Escape ARENA

Escape ARENA

Lockme partner

227

227 reviews

|

PL 11

Poland: 11th place

|

9.6/10

Escape Arena to 3 unikalne pokoje zagadek, które musisz poznać jeśli odwiedzasz Poznań. Mamy dla Ciebie 3 wyjątkowe historie, które sprawią, że Escape Room z... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Escape Arena to 3 unikalne pokoje zagadek, które musisz poznać jeśli odwiedzasz Poznań. Mamy dla Ciebie 3 wyjątkowe historie, które sprawią, że Escape Room zapamiętasz jako wspaniałą przygodę.
Wkrocz w czasy Wikingów i ocal świat przed wilkiem Fenrirem
Wyleć w kosmos i uratuj rebelię przed widmem zagłady.
Rozwiąż aferę pieniężną, która przez niektórych jest nazywany przekrętem stulecia.
Poznań może zaoferować wiele ciekawych pokoi, dlaczego więc powinieneś wybrać escape room w Escape Arenie? W każdym z naszych pokoi przeżyjesz efekt “wow”, którego nie zapomnisz. Pamiętaj jednak o tym, że Escape Room to nie sam pokój, ale również osoby, które go obsługują. Escape Arena to firma rodzinna, więc wchodząc do nas od początku poczujesz tą wspaniałą atmosferę, która może istnieć tylko jeśli jest oparta na emocjach. Escape Arena wpisuje się idealnie w określenie “ Poznań miasto doznań”, Przyjdź i sprawdź to sam.

Address of department Poznań, Poland

Poznań

ul. Krauthofera 55, 60-202 Poznań

Rooms available in department Poznań

Recent reviews

Adam Kaczorowski
Adam Kaczorowski

Newbie
19 pts

1 review

Fantastyczny klimat, niesamowita zabawa

8/4/20 | visit date: 8/3/20

Trusted review

Adam Kaczorowski 1 review

Mając za sobą kilkadziesiąt (pewnie koło trzydziestu paru) Escape Roomów, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością każdego pojedynczego elementu tego pokoju! Cudowne zagadki (liniowe i nieliniowe), mistrzowski wystrój, genialny Mistrz Gry oraz niepowtarzalny klimat sprawiły, że z tego pokoju wyszliśmy totalnie zachwyceni. Tak dobrego wprowadzenia fabularnego oraz wkręty chyba jeszcze nie miałem okazji doświadczyć w Poznaniu (a może i w ogóle - tylko Wrocławski Wolfgang może się w tym temacie równać), a jakość i rozbudowanie zagadek zwalały z nóg. Wystrój pokoju oraz klimatyczność i wikińskie smaczki sprawiły, że nasza (zajarana nordyckimi klimatami) ekipa wyszła horrendalnie wręcz zadowolona. Byliśmy tam w 5 osób - myślę, że idealnie byłoby 4, co nie oznacza, że w 5 to było jakkolwiek za dużo. Pokój raczej dla grup średnio-zaawansowanych, dla początkujących może się tu za dużo dziać - chociaż przy tym Mistrzu Gry nawet osoby niezaznajomione z ER powinny dać radę i dobrze się bawić.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

MEL Force One
MEL Force One

Navigator
126 pts

69 reviews

Do czterech razy sztuka

8/3/20 | visit date: 8/2/20

MEL Force One 69 reviews

Pokój jest przepiękny i niepowtarzalny. Widać (i wiemy), że właściciele włożyli w niego niesamowicie dużo serca.
Zagadek jest bardzo dużo i 75 minut to jak najbardziej słuszny limit czasowy. Dodatkowo - naprawdę jest tak pięknie, że nie ma co się spieszyć.
Musimy przyznać, że nie było nam w pokoju jakoś łatwo, bo nacisk na fabułę jest bardzo silny, ale wszystko oczywiście jest bardzo spójne i logiczne.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Shirydan
Shirydan

Wanderer
30 pts

2 reviews

Amulety Mocy

8/2/20 | visit date: 7/31/20

Shirydan 2 reviews

Pokój niezwykle klimatyczny. Od samego początku ma się wrażenie, że to nie jest typowy pokój do przejścia, a prawdziwa przygoda. Klimat i fabuła pozwalają poczuć się jak uczestnik prawdziwej wyprawy. Zagadki bardzo zróżnicowane, ale głównie opierające się na mechanizmach - widać, że został włożony ogrom pracy w dopracowanie pokoju. Obsługa bardzo miła, sympatyczna i gościnna. Polecam wszystkim przeżycie tej przygody :).

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

vic.pfau
vic.pfau

Newbie
11 pts

1 review

Loki Balboa

7/31/20 | visit date: 7/29/20

Trusted review

vic.pfau 1 review

Jeszcze niewiele pokojów mam za sobą, ale ten należał zdecydowanie do najbardziej klimatycznych. Dbałość o detale i pasję która stworzyła to miejsce, czuć na każdym kroku. Zagadki były pomysłowe, ale nigdy nie wydawały nam się niemożliwe do pokonania. [Spojler] miało autentyczny feeling i było świetnie przemyślane. Polecam każdemu, które chcę się wyrwać z rzeczywistości i przenieść w czasie!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium