Dom Zagadek

Dom Zagadek

Lockme partner

254

254 reviews

|

PL 82

Poland: 82nd place

|

8.9/10

Dom Zagadek to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Do stworzenia interaktywnych i zaskakujących zagadek wykorzystaliśmy najnowsze technologie elektro... [więcej]

6 6 rooms

1 1 department

About company

Dom Zagadek to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Do stworzenia interaktywnych i zaskakujących zagadek wykorzystaliśmy najnowsze technologie elektroniczne. Nie opieramy się wyłącznie na kłódkach i kluczach a wręcz przeciwnie, ograniczamy to do minimum. Zapraszamy na 60 minut pełne wrażeń!

Address of department Dom Zagadek Zwrotnicza, Poland

Dom Zagadek Zwrotnicza

Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa

Rooms available in department Dom Zagadek Zwrotnicza

Additional offers available in this company

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Organizujesz wieczór panieński/kawalerski? Dom Zagadek to idealny wybór na rozpoczęcie zabawy!
Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym oferujemy (w porozumieniu z organizatorem) spersonalizowane scenariusze, nawiązujące do życiorysu Młodej Pary, a także umieszczenie w pokojach prezentów, które będą odkrywane wraz z rozwiązywaniem kolejnych zagadek.
W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Urodziny w Domu Zagadek

Urodziny w Domu Zagadek

Nie masz pomysłu na zorganizowanie urodzin dla swojego dziecka? Dom Zagadek to idealny pomysł na świętowanie tego wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół i rodziny, połączony z dobrą zabawą. Scenariusze dostosowane do wieku dzieci są gwarancją ich uśmiechu oraz zapewniają dużą dawkę emocji. Animatorzy w pokojach będą czuwać, aby rozwiązywanie zagadek przebiegało w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.
Do dyspozycji gości dostępna jest sala urodzinowa wraz z fotobudką i stanowiskiem wirtualnej rzeczywistości.

Integracje firmowe

Integracje firmowe

Dom Zagadek to rewelacyjny pomysł na imprezy firmowe. Drużynowe rozwiązywanie zagadek oraz wspólne dążenie do celu to idealny sposób na budowanie współpracy oraz integrację zespołu. Nasze pokoje zapewniają dużą dawkę świetnej zabawy połączonej z doskonaleniem pracy zespołowej oraz komunikacji w grupie.

Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Dom Zagadek to miejsce na świetną zabawę oraz sposób na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu.
Mamy możliwość zapewnienia jednoczesnej rozrywki dla grupy nawet 45 osobowej.
Bezpośrednio pod lokalem znajduje się bezpłatny parking.
Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

Mobilny escape room

Mobilny escape room

Wyjazdowy Escape Room możemy zorganizować w siedzibie firmy, plenerze, na konferencji, w pokojach hotelowych i każdym innym miejscu, gdzie zostanie nam udostępniona przestrzeń.
Zagadki możemy dopasować do tematyki imprezy np. zagadki, gdzie przemycimy elementy kojarzące się z firmą / imprezą, zagadki nawiązujące i promujące cechy produktu.

Recent reviews

Pomponiczek
Pomponiczek

Wanderer
37 pts

10 reviews

"Dziękuję ci Mario, ale Księżniczka jest w innym zamku"

7/9/20 | visit date: 7/8/20

Trusted review

Pomponiczek 10 reviews

Pierwsze moje spotkanie z Domem Zagadek zasługuje na piątkę :)
Opis pokoju nie zawodzi - naprawdę można poczuć się, jakbyśmy trafili do konsoli z lat 90. Wystrój i muzyka tworzą rewelacyjny klimat, a niektóre zagadki naprawdę przypominają zadania z platformówki. Przechodziłam ten pokój z nową ekipą, połowa miała do czynienia z pokojami ucieczki, dla drugiej połowy był to pierwszy raz. Wszyscy zadowoleni, a "nowicjusze" chyba nawet najbardziej :D Rozgrywka jest dosyć linearna, jest równowaga między liczbą kłódek, zagadkami na myślenie i zręcznościowymi, więc jest to dobry pokój, jeśli chce się zapoznać znajomych z zabawą w pokojach ucieczek, na pierwszy raz też będzie w porządku. Byliśmy w sześć osób, i myślę, że to maks jeśli to nie wasz pierwszy pokój, bo przez linearność rozgrywki niektórzy nie mieli czasem niczego do roboty. W osiem osób odradzam, chyba że nikt z grupy nie ma żadnego doświadczenia, wtedy zawsze mogą się przydać dodatkowe głowy do myślenia.
Zabrakło mi jakiegoś efektu "wow" więc nie dam maksymalnej oceny, ale i tak myślę, że to pokój wart odwiedzenia :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

anek19
anek19

Wanderer
34 pts

11 reviews

Dobra zabawa

7/5/20 | visit date: 6/30/20

anek19 11 reviews

Pokój, który zaliczyliśmy z naszymi siedmiolatkami. Dzieciaki bawiły się rewelacyjnnie. Gry z mojego dzieciństwa przywołały bardzo miłe wspomnienia i wszyscy bawiliśmy się jak małe dzieci. Polecam zdecydowanie wszystkim rodzicom, którzy zabierają dzieciaki do Escapów!!!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Julia C.
Julia C.

Scout
87 pts

10 reviews

Świetny pokój dla osób zaczynających przygodę z ERs

7/1/20 | visit date: 7/1/20

Trusted review

Julia C. 10 reviews

Po dłuższej przerwie to był idealny pokój na rozgrzewkę escape roomową. Ciekawe rozwiązania, fajny wystrój i świetna obsługa. Polecamy zwłaszcza dla początkujących :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Konrad Woreta
Konrad Woreta

Wanderer
34 pts

16 reviews

Uwięzieni w konsoli

3/5/20 | visit date: 2/16/20

Konrad Woreta 16 reviews

Pokój jeden z najlepszych jakie widzieliśmy, ma ogromny potencjał - gdyby był należycie do gry przygotowany. Tutaj kilka 'wtop'. Jednak na szczęście gdy głośno pytaliśmy czy coś ma tak być to Pani przyszła i wszystko poprawiła, co nie zaburzyło nam gry, więc nie byliśmy rozczarowani. Klimat dopracowany, ale jednak już podniszczony, wymaga serwisu. Przestrzeń dopuszcza większa liczbę uczestników, zagadek też jest dość sporo i są różnorodne.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

kobson12
kobson12

Newbie
19 pts

4 reviews

Sporo niedociągnięć...

2/26/20 | visit date: 1/16/20

kobson12 4 reviews

Mieliśmy „przyjemność” zagrać w Podróży. Niestety, poziom obsługi zostawia duży niesmak, mimo wprowadzenia przez autora pokoju. Po grze nie zainteresował się opinią. Mieliśmy nie do końca posprzątaną zagadkę i bardzo słaby kontakt z mistrzem gry. W pewnym momencie nie wiedzieliśmy, czy tak ma być i nie dostaliśmy odpowiedzi.

Overall rating: 4/10

Customer service: 1/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium