CentEr Poznań

CentEr Poznań

Lockme partner

81

81 reviews

|

PL 8

Poland: 8th place

|

9.7/10

Company CentEr Poznań has 6 rooms. To visit it, you need 585 minutes. [więcej]

6 6 rooms

4 4 departments

About company

Company CentEr Poznań has 6 rooms. To visit it, you need 585 minutes.

Address of department Fun4Brain, Poland

Fun4Brain

Ul. Lechicka 59

Rooms available in department Fun4Brain

Rooms in preparation in department Fun4Brain

Address of department Lock Escape, Poland

Lock Escape

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Rooms available in department Lock Escape

Address of department Przygodownia, Poland

Przygodownia

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Rooms available in department Przygodownia

Address of department CluERoom, Poland

CluERoom

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Rooms available in department CluERoom

Recent reviews

jakubbanas1
jakubbanas1

Wanderer
41 pts

6 reviews

Rewelacja!

4/2/20 | visit date: 2/15/20

Trusted review

jakubbanas1 6 reviews

Świetny pokój, świetne i przemyślane zagadki (a nawet super system podpowiedzi, gdy coś nie idzie!). Doskonała zabawa dla małych i dużych (odwiedziliśmy pokój z bratankiem), bardzo profesjonalne rekwizyty, nastrój, wystrój, klimat, zagadki różnego typu, niektóre bardzo (pozytywnie!) zaskakujące. Jednym słowem - top 3 pokojów, warto bez zastanowienia się tam wybrać. Polecam szczerze!

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

MTN42
MTN42

Wanderer
29 pts

8 reviews

Uciec z lasu?

3/20/20 | visit date: 2/27/20

Trusted review

MTN42 8 reviews

Tajemniczy las to escape room, w którym dobrze się będą bawić zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani gracze. Zróżnicowane zagadki, dobry klimat i przemiła obsługa sprawiają, że na pewno wrócę do następnych ich pokoi. Polecam ;)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

patryk.kozlowski
patryk.kozlowski

Newbie
20 pts

2 reviews

Tajemniczy pokój

3/11/20 | visit date: 2/27/20

patryk.kozlowski 2 reviews

Pokój raczej dla osób które były już w kilku pokojach. Bardzo podobał mi się wystrój oraz to jak różne były zagadki. Czasem trzeba było dłużej pomyśleć ale sprawiało to większy fun! Było w nim dużo interaktywnych rzeczy i co by więcej nie mówić, bardzo klimatyczny, a sekret wcale nie jest taki oczywisty jak się nam wydaje. Polecam

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

291 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i tajemne korytarze grobowca

3/10/20 | visit date: 1/4/20

Cyrk Kamiennych Braci 291 reviews

Egipt chyba musi być jednym z naszych ulubionych kierunków zagranicznych podróży. Nie pierwszy już raz tam kierujemy swe kroki, oczywiście zawsze odwiedzając piramidy i inne starożytne budowle. Tym razem jednak, chcąc odpocząć od przygód i mocnych wrażeń, wybraliśmy się na zwykłe spokojne zwiedzanie świątyni. Życie jednak spłatało nam figla, bowiem przez przypadek zostaliśmy oddzieleni od grupy trafiając do nieznanego segmentu piramidy. Jak się okazało, spoczywał tam legendarny Faraon.

Pokój wygląda całkiem ładnie, znaleźć tu można wiele elementów jednoznacznie wskazujących na tematykę pokoju. Nie da się jednak jednocześnie ukryć, że wystrój nie trzyma równego poziomu i w niektórych miejscach można natrafić na elementy, których poziom wrażenia autentyczności jest wyraźnie niższy. Scenariusz pod względem dekoracji i efektów nie jest też szczególnie zaskakujący. Generalnie jednak trzyma dobry poziom.

Zagadki starają się angażować graczy na różny sposób, czasem wymagając aktywności manualnej, czasem spostrzegawczości a czasem logicznego myślenia. Zadania w większości pasują do klimatu, choć kilka elementów trochę odstaje od wykreowanego świata. Pokój ogólnie jest średnio trudny.

Obsługa wypełniła swoje zadania jak należy, miło było także uciąć sobie krótką pogawędkę, po zakończeniu gry.

"Faraon" to solidnie wykonany scenariusz. Patrząc przez pryzmat całego kraju, porusza on dość popularną tematykę. Ograniczając się jednak do Poznania, możliwość wyprawy do starożytnej piramidy będzie dość oryginalną przygodą. Tak czy inaczej będzie to raczej miło spędzony czas. My bawiliśmy się dobrze.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Guide
435 pts

291 reviews

Cyrk Kamiennych Braci i niezdobyty skarbiec

3/10/20 | visit date: 1/4/20

Cyrk Kamiennych Braci 291 reviews

Pewnego razu, jeden profesor, który przypadkiem okazał się szefem najsłynniejszego na świecie gangu, który wsławił się iście spektakularnymi napadami, poprosił nas o pomoc. Szykowała się kolejna robota, jednak tym razem jak nam powiedział nasz zleceniodawca - bez najlepszych specjalistów od ucieczek skok się nie uda. Przyszedł czas, aby zdobyć Golden Hajs.

Wystrój pokoju nie jest nadzwyczajny, ale adekwatny do klimatu. Większość rekwizytów i elementów wystroju robi dobre wrażenie, choć trafiły się i takie mocno chałupnicze. Na pewno twórcom udało się w dobry sposób zagospodarować przestrzeń i ukryć w pokoju niejedną niespodziankę, którymi można zaskoczyć nawet doświadczonych graczy.

Od strony zagadek, ER prezentuje się bardzo solidnie. Główny nacisk położono tutaj na rozwiązania elektroniczne. Kilka zastosowanych w tym pokoju mechanizmów było naprawdę oryginalnych. Poziom trudności był średni, ale przez wzgląd na dużą liczbę zagadek w dwie osoby mieliśmy pełne ręce roboty. Rozgrywka należy do tych bardziej liniowych.

Obsługa swoje zadanie spełniła bardzo dobrze. Było miło i profesjonalnie.

Podsumowując, "Golden Hajs", to bardzo dobry pokój, który szczególnie powinien się spodobać osobom, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i dla których atrakcyjność zagadek jest sprawą nadrzędną, a wystrój tylko elementem drugoplanowym.

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium