Can you escape?

Can you escape?

Lockme partner

233

233 reviews

|

PL 58

Poland: 58th place

|

9.1/10

Otwarliśmy się jesienią 2016 roku, jesteśmy grupką pozytywnych wariatów z głowami przepełnionymi pomysłami. Podjęliśmy zobowiązanie tworzyć pokoje wyjątkowe... [więcej]

3 3 rooms

2 2 departments

About company

Otwarliśmy się jesienią 2016 roku, jesteśmy grupką pozytywnych wariatów z głowami przepełnionymi pomysłami. Podjęliśmy zobowiązanie tworzyć pokoje wyjątkowe, bez kopiowania schematów, różnorodne, nie liniowe. Pokoje z których każdy wyjdzie (nawet jeżeli nie wyjdzie ;) ) z uśmiechem na ustach i fajnymi wspomnieniami.
Wpadnijcie do Nas i zobaczcie co przygotowaliśmy!

Address of department Bytom, Poland

Bytom

ul. Dworcowa 31/23
41-902 Bytom

Rooms available in department Bytom

Closed rooms in department Bytom

Address of department Gliwice, Poland

Gliwice

Gliwice, ul. Pszczyńska 17

Rooms available in department Gliwice

Closed rooms in department Gliwice

Recent reviews

Azyn
Azyn

Scout
71 pts

33 reviews

Kto jest kim?

7/14/20 | visit date: 6/18/20

Azyn 33 reviews

Pokój Kruka zaskoczył nas nietypowymi rozwiązaniami i końcowym jego efektem. Dla miłośników szukania, kombinowania i ustalania faktów jest to strzał w dziesiątkę. Wystrój profesjonalny, cieszył oko, zagadek niewielka ilość, byliśmy w pięcioosobowej ekipie i moim zdaniem to trochę za dużo, więc polecam wybrać się w mniejszym gronie.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

jellyogre
jellyogre

Newbie
11 pts

2 reviews

Podróż w przeszłość

7/13/20 | visit date: 7/12/20

jellyogre 2 reviews

Co przede wszystkim urzeka w pokoju już od progu, to klimat. Po pomysłowym wstępie, wkraczamy w świat gdzie każda z zagadek, łamigłówek i każde zadanie na spostrzegawczość są mocno osadzone w fabule której rozwiązanie jest naprawdę satysfakcjonujące. Trzeba wiele się naszukać w świetnie zagospodarowanym pokoju, trochę poczytać i pogłówkować nad słowem pisanym, ale przede wszystkim zwracać uwagę na wszystkie szczegóły. Pokój zrobił na naszej grupie bardzo dobre wrażenie, od najmłodszych graczy zaczynając. Jedynym, maleńkim minusem były pewne problemy z płynnym działaniem niektórych elementów, ale nie przeszkodziło nam to w świetnej zabawie z pomocą przemiłej Pani z obsługi :)

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

theborka24
theborka24

Newbie
9 pts

1 review

Świetna rozrywka!

3/9/20 | visit date: 3/8/20

theborka24 1 review

Wybraliśmy się w 4 osoby (w tym 9 letni chłopiec który uwielbia escape roomy) do tego pokoju kierowani dobrymi opiniami na lockme. Pokój jest świetnie zrealizowany z dbałością o detale, klimat, elementy fabularne i co najważniejsze - zagadki. Nie jest to pokój o wysokim poziomie trudności dlatego jak najbardziej polecam wybrać się rodzinie z dzieckiem. Świetna rozrywka!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Justyna C. 8
Justyna C. 8

Navigator
100 pts

27 reviews

Czarny Kruk

2/24/20 | visit date: 1/5/20

Trusted review

Justyna C. 8 27 reviews

Jeden z ciekawszych pokoi pod kątem historii. Dużo czytania ale ma to swój urok, ponieważ dopasowanie elementów gry nie jest takie łatwe. Serdecznie polecam, fajny klimat, mili prowadzący :-) Zaawansowanym graczom pójdzie raczej szybko, ponieważ w całości pokój nie należy do najtrudniejszych.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

sadek22b
sadek22b

Navigator
125 pts

101 reviews

Kiedy następny pokój?

2/18/20 | visit date: 2/8/20

sadek22b 101 reviews

Tego, że Can you Escape? to sprawdzona firma nikomu mówić nie trzeba. Cisza nocna ponownie dowodzi, że trafiliście w dobre ręce. Rozgrywkę rozpoczyna klasycznie wprowadzenie i wyjaśnienie zasad. Po przeniesieniu do celi nie będzie już tak miło, lecz to tylko podkręca klimat.
Wystrój pokoju jest poprawny. Wszelkie niuanse można lekko powiązać z "eksperymentalnością" instytucji która nas gości, więc zabieramy się za zagadki. Początek zabawy mocno nagradza współpracę i spostrzegawczość dlatego polecam dużo konsultacji i szeroko otwarte oczy. Podpowiedzi nie są sztucznie ukrywane, więc zabawa przebiega bardzo przyjemnie. Z czasem atmosfera nieco się rozweseli i po kilku krokach dobrniecie do sedna. Ostatnia zagadka jest wspaniała i daje ogrom satysfakcji - amatorzy ruchomych mechanizmów będą mieli na co popatrzeć.
Zdecydowanie polecam pokój wszystkim fanom ER - po prostu będzie się tu dobrze bawili!

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium