Dom z Ulicy Wiązów

Dom z Ulicy Wiązów

Company Dom z Ulicy Wiązów has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes. [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Company Dom z Ulicy Wiązów has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes.

Recent reviews

nightmare0
nightmare0

Scout
75 pts

13 reviews

Uratuj świat!

4/4/20 | visit date: 1/23/20

nightmare0 13 reviews

Nieduży pokój z mnóstwem ciekawych zagadek i mechanizmów niespotykanych w innych pokojach :) wszystko w bardzo dobrze oddanym klimacie PRL. Polecamy :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Włóczykij
Włóczykij

Globetrotter
233 pts

188 reviews

Borsuki zgłaszają wykonanie zadania!

3/21/20 | visit date: 2/22/20

Włóczykij 188 reviews

Warszawa, rok 1989. Polskę odwiedza prezydent USA- George Bush. Służby Bezpieczeństwa powołują nas do wykonania tajnej misji, ponieważ zdymisjonowany prorosyjski generał Edward Maksymowicz najprawdopodobniej planuje zamach na prezydenta, a realizatorami jego planu są polscy żołnierze znajdujący się w ochronie wojskowej Łazienek Królewskich na czas biegu prezydenta. Naszym zadaniem jest zweryfikowanie tych informacji i ewentualne powstrzymanie zamachowców.
Podzielono nas na dwa oddziały. Grupa Alpaki działa w terenie w Łazienkach. My, tj. Grupa Borsuki, mamy za zadanie inwigilację tajnej kwatery generała.

Misja przebiega prawidłowo, chociaż wcale nie jest aż tak łatwo. Przeczesujemy półki i szafki, otwieramy wszystkie kłódki, zaglądamy w każdy kąt, by znaleźć odpowiednie dokumenty zawierające dane potencjalnych zamachowców. Udało się! Pierwszy etap zakończony pozytywnie. Ale to nie koniec naszej misji! Teraz musimy jak najszybciej rozbroić bombę i uratować amerykańską głowę państwa.
Zostało nam jakieś 20 minut. Współpracujemy, wpisujemy szyfry, łamiemy kody, rozgryzamy mechanizmy, robimy wszystko, co w naszej mocy, by prezydent USA nie zginął. W ostatnich sekundach udaje nam się rozbroić bombę i uratować Georga Busha. Misja wykonana, bez odbioru!

Podsumowując: nie spodziewałam się tak dobrego pokoju! Wystrój może nie robi piorunującego wrażenia, ale jest solidny i w klimacie, zawiera kilka prawdziwych elementów z lat 80-tych. Atmosferę oprócz rekwizytów buduje ścieżka dźwiękowa oraz światła. Fabuła wciąga bez reszty. Do tego zagadki nie odbiegają od tematyki, są logiczne, choć nieszablonowe, czasem złożone i wymagające. Właściciel to przesympatyczny człowiek, z mnóstwem pozytywnej energii i pasji do ER.

W Rzeszowie skończyliśmy wszystkie pokoje szybciej niż przewidywał nasz grafik, dzięki czemu udało nam się jeszcze w drodze powrotnej do domu odwiedzić Kwaterę Szpiega w Krośnie. Odwiedziliśmy ją co prawda zupełnie spontanicznie i nieplanowo (był to nasz siódmy pokój tego dnia), ale po świetnej zabawie, wrażeniach i emocjach jakie wynieśliśmy z Domu z Ulicy Wiązów na pewno chętnie kiedyś tutaj wrócimy!

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

tolka
tolka

Wanderer
25 pts

5 reviews

Jak w Warszawie!

8/31/19 | visit date: 8/30/19

tolka 5 reviews

Najlepszy pokój, w którym dotąd byliśmy z Przyjaciółmi! Czuć, że został stworzony bardzo starannie i nawet zagadki są zrobione tak, by dopasowały się do fabuły. Mechanizmy robią wrażenie i wszyscy stwierdziliśmy jednogłośnie, że dzięki nagraniom i sposobie zrobienia byliśmy przez cały czas utrzymywani w nutce adrenaliny.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

AnkaD
AnkaD

Newbie
6 pts

1 review

Kto przyjaciel, kto wróg?

8/5/19 | visit date: 7/26/19

AnkaD 1 review

Z niezachwianą pewnością, że to będzie bułka z masłem stanęliśmy przed drzwiami Kwatery szpiega. Wciąż z tą samą pewnością, już zaopatrzeni w instrukcje - wkroczyliśmy do akcji. I właściwie w tym momencie poczuliśmy, że to naprawdę od nas zależy życie prezydenta.
Pokój przemyślany w najdrobniejszym szczególe, fabuła jak z dobrego thrillera, zagadki inteligentne, naprawdę wymagające myślenia :) Muzyka!!! Świetny scenariusz, wciągający. Przez 75 minut serio byliśmy Borsukami :)
I wiecie co? To nie była bułka z masłem!
Polecam i czekam na kolejne scenariusze :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

sabat21
sabat21

Newbie
15 pts

1 review

Długo oczekiwany powrót

7/21/19 | visit date: 7/13/19

sabat21 1 review

Najmocniejszym punktem pokoju są świetnie skonstruowane zagadki, przy których mocno trzeba pomyśleć. Cała akcja trzyma w napięciu, choć ja nie zawsze nadążałem nad fabułą przez zaangażowanie w kłódki i skupienie na jak najszybszym przejściu pokoju. Polecam z całego serduszka.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium