Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Escape Room Napad na bank

Napad na bank

Lockme Partner

Niepowtarzalna okazja, by wcielić się w rolę rabusiów i podjąć ryzyko napadu na bank. Żeby taką akcję przeprowadzić z powodzeniem zaplanuj ją od a do z... [więcej]

457

457 Bewertungen

|

7

Warszawa: 7 Platz

|

Mazowieckie: 7. Platz

|

PL 32

Polen: 32. Platz

|

9.7/10

2-5 Spieler

60' Minuten

Kriminell

mittel

Fabel

Niepowtarzalna okazja, by wcielić się w rolę rabusiów i podjąć ryzyko napadu na bank. Żeby taką akcję przeprowadzić z powodzeniem zaplanuj ją od a do z zaczynając od doboru odpowiednich osób do ekipy. Czasu będzie niewiele a miejsca na pomyłki jeszcze mniej. Uda Wam się ukraść skarb?
If you would like to play in english pleas let us know during reservation process (comments).

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Spiel auf Englisch verfügbar

Kinderfreundlich

Klimaanlage

Sicherheit

Überwachung

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Tür ist immer geöffnet

Nur Niedervolt eingesetzt

Sonderangebote

130 minut emocjonującej AKCJI

130 minut emocjonującej AKCJI

Wejdź do Akcji i przeżyj ją od samego początku aż do końca.
Pełne fabularne połączenie dwóch pokoi "Napad na Bank" i "Pasażer"
Zadzwoń do nas, aby ustalić termin!

Gültig: 28.06-30.06

Regeln des Angebotes: Jede zukünftige Buchung dieser Firma wird um 25,00 PLN billiger

Raz, dwa, trzy...włam się i TY

Raz, dwa, trzy...włam się i TY

Rabusiowa gratka zawsze w dobrej cenie :)

Gültig: 25.06-25.06

Regeln des Angebotes: Im Rahmen dieses Sonderangebots wird der Preis für jeden Besuch um 15,00 PLN reduziert

Adresse

Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa - Warszawa

Warszawa ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23
Wejście do lokalu od ronda Zesłańców Syberyjskich

Andere Räume an diesem Ort

Inhabersdaten

Navy Cat
Opaczewska31/26
02-201 Warszawa
St-ID: 5262617514

Spielordnung

Spielordnung

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 457 Bewertungen

Allgemeine Note 9.7/10

400

320

240

160

80

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 9.9/10

450

360

270

180

90

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 9.8/10

400

320

240

160

80

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Schwer

225

180

135

90

45

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

457 Bewertungen

LockMe
LockMe

Leiter
468 Pkt

316 Bewertungen

Prawdziwy napad na bank

25.01.2016

Bewertung von Lockme.pl

LockMe 316 Bewertungen

Mieliście kiedyś w planach w łatwy sposób zgarnąć kilka milionów z banku? To właśnie nadarzyła się okazja aby sprawdzić swoje predyspozycje do tego typu aktywności.

Aby ukraść grubą kasę będziecie musieli się mocno nagimnastykować zarówno umysłowo jak i fizycznie. Zagadki są zmyślne i bardzo przyjemnie przygotowane.

Warto odwiedzić!

Coś czujemy, że szykuje się nam kolejna firma na Polskim rynku, która bardzo dba o szczegóły.

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Swistakk
Swistakk

Entdecker
238 Pkt

67 Bewertungen

Celebryci internetów napadają na bank

31.03.2019 | Besuchsdatum: 13.03.2019

Glaubwürdige Bewertung

Swistakk 67 Bewertungen

Moja wizyta w Akcji Ewakuacji zaczęła się bardzo nietypowo :D.
Standardowe pytanko: "Na kogo rezerwacja?", to odpowiadam: "Na mnie, Wojtek Nadara", na co otrzymuję odpowiedź "Aaa, to Ty jesteś ten Wojtek, tam z grupy fb, Fani Escape Room?" xD. Z jednej strony byłem lekko zaskoczony i skonsternowany i odpowiedziałem coś w stylu "To ja jestem już sławny? Nie wiedziałem", a z drugiej doskonale wiedziałem o co się rozchodzi xD. Otóż kiedyś właśnie na tej grupce pod jednym z postów właściciela skomentowałem w swoim pretensjonalno-passive-aggressive stylu strategię promocji na lockme tejże firmy, porównując te promocje m.in. do soków Caprio xD. Idąc tam miałem jednak nadzieję, że nie będzie o tym pamiętać i byłem w zasadzie przekonany, że nie będzie, bo w końcu chyba tylko ja mam taką dobrą pamięć do takich rzeczy? Okazało się, że jednak byłem bardzo w błędzie, a właściciel miał bardzo dobrą pamięć i bardzo dobrze pamiętał ten komentarz i nawet wspominał jakieś moje inne posty/komentarze, już zupełnie niezwiązane z jego firmą, których ja sam nawet już nie za bardzo pamiętałem :D. Ale cała rozmowa była w charakterze bardzo humorystycznym, obyło się bez jakichś większych niezręczności, czy nieprzyjemności, pozytywny człowiek :P. No i też promocje czy nie - nie miało to żadnego wpływu na moje nastawienie na jakość ER, który przecież oceny ma bardzo wysokie.

Więc koniec tego spamu, może niektórych rozbawiłem, a może niektórzy mają mi za złe zmarnowany czas, który woleliby przeznaczyć na jednak czytanie opinii o pokoju, więc przejdźmy do merikum.
Sam pokój trzeba przyznać, że jest bardzo nietypowy. Zadaniem wcale nie jest ucieczka z jakiegoś miejsca. W końcu złodzieje nie po to włamują się do banku, aby od razu po wejściu z niego chcieć uciekać, prawda? Zanim ucieczka, to muszą zgarnąć to po co przyszli, a to się nazywa kasa! Z tą nietypowością wiąże się jeszcze więcej oryginalnych rozwiązań, co zaskakuje tym bardziej, że pokój sięgą swoją historią aż do 2015 roku, ale może w szczegóły wchodzić nie powinienem.

Klimat bardzo fajnie zrobiony. Te lasery, które można zobaczyć na wszelakich zdjęciach wcale nie są dla picu! Weźcie chociaż jedną osobą, która potrafi stawiać rozważne kroki! No dobra, nie jest z nimi wcale tak trudno :P, a atmosferę tworzą bardzo fajną. Wejście do skarbca też super. Jedyne na co mógłbym trochę ponarzekać to dziwny sufit oraz zamiast fototapety cegieł wolałbym zobaczyć prawdziwe cegły, ale oczywiście rozumiem, że jeżeli nie ma ich tam od razu, to tradeoff budowy takiej ściany do zysków jest dość bez sensu :P.

Zagadki całkiem ciekawe, dające satysfakcję. Są zróżnicowane typem, praktycznie nie ma jakichś takich bardziej standardowych. I takie logiczne i takie manualne i takie na szukanie i takie mechaniczne i niestety trochę też na niezbyt lubiane przeze mnie czytanie :P.

My byliśmy w 3 osoby i wydaje mi się to optymalna liczba osób do tego pokoju. W 4 byłoby jeszcze ok, w 5 już raczej zbyt tłoczno.

Co do trudności to odebrałem wrażenie, że pokój raczej należał do prostszych (w 3 osoby bez podpowiedzi 43 minuty iirc), choć z tego co widzę to raczej nie zgadzam się z userami lockme, z których na 444 opinie poziom trudności "łatwy" wystawiły całe 3 osoby :P. No cóż, raz pójdzie lepiej, raz pójdzie gorzej.

Pokój jest raczej liniowy, ale raczej nam to nie przeszkadzało za bardzo. Choć wyobrażam sobie, że jeden moment może być dla wielu grup frustrujący, bo dość naturalne można się w nim zablokować na dłużej bez pojęcia, czego w ogóle można się aktualnie czepić. No ale podpowiedzi zawsze są na wszelki ratunek.

Podsumowując, bawiłem się bardzo dobrze i pokój polecam i na pewno kiedyś wrócę odwiedzić Pasażera (mam nadzieję, że w doładowanej wersji).

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Włóczykij
Włóczykij

Pfadfinder
83 Pkt

84 Bewertungen

Zdobywając kasę na escape'y

12.06.2019 | Besuchsdatum: 01.06.2019

Włóczykij 84 Bewertungen

Escape Roomy to fantastyczna sprawa, chyba nikt z nas nie ma co do tego wątpliwości. Niestety nie da się również ukryć, że przy maniakalnym odwiedzaniu pokoi nie jest to zbyt tania zabawa. Tak więc na początku pobytu w stolicy nie pozostało mi nic innego jak "Napad na bank".

Zebrałam niezawodną ekipę, a że jesteśmy już nieco doświadczoną paczką, nic nie było dla nas przeszkodą. Bez większych kłopotów łamaliśmy kody, omijaliśmy lasery, rozbrajaliśmy alarmy. Jak przystało na zawodowców musieliśmy ciągle działać razem i być cicho (z tym już mieliśmy trochę więcej trudności ;)), wykazać się precyzją oraz nauczyć trochę cierpliwości.

Byliśmy tak zdeterminowani, że na szczęście udało nam się wynieść dość sporą sumkę z banku. W końcu to nasz pierwszy pokój w Warszawie, a za kolejne 11 trzeba czymś zapłacić :p

Podsumowując- ciekawe wprowadzenie, ciągle obecna fabuła, fajny klimat, niebanalne, zróżnicowane zagadki. Bawiliśmy się bardzo dobrze zarówno w pokoju, jak i w poczekalni, co jest oczywiście zasługą fantastycznego właściciela, który chętnie z nami rozmawiał, wymienialiśmy opinie i poglądy, trochę pożartowaliśmy. Tacy właśnie powini być właściciele- profesjonalni, otwarci i pozytywnie zakręceni ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Fooxied
Fooxied

Wanderer
46 Pkt

8 Bewertungen

Skok stulecia

01.04.2019 | Besuchsdatum: 15.03.2019

Glaubwürdige Bewertung

Fooxied 8 Bewertungen

Bardzo ciekawe podejście do zaprojektowania pokoju. Zachowuje koncepcję ER, a dodatkowo ma swój indywidualny smaczek, no i przede wszystkim kusi nagrodą :D
Zdecydowanie polecam początkującym i średniozaawansowanym grupom, gdyż zagadki są logiczne i przyjemne do rozwiązywania. Nie ma na co czekać, zebrać ekipę, zaplanować wypad i zgarnąć kupę szmalu. Obsługa bardzo przyjemna, wprowadzenie ciekawe i wkręcające w klimat całego pokoju.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Sebi.x
Sebi.x

Pioner
203 Pkt

41 Bewertungen

Napad

16.02.2019 | Besuchsdatum: 14.02.2019

Glaubwürdige Bewertung

Sebi.x 41 Bewertungen

W pokoju można poczuć się naprawdę jak podczas prawdziwego napadu. Fajnym jest doświadczenie, kiedy wchodzi się i... zdzwiko :D co tu począć? Co tu zrobić? No i trzeba wczuć się w rolę włamywacza i myśleć, jak on.
Zagadki są logiczne, precyzyjne i ciekawe, chociaż wydaje się, że trochę mało. Bardzo przyjemny pokój. Warto tu zawitać. Obsługa miła, mająca czas i skora do rozmowy.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Lech O.
Lech O.

Pfadfinder
55 Pkt

23 Bewertungen

Mission possible

10.06.2019 | Besuchsdatum: 08.06.2019

Glaubwürdige Bewertung

Lech O. 23 Bewertungen

Bardzo unikatowy pokój, zupełnie nie podobny do wszystkich w których byłem wcześniej.
Klimat bardzo fajny a cofanie się na początek przy każdym błędzie szybko uczy cierpliwości i dokładności. Zagadki przyjemne, nic bardzo skomplikowanego. Warto odwiedzić ze względu na wyjątkowy gameplay.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Paweł D. 12
Paweł D. 12

Wanderer
47 Pkt

11 Bewertungen

Kamery, lasery i inne bajery

05.02.2019 | Besuchsdatum: 02.02.2019

Glaubwürdige Bewertung

Paweł D. 12 11 Bewertungen

Udaliśmy się do pokoju z bojowym nastawieniem. Napad na bank stanowił dla nas ciekawe wyzwanie. Okazało się, że naprawdę się nie zawiedliśmy!

Bardzo fajna, miła i rzeczowa obsługa. Pokój dopracowany w szczegółach, bardzo zaawansowany technicznie i z ciekawymi zagadkami. Polecam szczególnie średnio zaawansowanym i w mieszanych składach 😊 dwie dobrze komunikują ce się osoby również dadzą sobie radę.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Q
Q

Leiter
460 Pkt

217 Bewertungen

#174

14.12.2018 | Besuchsdatum: 25.11.2018

Glaubwürdige Bewertung

Q 217 Bewertungen

Świetnie angażujący pokój, utrzymujący niezmiennie wysokie tempo rozgrywki, od pierwszej do ostatniej minuty. Łatwo domyśleć się mniej więcej z czego to wynika, jednak powstrzymując się od spoilerowania, można dodać, że pokój naprawdę wygrywa dzięki atutom warstwy realistycznej – tutaj naprawdę można poczuć się jak w trakcie napadu na bank zaś jedna zasada rozgrywki, którą poznajemy przed wprowadzeniem, bardzo skutecznie może uczynić ten napad tak samo trudniejszym, co… dłuższym ;) Multum elektroniki, połączonej z zadaniami manualnymi (lub na odwrót). Świetna escapowa opcja dla mniejszych grup. Polecam!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

dariush
dariush

Wanderer
37 Pkt

7 Bewertungen

Udany napad na bank

21.01.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

Glaubwürdige Bewertung

dariush 7 Bewertungen

Zasłużone miejsce w pierwszej 10-tce najlepszych ER w Warszawie.
Bardzo elegancka poczekalnia, miła obsługa, w środku pokoju dużo elektroniki i laserów, trzeba nieźle się nagimnastykować, żeby pokonać wszystkie zabezpieczenia :-)
Polecam wszystkim miłośnikom pokoi o tematyce kryminalnej, i nie tylko ;-)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

Weiter anzeigen

Räume in der Nähe

Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN