Escape 132

Escape 132

Lockme partner

134

134 reviews

|

PL 59

Poland: 59th place

|

9.6/10

Company Escape 132 has 3 rooms. To visit it, you need 180 minutes. [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Company Escape 132 has 3 rooms. To visit it, you need 180 minutes.

Address of department Poznań

Poznań

OS.PRZYJAŹNI 132B / 1 PIĘTRO
61-690 POZNAŃ

Rooms available in department Poznań

Recent reviews

ejwbroda
ejwbroda

Newbie
15 pts

4 reviews

zabawa na wyspie

1/19/20 | visit date: 1/19/20

ejwbroda 4 reviews

Świetny rodzinny pokój! Bardzo przyjemny klimat i zagadki, ciekawe mechanizmy. Byliśmy z dwójką dzieci (7 i 11 lat), które mogły samodzielnie rozwiązać wiele zadań i miały z tego ogromną frajdę! Super obsługa, która potrafi rozmawiać z małymi graczami. Pokój sprawił nam wszystkim wiele radości. Polecam!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

ejwbroda
ejwbroda

Newbie
15 pts

4 reviews

jest klimat

1/13/20 | visit date: 1/6/20

ejwbroda 4 reviews

Klimat pokoju pozwala poczuć się jak na prawdziwym koncercie! Zagadki są logiczne i jest ich dużo. Grało nam się bardzo płynnie, bawiliśmy się znakomicie. Super obsługa!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Krzysztof Patra
Krzysztof Patra

Newbie
16 pts

2 reviews

Świetny pokój dla początkujących

1/6/20 | visit date: 12/20/19

Krzysztof Patra 2 reviews

Super pokój dla początkujących.
To był mój drugi pokój z dziećmi i poradziliśmy sobie bardzo dobrze.
Mieliśmy z tego olbrzymią satysfakcję.
Zagadki są nie za proste i nie za trudne - w sam raz, żeby je rozwiązać i cieszyć się kolejnymi sukcesami.
Szczególnie polecam na zabawę z dziećmi.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globetrotter
285 pts

252 reviews

Nowe doświadczenie

12/3/19 | visit date: 9/5/19

Adashi (dezERterzy) 252 reviews

Wszystkie możliwe kategorie pokoi dostępne na portalu LockMe już mieliśmy dawno za sobą, wszystkie poza jedną, tą przeznaczoną dla młodszych poszukiwaczy przygód. Wybraliśmy się więc do Rozbitków, pierwszego i zapewne nie ostatniego eskejpu dla dzieci w naszej karierze.
Już na wstępnie zaznaczę, że ta opinia a szczególnie ocena nie będzie wynikała z porównania poznańskiego pokoju do pozostałych ponad już 250 ER-ów, które odwiedziłem do tej pory, lecz jest to moje obiektywne spojrzenie na temat Escape Roomu jako rozrywki dla dzieci w zupełnie nowym wydaniu.
Podczas gry w Rozbitkach naszym głównym celem jest wysłanie sygnału S.O.S. i uratowanie się z opuszczonej wyspy, lecz żeby tego dokonać po drodze czeka nas sporo zadań. Zagadki moim zdaniem są w tym pokoju największym atutem. Wszystkie logiczne, spójne z tematyką i fabułą. Wielkie brawa również za własnoręcznie wykonane mechanizmy, które są dowodem na to, że wcale nie potrzeba elektroniki, żeby zagadki dawały radość a szczególnie ich rozwiązywanie.
Podsumowując to jest to świetne miejsce i nie tylko dla dzieci. My byliśmy w dwuosobowym składzie, z naprawdę dużym doświadczeniem i nie obyło się bez podpowiedzi. Choć jestem pewien, że każde dziecko które bawiło się w tym pokoju akurat to na czym my polegliśmy ogarnęłoby w moment ;) Może się to wydawać mało prawdopodobne ale byliśmy w wielu ERach, które w moim odczuciu były łatwiejsze niż Rozbitkowie a wcale nie były to pokoje dla dzieci ;)
Właściciele to super ludzie, których mieliśmy już okazję poznać podczas gry na Backstage'u i mam nadzieję, że w przyszłości uda im się otworzyć kolejny eskejp a wtedy na pewno z chęcią do nich wrócimy.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

LockMe
LockMe

Guide
480 pts

328 reviews

Rock & Lock[me]

10/28/19 | visit date: 8/30/19

Review of Lockme

LockMe 328 reviews

Każdy z nas był kiedyś z pewnością na koncercie. Nie wszyscy jednak mają wyobrażenie tego, jak takie wydarzenie wygląda za kulisami. W poznańskim Backstage’u możemy się o tym przekonać.

Wszystko w tym scenariuszu skupia się wokół muzyki, która jest motywem przewodnim zarówno w wystroju, jak i w zagadkach czy fabule. Nawiązania do dźwięków i ich rola w tym pokoju są wyraźnie nakreślone, a ich obecność sprawia, że przez grę przechodzi się swobodnie i dość płynnie.

Ten escape room jest raczej dla fanów klasycznych pokoi zagadek, jednak ujęcie tematu muzyki w połączeniu z fabułą nadają mu świeżości.

Difficulty: Easy