Bastion Escape Room Zamość

Bastion Escape Room Zamość

Lockme partner

6

6 reviews

|

PL 145

Poland: 145th place

|

9/10

Szukacie idealnego miejsca do spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych? Lubicie rozrywkę, wyzwania i dobrą zabawę? Chcecie oderwać się od codzienności? Bas... [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Szukacie idealnego miejsca do spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych? Lubicie rozrywkę, wyzwania i dobrą zabawę? Chcecie oderwać się od codzienności? Bastion będzie idealnym miejscem, aby ciekawie spędzić czas wolny. Zostajecie zamknięci w pokoju pełnym zagadek. Macie 60 minut, aby wraz z całym zespołem(2-5 os.) rozwiązać wszystkie łamigłówki i wydostać się z zamkniętego pokoju. Aby znaleźć klucz i się wydostać potrzebujecie wielu pomysłów na rozwikłanie zagadek, spostrzegawczości i logicznego myślenia, a przede wszystkim ścisłej współpracy w grupie. Przyjdźcie, uwolnijcie emocje i poczujcie satysfakcję z odnalezienia klucza!

Address of department Zamość, Poland

Zamość

22-400 Zamość
ul. Legionów 6

Rooms available in department Zamość

Closed rooms in department Zamość

Recent reviews

apopielec
apopielec

Newbie
12 pts

2 reviews

Świetna zabawa!

8/24/19 | visit date: 8/23/19

apopielec 2 reviews

Wybraliśmy się z 12-letnim dzieckiem, większość osób była pierwszy raz w escape roomie. Zabawa świetna dla każdego z nas, zagadki które nie są takie proste, ale jednocześnie możliwe do zgadnięcia również dla dzieci. Obsługa bardzo miła - polecam dla każdego kto chce zacząć przygodę z escape room-ami :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Michal W.
Michal W.

Scout
52 pts

4 reviews

Można oczekiwać więcej

2/16/19 | visit date: 2/15/19

Trusted review

Michal W. 4 reviews

Brak atmosfery i kiepską historię da się jeszcze przełknąć. Niestety wadliwe zagadki (wyrobione, niedziałające lub działające po użyciu siły, której nie powinno się w zasadzie używać) psują zabawę. Bardzo miła pani z obsługi próbowała ładnym uśmiechem i dobrą obsługą klienta nadrobić, ale niestety nie jest to kluczowe w tego typu zabawie.

Overall rating: 4/10

Customer service: 10/10

Interior: 1/10

Difficulty: Easy