DreamScape

DreamScape

236

236 reviews

|

PL 3

Poland: 3rd place

|

9.9/10

Company DreamScape has 2 rooms. To visit it, you need 150 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company DreamScape has 2 rooms. To visit it, you need 150 minutes.

Address of department Poznań II, Poland

Poznań II

ul. Święty Marcin 43 ( w bramie, budynek naprzeciwko, schodkami w górę)
3 piętro

Rooms available in department Poznań II

Urok

Urok

from PLN140.00 for 75 minutes of game

Adventure

2 - 5 people

intermediate

Recent reviews

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

307 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i baśniowy klimat

4/13/20 | visit date: 1/5/20

Archival rating

Cyrk Kamiennych Braci 307 reviews

Na magiczną krainę po raz kolejny padł blady strach. Zły czarownik, który swego czasu polował na smoczątka, znów knuje podstępny plan. Cyrk Kamiennych Braci wyruszył do zaczarowanego lasu, aby po raz kolejny pokrzyżować mu szyki. Musieliśmy się dostać do chatki w magicznym lesie i zdążyć zanim zwyrodnialec skończy ważyć eliksir i rzuci urok.

Wystrój pokoju jest bardzo ładny, bogaty i baśniowy. Twórcom udało się stworzyć naprawdę fajny klimat, który dzięki wielu dodatkowym atrakcjom, oświetleniu i udźwiękowieniu zyskuje swój niepowtarzalny charakter, a chatka maga skrywa więcej tajemnic niż może się w pierwszej chwili wydawać.

Zagadek znajdziemy w tym ER bezliku. Wykorzystują one w dużej mierze niestandardowe rozwiązania elektroniczne, dzięki którym magiczna tematyka jest jeszcze bardziej potęgowana. Pokój nie jest bardzo liniowy i dobrym wyjściem jest odwiedzić go w większym gronie, aby móc odpowiednio podzielić się zadaniami. Poziom trudności oceniamy jako średni.

Obsługa spełniła swoje zadanie bez zarzutów. Było profesjonalnie i miło.

Urok, to naszym zdaniem jeden z najlepszych scenariuszy, jakie ma obecnie do zaoferowania Poznań. Ma świetny klimat i ciekawe zróżnicowane zagadki, opierające się na niestandardowych mechanizmach. Polecamy wszystkim fanom pokoi ucieczek.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Karrrol
Karrrol

Newbie
24 pts

8 reviews

Urok ma swój urok

3/18/20 | visit date: 1/4/20

Karrrol 8 reviews

Pierwszy pokój, który odwiedziliśmy w nowym roku :)
We wnętrzu pokoju, pierwsze co naprawdę zachwyca to wystrój - widać, że jest on dopracowany w każdym calu. Zagadki są bardzo logiczne, dosyć proste, ale jest ich bardzo dużo - każdy ma coś do zrobienia w tym pokoju i nie ma takiej sytuacji, że ktoś się nudzi. Są momenty pełnej koncentracji w trakcie rozgrywki, są momenty śmiechu a także są momenty zaskoczenia! Ponadto kilka naprawdę fajnych rozwiązań. Polecam zabrać ze sobą dobrą ekipę, bo bez współpracy będzie ciężko :)
Bawiliśmy się rewelacyjnie, obsługa przesympatyczna i teraz czekamy na kolejny pokój tej firmy :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Sonia
Sonia

Scout
64 pts

21 reviews

Co tu dużo mówić - świetny pokój

3/16/20 | visit date: 3/14/20

Sonia 21 reviews

Na Konesera czaiłam się już bardzo długo, z różnych względów okazję na wybranie się miałam dopiero teraz. Pokój odwiedzony został w drużynie dwuosobowej.

Zagadki nie należą do najtrudniejszych, ale trzeba mieć z pewnością doświadczenie w rozwiązywaniu pokoi zmechanizowanych i skomputeryzowanych. Jest ich całkiem sporo i mniej doświadczone teamy dwuosobowe mogą mieć problem. Pokój jest optymalny do odwiedzenia w 3-4 osoby.

Zastosowane mechanizmy działają bardzo dobrze i bez zarzutu, wystrój jest bardzo klimatyczny i wpasowany w fabułę. Wspaniale zmienia się klimat gry w drugiej części rozgrywki, z pewnością wiele osób będzie miało "efekt wow" :D

Obsługa na najwyższym poziomie, przyjmująca nas Pani spełniła oczekiwania w 200%, fajne wprowadzenie.

Koneser jest wszystkim tym, czego się oczekuje od Escape Roomu - fajna historia, nieszablonowe zagadki, zachwycające mechanizmy i 75minut świetnej zabawy

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

zeratul
zeratul

Scout
68 pts

37 reviews

Urokliwa kraina

3/3/20 | visit date: 2/27/20

zeratul 37 reviews

Wszystko od samego początku jest w tym pokoju na najwyższym poziomie. Wystrój, mechanizmy, zagadki i ich powiązanie ze sobą robią ogromne wrażenie przez cały czas trwania gey, a gra sama w sobie daje dużo satysfakcji.
Mistrz gry przez cały czas czuwa, aby wspomóc, gdy będzie taka potrzeba, co jest w tym pokoju ważne, bo cały czas jest co robić, nawet przy limicie czasu równym 75 minut ;) Gorąco polecamy ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Kluski i Klopsiki
Kluski i Klopsiki

Newbie
19 pts

8 reviews

Przechytrzyć konesera

3/3/20 | visit date: 1/26/20

Kluski i Klopsiki 8 reviews

Koneser to fantastyczny pokój, póki co w Poznaniu jeden z naszych ulubionych.

To co zwraca uwagę w pierwszym momencie to fakt, że pokój jest po prostu przepiękny – idealnie dopieszczony. Wystrój, dekoracje, ogromna dbałość o szczegóły, do tego kolory i sztuka, które otaczają nas zgodnie z tematyką – wszystko to robi niewiarygodne wrażenie i sprawia, że przebywanie w tym ER to czysta przyjemność.

Już na wprowadzeniu można dobrze wczuć się w role, jakie zostają nam narzucone do wykonania zadania, a wraz z rozwojem fabuły odczucie to potęguje się i to bardzo ;)

Zagadek jest sporo, ich poziom można określić jako średni, ciekawe mechanizmy i kilka prawdziwych zaskoczeń. Jako dwuosobowa grupa mieliśmy za sobą jedynie kilka ERów – tutaj udało się wykonać zadanie w czasie, ale z kilkoma podpowiedziami.

Ogólnie jak najbardziej polecamy – świetna zabawa, pokój na naprawdę wysokim poziomie.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium