Adventure Hunters

Adventure Hunters

Lockme partner

21

21 reviews

|

PL 49

Poland: 49th place

|

9.9/10

Adventure Hunters – niepowtarzalny klimat, niebanalne historie, oryginalne zagadki. Zarezerwuj dogodny termin i daj się ponieść przygodzie. [więcej]

2 2 rooms

1 1 department

About company

Adventure Hunters – niepowtarzalny klimat, niebanalne historie, oryginalne zagadki. Zarezerwuj dogodny termin i daj się ponieść przygodzie.

Address of department Warszawa Tarchomin, Poland

Warszawa Tarchomin

Kępa Tarchomińska 6
03-113 Warszawa
(wjazd przez bramę przy barze pod 6)

Rooms available in department Warszawa Tarchomin

Okup

Okup

from PLN 200.00 for 120 minutes of game

Thriller

2 - 4 people

expierienced

Recent reviews

Werga24
Werga24

Newbie
11 pts

3 reviews

Niesamowite emocje

2/25/20 | visit date: 2/8/20

Werga24 3 reviews

Bardzo klimatyczny pokój! Nie spodziewałam się, że escape room może przysporzyć mi tylu emocji w ciągu dwóch godzin! Od momentu rozpoczęcia zabawy wiedziałam, że nie jest to zwykły, standardowy pokój z zagadkami. [Spojler] jest na naprawdę wysokim poziomie, wręcz czułam się tak, jakby [spojler], co potęgowało wrażenia. Jest to kompletnie inny wymiar zabawy, który polecam każdemu, a sam pomysł okupu jest strzałem w dziesiątke, który każdy musi przeżyć! (tylko i wyłącznie w wersji hard)🙂

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Patryk M. 25
Patryk M. 25

Newbie
14 pts

3 reviews

Mega wrażenia!

2/23/20 | visit date: 2/23/20

Patryk M. 25 3 reviews

W 2020 roku mamy wiele escape roomów, do których większość wchodzi i generalnie po prostu „wie, za co się wziąć”. Tutaj jednak nie doświadczymy takiej prostoty, a czeka nas totalne przełamanie tradycyjnej konwencji czterech ścian i paru kłódek. Ja jako facet wchodzę tam i myślę, że będzie śmiesznie, jednak [spojler] jest na tyle wysoki, że po prostu nie masz wyboru - czujesz presję, zupełnie jakby okup nie miał być żartem, a zagadki same się nie rozwiążą, więc trzeba zacząć myśleć. Jest to diametralnie inny poziom escape roomu, w którym po prostu dochodzi ta dawka stresu (osobiście brałem udział w wersji hard), co dodaje ogromu wrażeń i emocji, a sam poziom wczucia się rośnie z minuty na minutę. Obsługa podchodzi do tego profesjonalnie, nie da się odczuć tutaj braku zaangażowania w żadnym aspekcie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto po prostu chce doświadczyć prawdziwych emocji! :)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

nudy88
nudy88

Wanderer
31 pts

5 reviews

"bo to zła (obsługa) była"

2/14/20 | visit date: 2/13/20

nudy88 5 reviews

Tylko przyszliśmy i od razu się zaczęło, [spojler] nie do pomyślenia, żeby obsługa od samego początku, tak rewelacyjnie wprowadziła klimat. Miło dla odmiany po prostu zacząć grę zamiast słuchać po raz kolejny instrukcji otwierania kłódki czy podziwiania elementów nie biorących udziału w grze. Zagadki wydały się dosyć trudne, lecz patrząc na to już po wszystkim , wszystko było całkiem logiczne. Niektóre zagadki wydawały się wręcz zbyt proste i próbowaliśmy niepotrzebnie przekombinować. Obsługa nie poskąpiła na efektach specjalnych, wręcz potraktowano nas nadzwyczaj hojnie. Jedynie charakteryzacja trochę mnie rozproszyła, gdyż [spojler], co powodowało u mnie niekontrolowane napady śmiechu ze względu na sytuację. Może [spojler] byłby nieco lepsze, ale ten drobny szczegół, nie zmienia faktu, iż było naprawdę rewelacyjnie, [spojler] , był klimat a niestety nie mogę tego powiedzieć o wszystkich pokojach w warszawie w których byłem. Obsługa o dziwo potrafi być też miła, jestem pozytywnie zaskoczony tym pokojem, moim zdaniem jest lepszy niż nie jeden pokój który jest wyżej w rankingu a ten pokój zdecydowanie zasługuję na miejsce w top 10 warszawskiego rankingu.
Naprawdę polecam pokój i wcale nie dlatego, że [spojler] ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

Michał 21.
Michał 21.

Newbie
14 pts

3 reviews

Niesamowita przygoda

2/13/20 | visit date: 2/9/20

Michał 21. 3 reviews

Niesamowity klimat, świetnie przygotowana obsługa i dopracowany do perfekcji wystrój. Do tego niebywały realizm i bardzo ciekawe zagadki. Widać, że twórcom nie brakuje kreatywności. Polecam każdemu z całego serca! No i oczywiście w wersji hard ;)

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

kurkus97
kurkus97

Newbie
18 pts

5 reviews

Porwani

2/13/20 | visit date: 2/9/20

kurkus97 5 reviews

Rodzina nie przysłała okupu więc musieliśmy poradzić sobie sami, ale udało się. Klimat od początku mocny, (oczywiście polecam wersję hard), mimo tego że z tyłu głowy wiemy że jest to zabawa, to stres robi swoje przy próbie rozwiązania zagadek. Porywacze świetnie odegrali swoją rolę. Bardzo ciekawy i inny escape room. Nigdy nie było wiadomo czy zaraz nie wydarzy się coś co zupełnie zmieni przebieg gry. Zagadki interesujące i interaktywne. Ogólnie bardzo polecam, organizatorzy zrobili kawał dobrej roboty. Lokalizacja, szczególnie po zmroku, jeszcze bardziej podkręca klimat.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium