Cinema Escape

Cinema Escape

Lockme partner

220

220 reviews

|

PL 5

Poland: 5th place

|

9.5/10

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość w... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość wykonania zagadek i scenografii, dbałość o utrzymanie flow gry i obsługa reagująca natychmiastowo na każde Wasze zawołanie to nasz standard, który potwierdza zdobycie 1 miejsca w rankingu National Geographic. Wpadnij do nas z wizytą, a z pewnością zarazimy Cię naszym entuzjazmem, a nasze gry naładują pozytywną energią na cały tydzień :)

Address of department Pszczyna

Pszczyna

ul. Warowna 18
43-200 Pszczyna

Rooms available in department Pszczyna

Closed rooms in department Pszczyna

Recent reviews

Karol I.
Karol I.

Scout
62 pts

15 reviews

Zawsze coś się wymyśli...

1/20/20 | visit date: 1/19/20

Trusted review

Karol I. 15 reviews

Myślałem, że po odwiedzeniu Gliwickiej "Lokalizacji" już żaden z pokoi nie zasłuży w mojej opinii na najwyższą ocenę. Jednak "Seria Niefortunnych Zagadek" stworzona jest tak, że wszystko tu pasuje i absolutnie nie ma do czego się przyczepić.

Klimat historii rodu Baudelaire jest mocno odczuwalny, zarówno w wystroju jak i w zagadkach. Wszystko działa bez zarzutu i jest efektownie. Duża część zagadek polega na współpracy, a o to przecież w Escape Roomach chodzi. Poziom trudności zagadek nie jest wygórowany, ale niektóre z nich wymagają dużego skupienia.

Wprowadzenie do pokoju jak i cała jego moderacja - klasa światowa. Zawsze zwracam uwagę na czynnik ludzki w pokojach i tutaj warto o tym wspomnieć. Mądre i przejrzyste wskazówki pomagają utrzymać płynność w zabawie.

Całość porównałbym trochę do kolejki górskiej - powolne wjeżdżanie do góry i podziwianie widoków, żeby w pewnym momencie nagle zacząć zjeżdzać 180 stopni w dół i być w dużym szoku(pozytywnym oczywiście).

W skrócie - powiedzieć że warto to nic nie powiedzieć. Trzeba!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

martyna2411
martyna2411

Newbie
23 pts

2 reviews

niesamowite doświadczenie

1/20/20 | visit date: 12/28/19

martyna2411 2 reviews

Pokój rewelacyjny, zupełnie inne doświadczenie. Wszystko perfekcyjnie dopracowane, zagadki są logiczne, następują po sobie, wszystko przechodzi płynnie. Lokalizacja escape roomu wykorzystana w 100%. Polecam !

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Lajteek
Lajteek

Newbie
20 pts

1 review

Wspaniały klimat

1/19/20 | visit date: 1/19/20

Lajteek 1 review

Świetne, niebanalne zagadki przede wszystkim wymagające współpracy i komunikacji z zespołem. To co najbardziej spodobało mi się w tym pokoju to klimat, który był zachowany od wyjaśnienia zasad, aż do zakończenia gry. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, cały czas świetnie odgrywała swoją rolę, co jeszcze bardziej pozwalało wczuć się w wykonywaną misję. Bardzo starannie wykończone wnętrza pod każdym względem, chociażby ciekawy sposób oznaczenia przedmiotów niebiorących udziału w grze. Sama fabuła pokoju związana jest z serialem co również jest dużym plusem, ale oczywiście nie trzeba znać serialu, aby dobrze się bawić w tym pokoju.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Japk0
Japk0

Wanderer
29 pts

1 review

W niedzielny wieczór..

1/13/20 | visit date: 1/12/20

Trusted review

Japk0 1 review

Poszliśmy grupa do pokoju w której 3 osoby były pierwszy raz zostały super wprowadzone w pokój i z czym to się je.
Pokój według grupy był na prawdę bardzo fajny było dużo zagadek i bez współpracy nie było by efektu końcowego czyli wyjścia.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium