Cinema Escape

Cinema Escape

Lockme partner

232

232 reviews

|

PL 8

Poland: 8th place

|

9.5/10

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość w... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość wykonania zagadek i scenografii, dbałość o utrzymanie flow gry i obsługa reagująca natychmiastowo na każde Wasze zawołanie to nasz standard, który potwierdza zdobycie 1 miejsca w rankingu National Geographic. Wpadnij do nas z wizytą, a z pewnością zarazimy Cię naszym entuzjazmem, a nasze gry naładują pozytywną energią na cały tydzień :)

Address of department Pszczyna, Poland

Pszczyna

ul. Warowna 18
43-200 Pszczyna

Rooms available in department Pszczyna

Closed rooms in department Pszczyna

Recent reviews

patryk.zablocki222
patryk.zablocki222

Newbie
6 pts

1 review

Pierwszy raz

8/10/20 | visit date: 8/9/20

patryk.zablocki222 1 review

Wybraliśmy się ze znajomymi pierwszy raz do ER - wybraliśmy ten, bo był po prostu najbliżej - nie zawiedliśmy się. Coś niesamowitego. Wszystkie zagadki bardzo logiczne, ale często niespodziewane - kilkukrotnie w jednym czasie otrzymaliśmy na raz kilka zagadek, co wymagało naprawdę dobrej koordynacji oraz współpracy.
Polecam serdecznie, na pewno kiedyś tu wrócimy!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Apos
Apos

Wanderer
44 pts

5 reviews

Drugie życie kina

7/18/20 | visit date: 7/17/20

Apos 5 reviews

Dobry pokój, to taki, który potrafi zaskoczyć czymś nowym. Bardzo dobry, to taki, który również urzeknie gracza wyglądem.

"Seria niefortunnych zagadek" dzieje się w budynku starego kina, a w czasie naszej przygody przyjdzie nam zwiedzić jego część. ER jest wypełniony gustownym wyglądem, tematycznymi rekwizytami i oczywiście zagadkami! Na swojej drodze gracze znajdą wiele, różnorakich zagadek, które sprawiają frajdę, angażują do współpracy i dają satysfakcję z ich wypełnienia. Kilka z nich sprawiły wrażenie "wow", mimo że nie były małe, ale b. dobrze przemyślane. Poziom trudności zagadek jest zbalansowany, sprawna czteroosobowa ekipa nie powinna mieć z nimi większych trudności, a początkujący zawsze mogą liczyć na pomoc obsługi. Obsługa - bardzo miły Pan, u którego widać nie tylko pasję do ER, ale również dbałość o zapewnienie nam odpowiedniego wprowadzenia do fabuły.

Podsumowując - polecamy i trzymamy kciuki za działalność. Super, że stare kino nadal żyje nowym życiem :)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

Piotr R. 19
Piotr R. 19

Scout
89 pts

94 reviews

Niefortunna fortuna

7/13/20 | visit date: 7/9/20

Piotr R. 19 94 reviews

Podłość ludzka nie zna granic. A już zwłaszcza, gdy chodzi o pieniądze. A jeszcze bardziej, gdy to cudze pieniądze, dajmy na to małych dzieci. Naszym zadaniem, jako dzielnych śmiałków, jest unicestwienie okrutnych planów Hrabiego Olafa. Nasza misja rozpoczyna się w pięknej poczekalni, idealnie podkreślającej pierwotne przeznaczenie budynku. A gdy akcja się już zaczyna, pora na wytężanie szarych komórek. Współpraca jest wymagana, ale to właśnie ona stanowi ogromną składową pokoju. Zagadki są niezwykle oryginalne, pasujące do fabuły i budujące historię. Wystrój pokoju jest świetnie odwzorowany i przenosi nas do innego świata. Oprawa dźwiękowa nie utrudnia komunikacji, tylko podkreśla walory pokoju. Na ogromną pochwałę zasługują rozwiązania niespotykane w innych pokojach. Osobiście uważamy, że pszczyński pokój to ścisły polski top, którego nie można opisać żadnymi słowami. Wszystko, od wystroju, poprzez fabułę, rozwiązania i Mistrza gry to najwyższy poziom. To jest ten pokój, o którym od razu po grze mówi się "Ja chcę jeszcze raz".
Pozdrawiamy Michała, który wtajemniczył nas w powierzone nam zadanie, czuwał nad naszą grą oraz poświęcił nam mnóstwo czasu przed i po grze.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

d.bodach
d.bodach

Newbie
15 pts

3 reviews

Ciekawa przygoda

7/13/20 | visit date: 7/12/20

Trusted review

d.bodach 3 reviews

Bardzo ciekawy, trzymający poziom do samego końca - z efektem WOW przy mecie - pokój.

Zagadki do pomyślenia, nieliniowe, lekko zaawansowane.

Wystrój, klimat całego miejsca oraz fabuła na wysokim poziomie.
Bardzo miła, rozmowna obsługa.

Szkoda, że tylko jeden pokój mają pod swoimi skrzydłami. Czekamy na więcej! :)

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

n4kai00
n4kai00

Scout
50 pts

5 reviews

Pomysłowo i klimatycznie

6/26/20 | visit date: 6/25/20

Trusted review

n4kai00 5 reviews

Bardzo solidny pokój, bardzo miła obsługa. Zagadki nie są przesadnie trudne, ale są pomyślane z głową, a tematyka pokoju zgrabnie wpisuje się w jego lokalizacja. Jedyny co odradzam to udział w zabawie w dwójkę :P

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium