Cinema Escape

Cinema Escape

225

225 reviews

|

PL 8

Poland: 8th place

|

9.5/10

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość w... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość wykonania zagadek i scenografii, dbałość o utrzymanie flow gry i obsługa reagująca natychmiastowo na każde Wasze zawołanie to nasz standard, który potwierdza zdobycie 1 miejsca w rankingu National Geographic. Wpadnij do nas z wizytą, a z pewnością zarazimy Cię naszym entuzjazmem, a nasze gry naładują pozytywną energią na cały tydzień :)

Address of department Pszczyna, Poland

Pszczyna

ul. Warowna 18
43-200 Pszczyna

Rooms available in department Pszczyna

Closed rooms in department Pszczyna

Recent reviews

fszysko
fszysko

Newbie
15 pts

5 reviews

Prawdziwa perełka na mapie śląska

3/9/20 | visit date: 3/8/20

fszysko 5 reviews

Fantastyczny pokój, klimatem w pełni oddający się fabule gry. Zrobiony z wielkim zaangażowaniem i pietyzmem. Wymaga on współpracy pomiędzy agentami tej misji. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i spójne. Dużym plusem jest to że raz zakończona aktywność i przedmioty do niej użyte nie są wykorzystywane w późniejszych zadaniach co nie zbija z tropu. Zadań jest sporo do wykonania ale czasu też jest dużo bo aż godzina z kwadransem. To w zupełności wystarczy na ukończenie misji z powodzeniem.
Obsługa z pasją wprowadza do wykonania zadania, mistrz gry na bierząco śledzi poczynania i zawsze celnie podpowiada jeśli gdzieś utkniemy.
Samo miejsce i pomysł na takie jego zagospodarowanie robią wrażenie. Myśle że absolutnie każdy miłośnik tej zabawy na śląsku powinien odwiedzić stare kino w Pszczynie. My polecamy gorąco, dodam jeszcze że jest jak najbardziej polecany dla rodzin ze starszymi dziećmi.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Marek M. 5
Marek M. 5

Navigator
135 pts

64 reviews

W starym kinie

3/8/20 | visit date: 3/7/20

Trusted review

Marek M. 5 64 reviews

Będąc na objazdowym tripie po Śląsku w poszukiwaniu ER perełek musieliśmy trafić do Pszczyny. Zaciekawieni czemu pokój z małego miasta może być tak wysoko w rankingu Lock Me zrozumieliśmy już od wejścia. Miejsce wpasowane jest idealnie w temat zadania. Sama atmosfera i duch starego kina zmienionego w arenę zmagań i wyscig z czasem by powstrzymać Olafa dał nam dużo frajdy. A jeśli dodamy do tego fajne i ciekawie wpasowane w tematykę zadania i rekwizyty da nam to ocenę która musi się przełożyć na jeden werdykt a mianowicie Seria niefortunnych Zagadek to absolutny must pokoi do odwiedzenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to nie do końca wykorzystany potencjał miejsca jak równie zbyt mała ilość zadań z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Pozdrawiam serdecznie Panią prowadząca która obok mistrza gry z pokoju Super Hero Room w Bydgoszczy jest dla mnie przykładem jak cieszy widok osób które kochają to co robią :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

s.sobocik
s.sobocik

Newbie
16 pts

1 review

Naprawdę warto!

3/8/20 | visit date: 3/8/20

Trusted review

s.sobocik 1 review

Pokój naprawdę godny polecenia. Wystrój dopracowany w każdym detalu. Zagadki dobrze przemyślane i spójne. Pokój wymaga od graczy dobrej komunikacji oraz szeroko rozumianej współpracy co jest jego niewątpliwym atutem. Według nas obowiązkowy punkt na escape roomowej mapie Polski ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Malwina Edwardowna
Malwina Edwardowna

Newbie
14 pts

1 review

Rewelacja!

3/7/20 | visit date: 3/7/20

Malwina Edwardowna 1 review

Jestesmu absolutnie zachwyceni. Cudowna obsluga, dziewczyna caly czas była w postaci, pieknie zrobiony pokoj, ciekawe rozpoczęcie, a zagadki nieszablonowe. Z racji "kinowego" położenia, urzadzony z prawdzowym rozmachem. Zdecydowanie najlepszy z pokoi, ktore odwiedzilismy.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Beezqp
Beezqp

Scout
52 pts

49 reviews

Zagadki wielce fortunne

2/11/20 | visit date: 2/1/20

Beezqp 49 reviews

Cinema Escape pozytywnie zaskoczył już w pierwszej odsłonie, więc widząc dobre opinie Niefortunnych Zagadek, w końcu zawitaliśmy znów do Pszczyny. Pokój jakże inny od Iskry, ale jakże dobry!

Zagadki świetnie pasują do klimatu pokoju, i bardzo cieszy że twórcy nie bali się kłódek, od których się często ostatnio odchodzi. Są oryginalne ale jednocześnie powinny być przystępne dla mniej wprawionych ekip. Namacalna zabawa z niektórymi elementami sprawiła tu wiele frajdy. Podobnie jak konieczność kooperacji, która tutaj jest wykorzystana i dawkowana naprawdę fenomenalnie. Zabawa dla grup jest tu przednia. Pokój też znakomicie wykorzystuje walory gabarytowe lokalu w którym się znajduje, sprawiając wrażenie, że w zasadzie mógł powstać tylko tutaj, w tym miejscu. I choćby dlatego warto go też odwiedzić, bo chyba ciężko będzie znaleźć podobny ER w Polsce, a może nawet i na świecie. Do tego dodać świetną, pozytywnie zakręconą obsługę no i... czego chcieć więcej? Jedyna wada to że przy tak dobrej zabawie czas leci naprawdę szybko - i nawet tych dodatkowych 15 minut ponad godzinny standard nie odczuliśmy :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy