Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Lockme partner

562

562 reviews

|

PL 11

Poland: 11th place

|

9.6/10

Company Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa has 2 rooms. To visit it, you need 130 minutes. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company


Company Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa has 2 rooms. To visit it, you need 130 minutes.

Address of department Warszawa

Warszawa

Warszawa ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23
Wejście do lokalu od ronda Zesłańców Syberyjskich

Rooms available in department Warszawa

Recent reviews

kingamazur97
kingamazur97

Newbie
12 pts

2 reviews

NAJLEPSZY!!

11.10.2019 | visit date: 07.10.2019

kingamazur97 2 reviews

Po udanym napadzie na bank udaliśmy się do Pasażera, aby kontynuować naszą ekscytującą 130minutową przygodę w firmie Akcja Ewakuacja. Bardzo ciekawe wprowadzenie i śmiech połączony z zaskoczeniem i zaintrygowaniem.
Nie jest do opisania to, co poczuliśmy po ujrzeniu wnętrza pokoju. Szok szok szok!! Tak idealnie odtworzonego miejsca nie widzieliśmy nigdzie. Pokój absolutnie doskonały! Odwzorowuje rzeczywistość z najdrobniejszymi szczegółami, wchodząc masz wrażenie ze wszystko co tam spotykasz dzieje się naprawdę. Klimat- powalający, tak samo jak aranżacja. Trudno jest napisać cokolwiek, żeby nie zdradzić tajemnicy tego pokoju, dlatego też po prostu polecam go z całego serca i gwarantuję świetną zabawę. Pierwsze kilka minut poświęciliśmy na zachwyt nad wystrojem, a właściwie konstrukcją pokoju. Wystrój, dźwięki, oświetlenie - wszystko bardzo realistyczne.
Zagadki przysporzyły nam niesamowicie dużo frajdy, były niebanalne i dopracowane.
Wszystkie osadzone w klimacie pokoju za co duży plus, nic nie było nielogiczne lub znalazło się tam bez przyczyny. Wprawdzie nie były łatwe ale z małą pomocą naszego informatora daliśmy radę. Mega realistyczne, spójne idealnie wpasowujące w klimat pokoju.
Tym razem jest inaczej niż w Napadzie na bank, tutaj nie musimy być cicho, tutaj są emocje, które z nas już po chwili z nas emanują.
Ciekawie zbudowany finał historii – drobna pomyłka i misja jest nie do odratowania, więc trzeba uważać.
Graliśmy w wersję z Extra dodatkiem, jeśli tylko będziecie mieć taką możliwość – bierzcie ją bez zastanowienia. Historia przedstawiona jest rewelacyjna, bez problemu odnalazłam się w niej i bawiłam się znakomicie.

Widać autentyczną pasję właściciela i nastawienie na zadowolenie gości, czuliśmy się zaopiekowani i dopieszczeni pod każdym względem.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

kingamazur97
kingamazur97

Newbie
12 pts

2 reviews

130 MINUT AKCJI! SUPER PRZYGODA!

11.10.2019 | visit date: 07.10.2019

kingamazur97 2 reviews

Skorzystaliśmy z dostępnej opcji 130 minut akcji i był to strzał w dziesiątkę!
Najpierw Napad na Bank, następnie zaskakujące przejście do Pasażera.
Ale jeśli chodzi o Napad na Bank:
Pokój w środku prezentuje się niesamowicie. Od wejścia [spojler] robią wrażenie i jestem pewna, że nie tylko ja po wejściu powiedziałam "WOW". Robią mega wrażenie! [Spojler] jest po prostu fenomenalna. Każdy może poczuć się jak prawdziwy rabuś od pierwszej minuty rabunku.
Naprawdę pomysł na pokój oceniam bardzo wysoko, widać, że ktoś bardzo starannie przemyślał fabułę i zadbał o odpowiedni klimat. Ogólnie, klimat utrzymany od początku do końca, z dobrze dopasowanymi zagadkami. Sam pokój urządzony świetnie, bank jak prawdziwy i dzięki temu można na prawdę się wczuć. Wystrój trafiony w punkt.
Przede wszystkim na wielki plus zasługują zagadki- techniczne, różniące się od tych które często powtarzają się w innych pokojach, zaskakujące. Ważne jest, że są również spójne z klimatem bankowym i ściśle ze sobą powiązane. Są także logiczne, więc wszystko współgra. Zagadki są trudne jednak po ich rozwiązaniu jest duża satysfakcja ale trzeba trochę pogłówkować.
Napad na bank jest absolutnie rewelacyjnym pokojem, wysokie miejsce w rankingu nie jest tu żadnym przypadkiem. Mamy do czynienia z przemyślanym, logicznym scenariuszem, nie ma tu żadnej zagadki dołożonej "na doczepkę.
Pisząc tę opinię konieczne jest wyróżnienie obsługi. Wprowadzenie było precyzyjne, każdy z nas wiedział jakie reguły panują w pokoju, co można nam robić, a co nie. Jest to pewne ułatwienie, bo wiadomo potem na czym należy się skupić. Wydaje mi się, że dobra opieka obsługi jest bardzo pomocna, zwłaszcza dla grupy początkującej, jaką jesteśmy.

Bawiliśmy się bardzo dobrze zarówno w pokoju, jak i w poczekalni, co jest oczywiście zasługą fantastycznego właściciela, który chętnie z nami rozmawiał, wymienialiśmy opinie i poglądy i trochę pożartowaliśmy.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Anita P. 7
Anita P. 7

Scout
91 pts

13 reviews

Niby wszystko super, ale jednak czegoś zabrakło

07.10.2019 | visit date: 06.10.2019

Trusted review

Anita P. 7 13 reviews

To była nasza pierwsza wizyta w Akcja Ewakuacja (i od razu zaznaczam, że drugi pokój na pewno też sprawdzimy). Samo wejście do lokalu wygląda bardzo zachęcająco. Miła odmiana po wszystkich magazynach i piwnicach :) Sam pokój zaskakuje sposobem prowadzenia rozgrywki. Pojawiają się elementy, których do tej pory nie spotkaliśmy (mimo wielu odwiedzonych ER). Byliśmy we czwórkę i mimo fajnego pomysłu całość zajęła nam jakieś 40 min. Nie mieliśmy też żadnej podpowiedzi. W naszej opinii pokój jest po prostu zbyt prosty. Brakowało czegoś, może jeszcze kilku zagadek. Jakiegoś zaskoczenia. Czegokolwiek. Poszło po prostu za szybko. I czujemy niedosyt. Niemniej uważam, że na przykład dla totalnie początkujących graczy powinno być akurat.

report review | View reports (1)

Overall rating: 7/10

Customer service: 8/10

Interior: 9/10

Difficulty: Easy

Weronika Furman
Weronika Furman

Newbie
21 pts

8 reviews

No to odjazd !

30.09.2019 | visit date: 17.08.2019

Weronika Furman 8 reviews

Należy zacząć od wystroju - jest w 100% realistyczny. Wszystkie efekty wizualne jak i dźwiękowe potęgują nastrój. Zagadki świetnie wkomponowane w fabułę. Faktycznie miejsca nie ma za dużo ale to w końcu pociąg, więc nie ma co się czepiać. Miejsce obowiązkowe. Obsługa przesympatyczna.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Zabójcze Pandy
Zabójcze Pandy

Scout
89 pts

63 reviews

Mały ale wariat :)

28.09.2019 | visit date: 24.08.2019

Zabójcze Pandy 63 reviews

50/1

Chyba najmniejszy pokój w jakim byliśmy, ale to celowe dla odpowiedniego klimatu, który jest naprawdę bardzo fajnie oddany :) Naprawdę fajny pokój, ale jak dla nas zagadki były dobre, ale nie wybitnie dobre. Polecamy!

report review

Overall rating: 8/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Show next