Continuum

Continuum

Lockme partner

274

274 reviews

|

PL 11

Poland: 11th place

|

9.7/10

Company Continuum has 2 rooms. To visit it, you need 135 minutes. Telefon kontaktowy: 502 89 49 90 [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Company Continuum has 2 rooms. To visit it, you need 135 minutes.
Telefon kontaktowy: 502 89 49 90

Address of department Poznań, Poland

Poznań

ul. Święty Marcin 43, w podwórzu II piętro
Poznań

Rooms available in department Poznań

Szum

Szum

from PLN 120.00 for 75 minutes of game

Thriller

2 - 5 people

intermediate

Rooms in preparation in department Poznań

Recent reviews

Sonia
Sonia

Scout
64 pts

19 reviews

Świetny pokój

2/18/20 | visit date: 1/11/20

Sonia 19 reviews

Pokój jest bardzo fajny. Pomysł na fabułę jest świetny, są ciekawe przejścia, różnorodne zagadki. Nie można się w tym pokoju nudzić. Obsługa przesympatyczna.

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Fantasmagoria.
Fantasmagoria.

Newbie
19 pts

5 reviews

99,9% polecam

2/15/20 | visit date: 2/14/20

Fantasmagoria. 5 reviews

Pokój był naprawdę super, klimat niesamowity, bardzo dobry kontakt z mistrzem gry i trzymający w napięciu przez całą rozgrywkę. Przez ani sekundę się nie nudziłyśmy, zapędzone "w kozi róg" własnymi torami myślowymi miałyśmy okazję porzucić dotychczasowe zadanie i zająć się innym, co jest naprawdę cenne. Wszystkie elementy wystroju oddają klimat, tak samo zagadki są przemyślane tak, by faktycznie oddawać aurę mistycyzmu oraz lekkiej trwogi.
Jednakże nie polecam, by rozwiązywać pokój w dwie osoby - szanse są, ale z pewnością jeszcze większą frajdę miałoby się tak w 3+. Jedyne, za co ujmuję może nie tyle ocenie całościowej, co dodatkowej, to fakt, że niestety nie pomyślano o niskich ludziach - ja ze swoimi 165 cm oraz koleżanka mająca przysłowiowy "metr pięćdziesiąt w kapeluszu" nie mogłyśmy rozwiążać niektórych zagadek, bo zwyczajnie nie mogłyśmy ze swoim wzrostem ich ogarnąć, brakowało mi dosłownie 5 cm wzrostu xD. Nie ujmuję ocenie całościowej, jako że obsługa bardzo dobrze wybrnęła z tej sytuacji i [spojler] :)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard

Włóczykij
Włóczykij

Pioneer
218 pts

163 reviews

Jeżeli chcesz przeżyć, musisz działać...

2/10/20 | visit date: 1/26/20

Włóczykij 163 reviews

Ileż można chodzić w grupie i słuchać przynudzającego przewodnika? No ile?? Patrzymy porozumiewawczo na siebie i dajemy nogę w pobliski korytarzyk. Przecież potrafimy sobie znacznie ciekawiej zorganizować czas. Pada kilka pomysłów gdzie się udać, w końcu zgodnie wybieramy jedno pomieszczenie. Bo gdzie może być bardziej interesująco i tajemniczo niż w piwnicy owianego złą sławą Domu Morderstw? Śmiejemy się i rozmawiamy. Nagle... Co to było? Słyszeliście to...? Czy ten stary opuszczony dom, nie jest jednak pusty? Przez głowy przebiega myśl, czy to był dobry pomysł, by odłączyć się od grupy. Chyba nie, ale to już nie ma teraz żadnego znaczenia. Zaczyna się ogromna walka. Walka o życie...

Atmosfera idealnie dopasowana do tematyki pokoju. Wszędzie ciemno i ponuro. A do tego czuć, że nie jesteśmy sami. Klimat potęgują różne dźwięki, muzyka, a nawet (a może najbardziej?) jej brak. Pokój jest przesiąknięty grozą.

Zagadki ciekawe i zróżnicowane, raczej proste, ale znajduje się tutaj trochę rozpraszaczy i elementów działających na wyobraźnię, które utrudniają wykonanie zadania.

Cóż mogę doradzić? Jeżeli kiedykolwiek poczujesz lęk, wiedz, że jest to znak. Od tej chwili musisz natychmiast zacząć działać. Zatem myśl, łącz fakty, szukaj, współpracuj, a być może wyjdziesz z tego żywy. Może tak, a może nie... Powodzenia!

Ps. Obsługa bez zarzutu, profesjonalna, miła i rozmowna.
Ps2. Na pewno wrócimy do Continuum! :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Włóczykij
Włóczykij

Pioneer
218 pts

163 reviews

Szyyy... szaa... szuu... Bez odbioru!

2/10/20 | visit date: 1/26/20

Włóczykij 163 reviews

A raczej ze znakomitym odbiorem!
Cóż to była za przygoda! Ale zacznę od początku. Od kilku lat interesowały nas niepokojące nagrania ze starej taśmy odnalezionej w 2015 roku na ławce w parku (chyba nie muszę przypominać tej historii, bo większość ją doskonale pamięta). Dlatego kiedy otrzymaliśmy informację, że udało się odszukać miejsce przebywania autora tego filmu, natychmiast się tam udaliśmy, by rozwikłać tajemnice sprzed kilku lat i raz na zawsze zakończyć tę sprawę...

Na pierwszym etapie gry scenografia jest świetna, a potem... potem jeszcze lepsza! Wszystko tak realistyczne, że czasem można się zawahać czy coś w ogóle ruszać. Wystrój, rekwizyty, światła, dzwięki i efekty specjalne sprawiają, że ciągle czuć dreszczyk niepokoju i grozy. Tym bardziej, że z tyłu głowy pamiętamy, że pokój był inspirowany prawdziwą historią, która wydarzyła się nie tak dawno temu.

Zagadki tworzą spójną całość i fajnie prowadzą przez całą fabułę. Są nieliniowe i nieoczywiste. Wszystkie mechanizmy wpasowane w otoczenie. Znajdziemy tu różnorodne rozwiązania, które świetnie łączą się z tematyką. Aby doprowadzić tę sprawę do końca trzeba się nieźle nagimnastykować i nakombinować.

Pokój robi bardzo dobre wrażenie i wywołuje emocje, ma mistrzowski klimat, kilka niecodziennych rozwiązań oraz fantastyczną, zaangażowaną obsługę.

Zastanawiacie się jeszcze nad jego odwiedzeniem? Naprawdę nie ma nad czym! Rezerwujcie szybko i przekonajcie się sami jak to jest kiedy "Szum" zaszumi w głowie :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard