Combinator Kraków

Combinator Kraków

Lockme partner

909

909 reviews

|

PL 38

Poland: 38th place

|

9.7/10

Company Combinator Kraków has 3 rooms. To visit it, you need 180 minutes. [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Company Combinator Kraków has 3 rooms. To visit it, you need 180 minutes.

Address of department Kraków, Poland

Kraków

ul. Piekarska 9/2
31-067

Rooms available in department Kraków

Closed rooms in department Kraków

Recent reviews

chrno1992
chrno1992

Newbie
17 pts

2 reviews

Alchemik i Komnata Usterek

2/21/20 | visit date: 2/15/20

Trusted review

chrno1992 2 reviews

Bardzo fajny klimat i świetne zagadki... które nie do końca działały. Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że pokój ma duże problemy techniczne. Elementy mechanizmów luźne, niezaskakujące prawidłowo. Czasem strach było czegoś dotknąć bo nie wiadomo czy czegoś się nie popsuje. Wszelkie "znaki" i wskazówki pisane przydałoby się wymienić bo te obecne są już mocno sfatygowane i nieczytelne.
Najgorsze jednak były wspomniane problemy techniczne. Przy jednej z z pierwszych zagadek straciliśmy bardzo dużo czasu ponieważ przez usterkę rozwiązanie było inne niż zagadka zakładała.
Ok, uznaliśmy, że to jednorazowa wpadka, idziemy dalej. Niestety, w dalszym etapie zabawę psuły tylko kolejne usterki, które ciężko opisać bez spojlerowania.
Przy jednym z rekwizytów końcowej fazy znowu straciliśmy czas bo jak się okazało uszkodziła go poprzednia grupa. Szkoda tylko, że poinformowano nas o tym po skończeniu pokoju.
Gdy po wyjściu z pokoju poinformowaliśmy obsługę o tym, że wiele rzeczy nie działało, lub zaskakiwało dopiero po kilku próbach usłyszeliśmy "no tak u nas czasem bywa" xD)
Szkoda bo gdyby nie te wszystkie usterki to chętnie dałbym 10/10 bo założenia niektórych zagadek były świetne i stanowiły wyzwanie.

Ode mnie osobiście mały plusik za muzykę z Divinity Original Sin 2. ;)

report review

Overall rating: 4/10

Customer service: 3/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

jordeek36
jordeek36

Newbie
14 pts

1 review

Zepsuta elektryka

2/17/20 | visit date: 2/15/20

jordeek36 1 review

Pokój na prawdę ciekawy, jednakże większość czasu straciliśmy przez mechanizmy które nie działały. Elektronika na wierzchu, grupa przed nami zepsuła element pokoju o czym obsługa nas nie poinformowała i straciliśmy czas na daną zagadkę która nie działała

report review

Overall rating: 3/10

Customer service: 1/10

Interior: 6/10

Difficulty: Medium

serop
serop

Newbie
16 pts

1 review

Dobrze ale mogło być lepiej

2/10/20 | visit date: 2/9/20

Trusted review

serop 1 review

Pierwsza przygoda z Escape Roomami - w 4-osobowej grupie. Wiele elementów bardzo fajnych i ciekawych, o nich się nie rozpisuję bo piszą o nich inni, ale też nierzadko niedopracowanych:
- czasami coś nie zadziałało od razu albo jak należy i nie wiadomo było czy źle rozwiązujemy zagadkę czy to sprawy techniczne
- jedną z kłódek otworzyliśmy kodem przeznaczonym, jak się okazało, do innej kłódki, co też pokrzyżowało nam szyki i wymagało podpowiedzi. Której zresztą w takiej sytuacji nie dostaliśmy bo Mistrz Gry nie wiedziała co się dzieje :) Szczęścia tyle, że udało się ten moment pominąć
- zagadki podobno logiczne ale niektóre według mnie osobiście mogłyby być lepiej nakreślone. Choć może to być też kwestia tego, że nie działaliśmy liniowo a często każdy na własną rękę

Poza tym jednak zabawy i śmiechu była masa, dostaliśmy też dodatkowy czas aby ubić bestię. I choć pozostał lekki niedosyt i niesmak to wyszliśmy zadowoleni.

report review

Overall rating: 7/10

Customer service: 7/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Femorin
Femorin

Wanderer
28 pts

7 reviews

Grobowa wizyta u Alchemika

2/2/20 | visit date: 12/30/19

Femorin 7 reviews

Pokój nieliniowy, cechujący się naprawdę różnorodnymi rekwizytami, których do tej pory nie spotkaliśmy w innych ER. Dobrze zbudowana historia, klimat odzwierciedlający założony czas i miejsce. Polecamy!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium