AWAY OUT

AWAY OUT

15

15 reviews

|

PL 140

Poland: 140th place

|

9.7/10

Razem z AWAY OUT przeniesiesz się w zupełnie inne miejsce , w samo centrum przygody . Od momentu kiedy przekroczysz próg poczujesz niesamowity klimat stare... [więcej]

1 1 room

1 1 department

About company

Razem z AWAY OUT przeniesiesz się w zupełnie inne miejsce , w samo centrum przygody . Od momentu kiedy przekroczysz próg poczujesz niesamowity klimat starej kamienicy w której się znajdujemy, i towarzyszyć Ci on przez kolejne 60 minut spędzone razem z nami.

Zapraszamy ;)

Address of department Rzeszów

Rzeszów

ul. Targowa 10
Rzeszów

Rooms available in department Rzeszów

Recent reviews

Mrs.
Mrs.

Guide
380 pts

201 reviews

Zamek.

2/9/19 | visit date: 11/10/18

Mrs. 201 reviews

Początkowo surowe wnętrze dobrze pasuje do tematu i daje dobry klimat, w dalszej części ten klimat niestety gdzieś ucieka. Jeśli chodzi o zagadki to nie spotkało nas jakieś wielkie zaskoczenie, ale są pomysłowe i fajnie przechodzi się od jednej do drugiej. Można się dobrze bawić, ale nie zachwyca.


Obsługa bez zarzutu.

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Mr.
Mr.

Guide
345 pts

214 reviews

Mr. & Mrs. : Zamek D'iF

11/18/18 | visit date: 11/10/18

Mr. 214 reviews

Powrót do Rzeszowa rozpoczęliśmy od zwiedzenia Zamku D'If i było to całkiem przyjemne przeżycie.

Rozgrywkę rozpoczynamy w klimatycznie wykonanej lokacji, może nie cierpiącej na nadmiar detali lecz wiele jej to nie ujmuje. Szkoda że w kolejnych etapach pokój traci trochę na wcześniej wspomnianym klimacie, nie jest to co prawda wielki zjazd ale patrząc po początku to trochę szkoda. Głównie chodzi o niektóre niezbyt pasujące elementy oraz o utrzymany brak detali pomimo zmiany otoczenia.

Zdecydowanie bronią się natomiast zagadki, momentami dosyć wymagające a szczególnie w pamięć zapadła mi jedna mocno złożona i sama w sobie bardzo ciekawa. Ogólnie wszystkie łamigłówki stoją na dobrym poziomie i chociaż nie są spektakularne to jednak dają frajdę z rozwiązywania. Przyda się na pewno spostrzegawczość.

Obsługa bez zarzutu.

Podsumowując, Zamek D'If jest trochę nierówny bo z jednej strony prezentujący niezłe zagadki w tym niektóre naprawdę niezłe a z drugiej nierówne wykonanie oraz klimat, lecz jest to coś co stosunkowo łatwo poprawić a patrząc że pokój jest stosunkowo świeży to na pewno sporo jeszcze zyska :) Na ten moment jest po prostu ok ale bez zachwytu.

PS. Rozumiem klimaty zamku ale warto rozważyć instalację jakiegoś ogrzewania bo momentami zamiast na zagadkach człowiek bardziej koncentruje się na chłodzie ;)

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Szymon N. 2
Szymon N. 2

Wanderer
37 pts

19 reviews

Skazaniec

11/14/18 | visit date: 10/27/18

Szymon N. 2 19 reviews

Kolejny fajny bardzo "świeży" pokój, którego tematyka bardzo nas zaciekawiła. Klimat od pierwszych kroków w siedzibie firmy robi wrażenie, a w pokoju jest jeszcze ciekawiej!
Znajdą się może drobne sprawy, które pewnie jeszcze z czasem twórcy dopieszczą, ale jako że pokój niedawno powstał, to naprawdę jest bardzo dobrze. Gra się w miarę płynnie, dzięki wskazówkom można połapać się lepiej co do czego, no i jest niestrasznie, a wystarczająco mrocznie, by strachliwe osoby poczuły lekki niepokój :D

Jedynym większym minusem będzie na pewno chłód, dlatego mamy nadzieję, że właściciele uporają się z ogrzewaniem do następnej wizyty, bo na pewno będziemy chcieli odwiedzić ich nowy koncept! :)

Pozdrawiamy i polecamy, zarówno 2 jaki 3 czy 4 osoby dobrze się tutaj zabawią. :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Wiktor Ż. 1
Wiktor Ż. 1

Newbie
10 pts

1 review

POLECAM !!!

11/12/18 | visit date: 11/9/18

Wiktor Ż. 1 1 review

Fantastyczny pokój! super zagadki!! Polecam klimat jest... nie do opisania ;) Pokój zaskoczył nas bardzo pozytywnie, spotkaliśmy tu rozwiązania, których wcześniej nie było nigdzie indziej. Brawo dla obsługi :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Kamil D. 16
Kamil D. 16

Newbie
10 pts

1 review

Pokój dla wymagających

11/7/18 | visit date: 10/21/18

Kamil D. 16 1 review

To była moja pierwsza wizyta w escape room'ie i na szczęście wybrałem właśnie ten pokój. Niesamowity klimat, wymagające zagadki oraz kapitalna obsługa. Po wizycie na pewno będę częściej odwiedzał tego typu miejsca. Gorąco polecam.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Hard