EGO

EGO

147

147 reviews

|

PL 23

Poland: 23rd place

|

9.6/10

Od małego marzyłem o przygodach rodem z filmów Indiana Jones, a jak dorosłem pokochałem Escaperoom'y, z połączenia marzeń i pasji powstało coś niesamowitego.... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

Od małego marzyłem o przygodach rodem z filmów Indiana Jones, a jak dorosłem pokochałem Escaperoom'y, z połączenia marzeń i pasji powstało coś niesamowitego.

Mroczne świątynie, piramidy, zagadki, skarby, sława, wyzwanie, przygody i piękne kobiety, pierwsze siedem Wam gwarantuje o to ostatnie będziecie musieli zadbać sami :)

Dosyć pogoni za cyferkami i żmudne wklepywanie ich w kłódki, przygotuj się na poważne wyzwanie dla twoich szarych komórek i bądź gotowy na wszystko.

Serdecznie zapraszam wszystkich wielbicieli przygód!

Rozwiązania jakich nie znajdziecie nigdzie indziej, a dodatkowo teraz NOWE zagadki!

Address of department Bydgoszcz

Bydgoszcz

Krajeńska 16
85-457 Bydgoszcz

Rooms available in department Bydgoszcz

Recent reviews

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

265 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i kambodżańskie mity

1/10/20 | visit date: 6/8/19

Archival rating

Cyrk Kamiennych Braci 265 reviews

Skarby starożytnych cywilizacji od zawsze zwabiały nas w różne zakątki ziemi. Odwiedzaliśmy już Egipt, Grecję czy Chiny. Nigdy jednak do tej pory los nie rzucił nas do Kambodży. Aż do momentu, w którym usłyszeliśmy o wyprawie mającej na celu zdobycie legendarnego skarbu boga Wisznu. Nie namyślając się długo wsiedliśmy w samolot by wziąć udział w tym przedsięwzięciu. I tak wpadliśmy w Odmęty Angkor Wat.

Wystrój pokoju jest bardzo udany, nie można mu odmówić estetyki. Wnętrze świątyni odwzorowano w sposób bardzo klimatyczny. Na uwagę zasługuje także pewien element, który wywołuje bardzo pozytywne odczucia i świetnie wpisuje się w tematykę pokoju.

Zagadki nie są zbyt trudne. Rozwiązania, na których się opierają są zarówno elektroniczne jak mechaniczne i tradycyjne. Ich rozwiązywanie daje dużo satysfakcji.

Obsługa była bardzo pozytywna i widać było, że prowadzenie escape room'u ją po prostu cieszy. Tworzyło to sympatyczną atmosferę.

"Odmęty Angkor Wat" to bardzo udany scenariusz, który powinien zaspokoić doświadczonych graczy, a na początkujących ma szanse zrobić piorunujące wrażenie. Polecamy.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

G&F
G&F

Scout
69 pts

64 reviews

G&F w Odmętach

12/5/19 | visit date: 11/13/19

G&F 64 reviews

Przebywając do tego pokoju nie wymagaliśmy wiele, ale zaskoczył nas niesamowicie. Ten ER może największy nie jest, ale momentami zaskakuje, a jedno rozwiązanie spotkaliśmy 1 raz za co mega szacunek. Fajny klimat, super mistrz Gry i na prawde pokój który w Bydgoszczy jest na liście must be. Nam brakowało 2 min do rekordu, ale pokój do najłatwiejszych raczej nie należy. Mega polecamy !!!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

nula
nula

Scout
55 pts

14 reviews

Niesamowite przeżycie

10/17/19 | visit date: 10/17/19

nula 14 reviews

ER niesamowicie ciekawy, zagadki spójne z klimatem pokoju, mistrz gry pomocny, sympatyczny :) Serdecznie polecam ten pokój zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych. Każdy odnajdzie coś dla siebie i na pewno spędzi miło czas :) Nam pozostał lekki niedosyt przez minutę spóźnienia względem rekordu wyjścia (32min) natomiast zabawę w tym pokoju polecam każdemu! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Szalony Kapelusznik
Szalony Kapelusznik

Navigator
118 pts

105 reviews

Pozytywne doświadczenie, konkretna gra :)

10/11/19 | visit date: 10/11/19

Szalony Kapelusznik 105 reviews

Na początek to, co nieoczywiste, a jednak dla nas będące wyrazem szacunku dla gracza i pokazania, że "da się" - w pokoju nie ma niedotykajek, zero policyjnej taśmy i naklejek z serii 'łapy precz'. Można macać wszystko, a macane należy do macanta 😁 (zwłaszcza skarb!)

Podkład dźwiękowy jest w porządku, zagadki konkretne i logiczne, wystrój jak najbardziej na tak. 👍

Oczywiście koronny Efekt Specjalny jest superhipermega i dla niego samego warto było przyjść 😊

Właściciel jest ponadprzeciętnie sympatyczny i rzetelny, zrobił pokój z sercem i fachowo, polecamy każdemu!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Iwlin666
Iwlin666

Wanderer
49 pts

11 reviews

Ukradniesz skarb Wisznu?

9/14/19 | visit date: 9/14/19

Iwlin666 11 reviews

Pierwszy raz byliśmy w ER przy domku jednorodzinnym. Pozytywnie zaskoczeni. Świetnie zbudowany pokój. Trochę za bardzo mamy w głowie, że nic w pokoju na siłę 😁
Wyszliśmy ok. 15 minut przed czasem, to chyba nasz rekord. Jednocześnie rozwiązywaliśmy kilka zagadek. Każde z nas jest inne, więc dajemy za to duży plus :)
Polecamy 😊

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium