126ESCAPE

126ESCAPE

9

9 reviews

|

PL 151

Poland: 151st place

|

8.9/10

Company 126ESCAPE has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes. Jesteśmy doświadczonym zespołem, otwartym na nowe wyzwa... [więcej]

0 No rooms

0 No departments

About company

Company 126ESCAPE has 0 rooms. To visit it, you need 0 minutes.
Jesteśmy doświadczonym zespołem, otwartym na nowe wyzwania.

Recent reviews

adamczykmariola257
adamczykmariola257

Newbie
22 pts

12 reviews

Mafia rozpracowana!

2/18/20 | visit date: 2/2/20

adamczykmariola257 12 reviews

Do pokoju wybraliśmy się pod wpływem impulsu, w niedzielę w południe (: nie żałowaliśmy decyzji, pokój mile nas zaskoczył, było bardzo wiele ciekawych zagadek, od bardzo łatwych po takie, przy których trzeba było się bardziej nagłowić. Wiele było kłódek, ale zdobycie do nich kodów było naprawdę wielką frajdą. Pokój fajnie zaaranżowany, jednak czułam jakiś niewielki niedosyt, brakowało mi jakiegoś [spojler], jakieś niespodzianki, która doda akcji całej rozgrywce. Mimo wszystko uważam, że warto się udać, obsługa również bardzo miła i pomocna, ciekawy sposób wprowadzenia.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

lukwych l.
lukwych l.

Guide
430 pts

264 reviews

Ludzie Mafii

9/8/19 | visit date: 7/30/19

lukwych l. 264 reviews

Oświęcim odwiedziliśmy przy okazji wycieczki do Energylandii, bo lubimy małe niepozorne firmy w mniejszych miastach. Czasami potrafią zaskoczyć poziomem, choć zazwyczaj nie zachwycają. Jeśli chodzi o Mafię, to pokój ma spójną fabułę i fajny klimat i ciekawe choć raczej klasyczne, niezaawansowane technicznie zagadki. Wystrój nienachalny bez zbędnych zmyłek i upiększeń. Z ciekawostek - pokój wymaga współpracy, ale w obecnej formie jest ona słabo wykorzystana. Pomimo oznaczeń raczej dla początkujących niż śr.zaawansowanych. Właścicielka jest sympatyczna i rozmowna - wysłuchała naszych sugestii co do zmian i ew.utrudnień. Generalnie to solidna klasyczna pozycja, którą poleciłbym na pierwszą wizytę w ER.

Overall rating: 7/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Very easy

MTC
MTC

Navigator
108 pts

117 reviews

Mąż uwolniony ?

8/4/19 | visit date: 8/4/19

MTC 117 reviews

Pokój zawiera dużo zagadek, które mega wciągają, ich poziom czasami jest bardzo łatwy a czasami trzeba trochę pogłówkować. Potrzebna jest współpraca. Ciekawie spędzona godzina! Przesympatyczna właścicielka, czekamy na drugi pokój który będzie gotowy na jesieni.

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium

w.karolina0
w.karolina0

Newbie
21 pts

5 reviews

Mafia w Oświęcimiu

6/26/19 | visit date: 6/22/19

w.karolina0 5 reviews

Szczerze mówiąc, byliśmy trochę sceptyczni, bo odwiedziliśmy sporo pokojów w Krakowie i kilka w mniejszych miastach i nieraz było widać różnicę. Tymczasem zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni!

Pokój nie jest bardzo trudny, ale znajduje się w nim sporo zagadek o różnym stopniu trudności. Klimat nie jest może nadzwyczajny, ale na pewno można wczuć się w rolę. Co prawda sam temat mafii wydaje się dość banalny, ale tutaj fabuła została poprowadzona dość konkretnie i dzięki temu interesująco. Także miło spędziliśmy czas, mimo że tym razem nie udało nam się wyjść w ciągu 60 minut.
Lekki minus musimy postawić przy 2 zagadkach, z których jedna okazała się przesadnie prosta, a przy drugiej za dużo pozostawiono losowej kolejności (to tak, żeby bez spojlerów). Niestety znokautowała nas przede wszystkim jedna zagadka manualna, ale to już nasza wina :)
W każdym razie zdecydowanie możemy polecić ten pokój, szczególnie że po problemach z bezpieczeństwem coraz mniej jest tak solidnych lokali.

Overall rating: 9/10

Customer service: 9/10

Interior: 7/10

Difficulty: Medium

Włóczykij
Włóczykij

Guide
308 pts

212 reviews

Zawsze trzeba podejmować ryzyko ;)

5/20/19 | visit date: 5/12/19

Włóczykij 212 reviews

To miała być szybka akcja. Od dłuższego czasu przenikałam w struktury mafii, aby ją rozpracować. Już prawie wszystko było gotowe, ale... ten jeden drobiazg odkryty przez mafiozów niedzielnego, deszczowego poranka sprawił, że zostałam uwięziona...
Ale w końcu przyjaciół nie zostawia się w tarapatach, więc z pomocą przybył niezawodny Jacu. I się zaczęło... Albo wyjdziemy stąd razem, albo wcale...

No i oczywiście wyszliśmy :)

Pokój ma fajny klimat i wiele, mniej lub bardziej przydatnych rekwizytów. Room oparty głównie na kłódkach i zadaniach manualnych, ale ciekawy i wciągający. Wymaga trochę spostrzegawczości i dużo współpracy (co bardzo nam się podobało!). Jak już ktoś wcześniej wspomniał - kolejność ma znaczenie i jeśli przegapi się jakiś mały szczegół to ta współpraca może potrwać jeszcze dłużej ;)

Właścicielka bardzo miła i rozmowna, chętnie wysłuchała naszej opinii i sugestii związanych z ewentualnymi, małymi poprawkami. Mogliśmy również zagrać godzinę przed planowanym otwarciem, za co jeszcze raz dziękujemy.

Będąc w okolicach Krakowa warto odwiedzić 126 Escape w Oświęcimiu. Sami chętnie kiedyś wrócimy do tej firmy! :)

Overall rating: 9/10

Customer service: 10/10

Interior: 9/10

Difficulty: Medium