Brain Code - Secret Room

Brain Code - Secret Room

Lockme partner

387

387 reviews

|

PL 30

Poland: 30th place

|

9.6/10

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest log... [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Celem tej logicznej gry przygodowej dla 2-5 osób jest znalezienie wyjścia z zamkniętego pomieszczenia w ciągu 60 minut. Żeby to się udało, potrzebne jest logiczne myślenie i współpraca - stąd jest to świetny pomysł na budowanie zespołu (team building), na integrację zespołów już istniejących, a także na super zabawę w trakcie wieczoru w mieście, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, urodzin, imienin i każdej innej okazji.

Ale czy naprawdę jest potrzebny powód aby zagrać i dobrze się bawić?

Lubicie wyzwania?

Czekamy!

Address of department Wrocław, Poland

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 27C pietro I
Wrocław 50-077

Rooms available in department Wrocław

Recent reviews

pbochniak
pbochniak

Newbie
18 pts

4 reviews

Niecodzienny pogrzeb

3/3/20 | visit date: 3/1/20

pbochniak 4 reviews

Kolejny pokój, jak wszystkie w tym miejscu, na bardzo wysokim poziomie. Cały wystrój oraz klimat świetnie dopasowany do tematu i historii związanej z pokojem. Dużo mniej mroczny niż pierwsza część trylogii (Underworld), dobry pokój dla początkujących, dość liniowy, ale nie całkowicie. Zagadki bardzo różnorodne wymagające kooperacji, zręczności i pomysłowości. No i jak zawsze są te elementy, które bardzo miło zaskakują w czasie pokonywania przeciwności. My bawiliśmy się jak zawsze świetnie i na koniec zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni przez obsługę ze względu na dobry czas, który uzyskaliśmy. Jak zawsze gorąco polecam pokój od Brain Code, oby jak najwięcej takich :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

hipciu
hipciu

Wanderer
45 pts

5 reviews

Pogrzeb, oj pogrzeb.

2/24/20 | visit date: 12/21/19

hipciu 5 reviews

Bardzo klimatyczny, kilka naprawdę przemyślanych i niespotykanych zagadek z dreszczykiem.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Zagadkowcy
Zagadkowcy

Pioneer
218 pts

110 reviews

Czyj to pogrzeb?

2/16/20 | visit date: 1/11/20

Zagadkowcy 110 reviews

Chciałabym zacząć od deklaracji, że w tej firmie znajduje się jedna z najbardziej klimatycznych poczekalni, jakie widziałam... i słyszałam! :D Chociażby dla niej warto już odwiedzić to miejsce.

Skoro już poczekalnia jest tak dopracowana, to oczywiście pokoje też. "Pogrzeb Arystokraty" ma nieco inną atmosferę, niż sobie wyobrażałam wcześniej, ale konsekwentnie oddaną przez większość gry. Mimo że pokój jest przepakowany elektroniką, to nigdzie nie znajdziemy wystającego kabelka :) W środku znajdziemy za to bardzo ładnie wykonane rekwizyty, drewniane dekoracje, szczególnie – jak można się domyślać – trumny.

Zagadki są różnej trudności i typu – od bardzo łatwych do naprawdę trudnych. Większość z nich fajnie współgra z tworzonym klimatem. Niestety jedna zagadka kooperacyjna zaburzyła nasze flow. Uważam, że jest nieintuicyjna. Wiele grup rozwiąże ją pewnie dobrze od razu i nawet nie zwróci uwagi na ten jeden kluczowy niuans wymagany do jej rozwiązania, a inne grupy spędzą nad nią wiele minut, nie wiedząc, co robią źle (jak my :P ). Dodatkowo ta sama zagadka nie pasuje mi zupełnie do klimatu, zbyt po niej widać jej "elektroniczność", "współczesność" i "bycie zagadką".

Obsługa jest bardzo sympatyczna, ale troszeczkę mi zaspoilowała jeden element pokoju – jednak rozumiem, że to wymóg bezpieczeństwa i trudno by to pewnie było zrobić inaczej.

W dni pozaweekendowe – po wcześniejszym umówieniu się z obsługą – istnieje opcja fabularnego połączenia ze sobą wszystkich trzech pokojów z trylogii. Myślę, że to super sprawa! :) Chociaż nie graliśmy w ten sposób, to mistrzyni gry po wyjściu z "Krypty" (w której graliśmy tego samego dnia, co w "Pogrzebie") opowiedziała, jak to wygląda i myślę, że BARDZO warto spróbować tej opcji :)

Overall rating: 8/10

Customer service: 9/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

Mała Mi.
Mała Mi.

Wanderer
38 pts

15 reviews

Tymczasem w krypcie...

2/8/20 | visit date: 2/1/20

Mała Mi. 15 reviews

Bardzo klimatyczny pokój z logicznymi zagadkami linowymi. Warto być spostrzegawczym w tych ciemnościach ;). Wystrój jak na kryptę przystało surowy. Podobały mi się mechanizmy, których wcześniej nie spotkałam :)
Obsługa super! Fajne wprowadzenie i ogólnie było miło i przyjemnie :D
Myślę, że będąc po 2-3 ERach można spokojnie wybrać się do krypty :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy

zurawska.dorota
zurawska.dorota

Newbie
18 pts

2 reviews

Zaskakujący pokój 😊

2/3/20 | visit date: 2/2/20

Trusted review

zurawska.dorota 2 reviews

Pokój bardzo ciekawy. Dużo różnorodnych zagadek i zaskakujących zadań. Bardzo pozytywnie go wspominam. Bawiliśmy się świetnie. Bardzo przestronny także sprawdzi się również dla osób z klaustrofobią. Jednak zabierzcie ze sobą osobę, przynajmniej jedną która klaustrofobii nie ma gdyż czeka ją bojowe zadanie😊😛

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Easy