Action Escape

Action Escape

Lockme partner

0

No reviews

|

PL 26

Poland: 26th place

|

0/10

Action Escape dąży do tego by oferować swoim klientom escape roomy nowej generacji, z zupełnie odświeżoną i niespotykaną formułą gry. [więcej]

3 3 rooms

1 1 department

About company

Action Escape dąży do tego by oferować swoim klientom escape roomy nowej generacji, z zupełnie odświeżoną i niespotykaną formułą gry.

Address of department Poznań, Poland

Poznań

Bukowska 32/2a

Rooms available in department Poznań

Closed rooms in department Poznań

Recent reviews

cruelandglorious
cruelandglorious

Scout
88 pts

30 reviews

Vabank!

7/9/20 | visit date: 6/14/20

cruelandglorious 30 reviews

Los tak chcial!
Mimo pierwotnego braku planu na ten pokoj, trafilismy do Vegas i.... nie zalujemy. Pierwszym i dosc istotnym faktem jest to, ze wszelka klimatyka hazardu jest jedna z moich ulubionych w ER. Wiecie... mozna poczuc ten dreszczyk emocji, nie przegrywajac milionow, jak zapewne mialoby to miejsce w prawdziwym kasynie!
Musze zaznaczyc, iz jedynym co sprawia, ze nie dalam 10/10 jest wystroj, chociazby dlatego, ze w pokoju wydaje sie byc.... zbyt jasno jak na kasyno. Niemniej pokoj jest fantastyczny w swoim caloksztalcie. Nie nalezy on do najlatwiejszych i wlasciwie bedac w trzyosobowej druzynie, kazdy z nas mial co robic. Trzeba troche poglowkowac, albo... liczyc na lut szczescia. System podpowiedzi rowniez idealnie pasujacy do klimatu i tematyki.
Nic nie zaklocilo naszej gry, pokoj byl takze w pelni sprawny.
Jedyne co mi zostaje: jesli macie mozliwosc, koniecznie odwiedzcie ten pokoj!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

CzłowiekCałka
CzłowiekCałka

Navigator
115 pts

40 reviews

Coś innego

7/8/20 | visit date: 7/7/20

Trusted review

CzłowiekCałka 40 reviews

Żółty znak to było coś unikalnego jeżeli chodzi o doświadczenia z ER ale ciężko napisać opinie by nie zaspoilerować, dlatego pozwolę sobie aby mój podziw dla pokoju wyraziły oceny punktowe.

Ciężko się do czegoś tutaj przyczepić wszystko było 10/10.

report review

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Hard

agnieszka.b.9409
agnieszka.b.9409

Newbie
22 pts

4 reviews

Nasz pierwszy raz...

6/25/20 | visit date: 6/21/20

agnieszka.b.9409 4 reviews

Mimo totalnego braku wiedzy o ruletce , kartach itp. pokój okazał się świetną rozrywką. Dwa sposoby zdobycia pieniędzy sprawiają, że przychodząc w kilka osób, każdy znajdzie coś dla siebie, i każdy w tym samym czasie może zająć się czymś innym, choć praca zespołowa również wiele daje. Spostrzegawczość i szerokie myślenie zdecydowanie przyda się, by wpaść na niektóre rozwiązania. Na szczęście, w przypadku braku pomysłów na rozwiązanie obsługa, [spojler] służył pomocą - oczywiście za odpowiednią opłatą! :)
Wystrój może nie powala, jest minimalistyczny, ale dzięki temu nie rozprasza i można się skupić na zadaniach.
Kasa uzbierana, znajomy uratowany, a my wyszliśmy z nową wiedzą!

report review

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 8/10

Difficulty: Medium

Pomeranian Runaways
Pomeranian Runaways

Scout
86 pts

29 reviews

Czym jest Żółty Znak?

4/30/20 | visit date: 2/8/20

Pomeranian Runaways 29 reviews

Czym jest „Żółty Znak”? To jest pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć i to w wielu różnych kontekstach. Po pierwsze? Czym na czym polega ten pokój? Co to jest ten „Żółty Znak”? I czy jest to nadal Escape Room?

Głównym problemem pisząc recenzję o tym jest fakt, że ze względu na lakoniczność twórców jeśli chodzi o opis pokoju wszystko jest spoilerem. I tajemnicą. I najlepiej jest, kiedy tak zostaje. Bowiem ten pokój właśnie polega na tajemnicy. Ale co można o nim powiedzieć? Po pierwsze, dla mnie to był najlepszy horror, w jakim brałem udział. Po opiniach wydawało mi się, że dla mojej drużyny też. Naprawdę, tak wspaniale zbudowanego klimatu, fabuły, całego doświadczenia od początku do samego końca zwyczajnie nie miałem. I chociaż trochę czasu minęło, to jak tylko myślę o tym pokoju, serce przyspiesza.

Natomiast nie jest to pokój dla każdego. Na pewno nie dla osób oczekujących tego, co możemy spotkać w innych ER, nawet horrorowych. Tutaj nachodzi ten problem, czy to nadal Escape Room? Sam osobiście bym go tak nie nazwał. Dla mnie to jest doświadczenie, którego podstawą jest ta forma rozrywki. Ciężko ocenić, trzeba tego doświadczyć. I rzeczywiście TRZEBA tego doświadczyć. Według mnie, tak niesamowite doświadczenie to jest coś, co rzadko się spotyka. Owszem, dopiero 60 ER za mną, ale kilka horrorów już było. I ten u mnie bez wątpienia ląduje na pierwszym miejscu wśród tego gatunku.

Słowem – to zdecydowane must-be. Gdybym mógł jeszcze raz tego doświadczyć, czego tam doświadczyłem, nie wahałbym się. Tak zostaje iść do reszty pokojów Action Escape i czekać na nowe cudo. I nie mogę się doczekać, aż będę mógł tam zajść i wejść w inne doświadczenie, jakie ta firma przygotowała. Dziękujemy za wspaniałą zabawę, za cudowną rozmowę po owej i mam nadzieję, do rychłego zobaczenia!

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Czarny Ł.
Czarny Ł.

Scout
63 pts

27 reviews

Tajna Misja

4/21/20 | visit date: 2/29/20

Czarny Ł. 27 reviews

Środek nocy, niespodziewane wezwanie ze sztabu głównego. Stawiłem się tak szybko jak mogłem. Sytuacja nie była ciekawa. Odebrano sygnał alarmowy z jednej z placówek badawczych na odległej planecie, niestety nie udało się nawiązać sygnału zwrotnego. Sztab postanowił sformować na szybko oddział rozpoznawczo- ratunkowy, któremu miałem dowodzić, a w skład którego weszli marines z wieloletnim doświadczeniem w misjach galaktycznych, kierownik działu technicznego w sztabie głównym oraz najlepszy medyk, którego udało się ściągnąć. Wyruszyliśmy bezzwłocznie. Odtransportowano nas na docelową planetę, a nasza kapsuła zabrała nas do samej śluzy w bazie. Jak miało się za chwilę okazać, wejście do środka było najmniejszym z naszych problemów. Wnętrze wyglądało jakby grasowała tu zgraja najgorszych międzygalaktycznych szubrawców, a i to byłoby po stokroć lepsze niż to co spotkaliśmy. Buzowały z nas skrajne emocje przy czym strach i panika brały górę. Zespół choć sklecony w kilka minut okazał się jednak bardzo zgraną drużyną i tylko dzięki współpracy udało nam się zrealizować powierzone nam zadania (oczywiście biorąc pod uwagę stan sytuacji zastany na miejscu uległy one nieco modyfikacji).

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium