firmy, więc idąc tam spodziewałyśmy się czegoś niezwykłego.... i zdecydowanie nie zawiodłyśmy się! Z czystym sumieniem mogę polecić ten ER.
Udało nam się wyjść bez podpowiedzi, ale przez całą grę miałyśmy co robić. Zagadki fajne, ciekawe, spójne, znajdzie się coś zarówno dla fanów mechanizmów jak i tradycyjnych kłódek.
Klimat pokoju super już od momentu wprowadzenia do gry, jak najbardziej wpasowujący się w świat Wikingów i Odyna.
Obsługa pokoju jak zawsze na najwyższym poziomie, po grze dociekająca czy coś nam się nie podobało lub czy można by coś jeszcze poprawić/zmienić. Naprawdę wielkie zaangażowanie zarówno w prowadzenie gry jak i stworzenie całego miejsca.
SUPER!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kiniab
kiniab

Newbie
10 pts

2 reviews

Uf, udało się! Choć Fenrir podgryzał nam już pięty!

1/22/20 | visit date: 1/18/20

kiniab 2 reviews

To nasz drugi pokój Escape Areny. Zachwyceni Galaktyką Tajemnic postanowiliśmy, że ten będzie następny.
I był to strzał w 10!
Pokój zrobił na nas wielkie wrażenie! Klimat, wystrój, efekty dźwiękowe i wizualne.... wow.... wszystko współgra ze sobą, tworzy atmosferę dawnej Skandynawii.
[Spojler], wsłuchani w opowieść Wikinga weszliśmy w scenariusz. Po chwili pochłonął nas wir rozwiązywania zagadek, których w pokoju jest naprawdę sporo. Zadania są zróżnicowane, wymagają spostrzegawczości, logiki, ale i współpracy. I przyznaję... Nie obyło się bez podpowiedzi ( żeby ją uzyskać trzeba chwilowo zmienić się w....;)).
Moim babski okiem na uwagę zasługują również detale i staranne wykończenie pokoju.
Najwyższa ocena należy się pełnej profesji obsłudze ER. Otwarta i kontaktowa ekipa sprawia, że chciałoby się z nimi zostać i porozmawiać dłużej i dłużej.
Zdecydowanie musicie odwiedzić Wikingów, nie pożałujecie!
P. S. Przez pokój przeszliśmy z 10-cio latką, która zafascynowana miejscem, zagadkami oraz obsługującym nas Mistrzem Gry postanowiła zrobić ES w naszym mieszkaniu. Uuuuu... Co to będzie?

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pioneer
215 pts

91 reviews

Ragnarok powstrzymany!

1/16/20 | visit date: 1/15/20

Waleczne Kotlety 91 reviews

Tym razem z Kotletów przeobraziliśmy się w Wikingów i ruszyliśmy na podbój mroźnej Skandynawii! Co to była za wyprawa - na szczęście zakończona sukcesem, Amulety zdobyliśmy na czas! :)

Zacznę od początku, czyli wprowadzenia - bardzo klimatyczne i immersyjne, podobało mi się takie wejście w klimat i fabułę, takie zaangażowanie i pomysłowość Mistrza Gry jak najbardziej doceniam dając najwyższą notę :)

Pokój bardzo wciągający - zagadki odpowiadały logicznie fabularnej podróży i z ogromną satysfakcją je rozwiązywaliśmy. Zastosowano w nich sporą różnorodność i ciekawe rozwiązania technologiczne, co jeszcze potęgowało wrażenia. Były nieliniowe, wiec mogliśmy drużynowo się podzielić i przy czterech osobach każdy miał co robić :)

Klimat również pomysłowo oddany, wystrój cieszył oko :)

Ten pokój z dotychczasowych w Escape Arenie podobał nam się najbardziej, czekamy na więcej :)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium