Menü Suchen Was ist ein Escape Room? Alle Räume Sonderangebote Gutscheine Escape Room Spiel Anmelden
Escape Room Skarb Czarnobrodego

Skarb Czarnobrodego

Lockme Partner

W dniu swoich urodzin otrzymaliście od dziadka tajemniczy kluczyk, którego przeznaczenia dziadek nie chciał Wam wyjawić. Przyszedł smutny dzień, w którym... [więcej]

604

604 Bewertungen

|

20

Poznań: 20 Platz

|

Wielkopolskie: 20. Platz

|

PL 143

Polen: 143. Platz

|

8.9/10

2-4 Spieler

60' Minuten

Abenteuer

mittel

Fabel

W dniu swoich urodzin otrzymaliście od dziadka tajemniczy kluczyk, którego przeznaczenia dziadek nie chciał Wam wyjawić. Przyszedł smutny dzień, w którym dziadek zmarł, a Wy na strychu jego domu odnaleźliście zabytkową szkatułkę do której pasował kluczyk. W szkatułce były medaliony, które doprowadziły Was do legendarnego skarbu Czarnobrodego. Złoto było Wasze, lecz ktoś uruchomił jeden z mechanizmów, który miały strzec skarbu na wieki, a Wy macie 60 minut na ucieczkę...
Gatunek: Przygodowy

BYŁ TO PIERWSZY W POZNANIU POKÓJ, KTÓRY NIE POSIADAŁ KŁÓDEK I ZAMKÓW SZYFROWYCH!!

GRA PRZYGOTOWANA JEST POD 2 - 4 GRACZY. NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAGRANIA W 5 I WIĘCEJ OSÓB.

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Kinderfreundlich

Klaustrophobikern ungeeignet

Sicherheit

Überwachung

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Tür ist immer geöffnet

Notbeleuchtung

Adresse

Time 4 Secrets - Time4secrets. Os. Oświecenia 23

Os. Oświecenia 23
61-206 Poznań

Andere Räume an diesem Ort

Öffnungszeiten

Ważne: W momencie gdy, wybrany przez Państwa termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym robiona jest rezerwacja lub pragniecie zakupić Voucher prosimy o kontakt pod numerem 784 294 067 w celu potwierdzenia terminu telefonicznie, ponieważ w momencie, gdy pokoje nie są zajęte firma jest zamknięta.

Inhabersdaten

Time4secrets
Os. Oświecenia 23
61-206 Poznań
St-ID: 6671696061

Spielordnung

Spielordnung

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 604 Bewertungen

Allgemeine Note 8.9/10

525

420

315

210

105

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 9.9/10

575

460

345

230

115

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 9.8/10

525

420

315

210

105

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Schwer

350

280

210

140

70

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

604 Bewertungen

Ryjek+
Ryjek+

Pioner
201 Pkt

101 Bewertungen

Piraci

16.04.2019 | Besuchsdatum: 14.04.2019

Glaubwürdige Bewertung

Ryjek+ 101 Bewertungen

Pokój ładnie przygotowany i przemyślany. Duży plus za różnorodność zagadek i za brak kłódek. Na minus muszę zapisać stan niektórych elementów — po wielu grach część z nich jest już trochę zniszczona. Potrzebowaliśmy podpowiedzi do jednej zagadki, a jedno "działanie" podpowiedział sam prowadzący (widząc, że odpuściliśmy przez złe podejście). Pokój raczej trudny, ale bez problemu można przyjść w dwie osoby.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Swistakk
Swistakk

Entdecker
238 Pkt

81 Bewertungen

Skarb Czarnobrodego

07.05.2019 | Besuchsdatum: 28.04.2019

Swistakk 81 Bewertungen

Po Krwawym Baronie przyszedł czas na Skarb Czarnobrodego. Tym razem w zupełnie innej ekipie, choć ciągle nietypowej dla mnie grupce mniej doświadczonych znajomych, z którymi wcześniej w żadnym ER nie byłem.

Jak więc wyglądała nasza wyprawa po skarb? Pokój na wstępie robi całkiem dobre wrażenie, jest w nim stworzony fajny klimat. Poza pewnym odstającym kolorowym dynksem, zagadki są wpasowane wyglądem i tematem w fabułę. W pokoju panuje półmrok, ale nie przeszkadza on aż tak w rozwiązywaniu zagadek i na wszelki wypadek mamy ze 2 przenośne lampki. Jako maksymalna liczba osób jest wyznaczona liczba cztery, ale nawet w tyle osób w pokoju raczej nie jest tłoczno.

Co do treści zagadek, to uważam, że były ciekawe i mi ich rozwiązywanie na pewno przysporzyło wiele satysfakcji. Trudnościowo stoją one na dość wysokim poziomie. Miałem wrażenie, że szło nam naprawdę dobrze, a w zasadzie wyszliśmy na styk z jedną małą podpowiedzią. Zdaje się to potwierdzać większa liczba opinii trudności "bardzo trudny" niż "średni" i jak na rekord (i to w starym pokoju) całkiem długie coś w stylu ~45 minut. Ale nikt nie mówi, że to źle, po prostu warto być świadomym :). Na minus chciałbym zarzucić design, za którym nie przepadam zbierania elementów rozwiązania po jednym, gdzie gdy brakuje jednej rzeczy, to da się ją łatwo zbrucić. Nie lubię tego dylematu, przed którym czasami jestem stawiany w escape roomach "rozwiązanie ostatniej części pewnie zajmie mi dużo czasu, ale za to mogę użyć "brutalnej siły" i przetestować te kilka możliwości, co zajmie mi 15 sekund" i pytanie co robić? Dzięki temu można ominąć naprawdę znaczną część zagadek. Pewne z nich rzeczywiście ominęliśmy, choć niewiele.

Jako wypadkową stawiam mocną dziewiątkę. Może w aktualnych czasach nie zwala z nóg, ale ciągle jest to bardzo konkretna propozycja na udane wyjście i jak najbardziej cieszę się, że ten pokój odwiedziłem i moi znajomi też.

Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Antwort der Firma Time 4 Secrets

Dzień dobry dziekujemy za opinię. Cieszymy się, że także i ten pokój się Panu podobał. Chcielibyśmy się jednak odnieść do ostatniej cześci Pana opinii, która rozmija się z faktami i mocno przekłamuje rzeczywistość stawiajac nas w złym świetle. Jak najbardziej Wasza grupa spóźniła się 1.5 czy 2 minuty. Bo gdy już od 2 minut powinniscie grać w pokoju dopiero weszliscie do firmy. Zanim się rozgosciliście, schowaliście telefony do depozytu zostały omowione zasady gry i kwestie bezpieczeństa, to grę rozpoczeliście z ponad 7 minutowym opóźnieniem a nie tak jak Pan pisze z 1.5 minuty. Mimo wszystko Kasia miała możliwość nie ścinać Wam, aż takiej ilości czasu nie umniejszała go na timerze ale informowała Was przed grą że tego czasu będziecie mieli mniej. Gra zakończyła się 1,5 minuty przed dzwonkiem tajmera czyli i tak 5 minut później niż powinniście skończyć grę. Prosimy na przyszłość czytać regulamin, który Pan akceptuje bo tam także napisane jest, że prosimy przybyć wcześniej i że spóźniając się macie mniej czasu gry. W regulaminie jest także informacja, że rezerwacje potwierdzamy ręcznie stąd czasami przychodzą z opóźnieniem, ale dzięki temu nie mamy dubli z lockme. O wcześniejszym stawieniu się informujemy dodatkowo w potwierdzeniu rezerwacji, a także wspominałem o tym podczas poprzedniej Waszej wizyty. Gdybyście się nie spóźnili i zjawili o wskazanej godzinie byłaby możliwość rozmowy, a co najważniejsze nikt nie musiałby Was poganiać,a my nie musielibyśmy odpisywać na niniejszy komentarz. Przykro nam, że nie potrafi sie Pan uderzyć w pierś i przyznać do swojego błedu, a zwłaszcza, że nie docenił Pan faktu, że Kasia nie ścieła Wam tych 7 minut gry tylko 1, 5 minuty, a potem w biegu i stresie sprzątała pokój. Tylko wypisuje Pan takie bzdury

Viking
Viking

Pfadfinder
89 Pkt

22 Bewertungen

W porządku ale...

10.04.2019 | Besuchsdatum: 07.04.2019

Glaubwürdige Bewertung

Viking 22 Bewertungen

Ekipa w składzie 3 osób dorosłych i 8 latek. Pokój ciekawy, zachowany w tematyce Piratów. Bez większej elektroniki, zagadki i mechanizmy powiązane z klimatem panującym w pokoju. Problemem jest jednak fakt, że mechanizmy trzeba idealnie ustawiać by realizować kolejne etapy (pół milimetra, w złą stronę i zamek nie chce się otworzyć, przez co traci się sporo czasu). W [spojler] ciemno, co dodatkowo nie ułatwia. Mieliśmy problem ze [spojler]. Z pokoju nie udało się ostatecznie wyjść, mistrz gry "przysnął" z pomocą, gdy nie realizowaliśmy fabuły o czasie, mieliśmy wrażenie, że nie śledzi naszych poczynań - każdorazowo przy podpowiedzi trzeba było wprowadzać go na jakim etapie dokładnie jesteśmy. Łatwo można pomylić kolejność zagadek. Odczucia mieszane, na koniec bez zdjęcia pamiątkowego.

Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 5/10

Game Master: 6/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Paweł Prugar
Paweł Prugar

Pfadfinder
75 Pkt

41 Bewertungen

Skarb jest nasz!

28.02.2019 | Besuchsdatum: 27.02.2019

Glaubwürdige Bewertung

Paweł Prugar 41 Bewertungen

Jako, że jest to (sądząc po ilości opinii) jeden ze "starszych" ER to nie spodziewaliśmy się cudów techniki. Było bardzo przyjemnie, udało nam się wyjść, jednak to nie był nasz najlepszy dzień. Pokój tak jak jest to opisane nie posada kłódek, co jest na pewno sporym plusem. Lekkim minusem na pewno brak stałego światła, które pomogło by w rozgrywce, a jego brak przez całą grę (tzn mieliśmy dwie lampy) na pewno nie wpływa tak bardzo na klimat, choć samą koncepcje rozumiem. Zagadki bardzo przyjemne, czasami można wykonać kolejne kroki nie robiąc zadań do końca, albo po prostu nam się coś takiego udało. Obsługa bardzo miła.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Meister
Meister

Pfadfinder
50 Pkt

21 Bewertungen

Pirackie skarby

12.03.2019 | Besuchsdatum: 09.03.2019

Meister 21 Bewertungen

Zacznę od tego, że wszystko w tym pokoju idealnie pasuje do tematyki. Niesamowicie klimatycznie urządzone wnętrze, towarzysząca nam cały czas muzyka i całkowity brak kłódek sprawiły, że naprawdę poczuliśmy zew przygody :D Warto się tutaj wybrać, chociażby po to, żeby zobaczyć jak szczegółowo i pięknie zostało udekorowane miejsce gry.

Zagadki są ciekawe i nieliniowe, dzięki czemu każdy z nas miał co robić i nikt się nie nudził. Mamy trochę mieszane uczucia, bo kilka łamigłówek rozwiązaliśmy "na czuja" i cały czas się zastanawiamy, czy tak miało być, czy przegapiliśmy jakieś wskazówki i poszliśmy na skróty. Jednakże ostatecznie oceniliśmy pokój bardzo pozytywnie, jako jedna z lepszych przygodówek, które odwiedziliśmy, więc gorąco polecamy ten pokój.

To była nasza druga wizyta w Time 4 Secrets i tym razem udało się nam wyjść 6 minut przed czasem, bez żadnej podpowiedzi, więc tym bardziej spotęgowało to nasze zadowolenie z gry :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

kacperkomin10
kacperkomin10

Wanderer
48 Pkt

23 Bewertungen

Ahoj przygodo!

28.02.2019 | Besuchsdatum: 27.02.2019

kacperkomin10 23 Bewertungen

Wczoraj odwiedziliśmy ER Skarb Czarnobrodego. Mieliśmy w swoim gronie jednego debiutanta. Wybór akurat tego pokoju na początek wydaje się dość mało trafiony.

Rozwiązywanie tajemnic pokoju szło nam dość opornie. Zagadki były ciekawe, aczkolwiek niektóre oznaczenia na nich mogłyby być bardziej czytelne. Pewne rzeczy można było rozwiązać na różne sposoby. Niestety zdarzyło się tak, że utknęliśmy w pewnym miejscu, a rozwiązanie tej zagadki nie było nam już do niczego potrzebne. Umknęło to też Mistrzowi Gry, który nie odwiódł nas od tego w podpowiedzi. Na szczęście czasu starczyło, by rozwiązać pozostałe zagadki i opuścić pokój w 60 minut.

Kilka rozwiązań widziałem po raz pierwszy. Zagadki były bardzo urozmaicone. W pokoju znajduje się niezwykle wiele ciekawych pomysłów, które udowadniają, że bez kłódek i zamków cyfrowych można stworzyć ciekawy ER.
Polecam na spędzenie czasu, aczkolwiek widać że ten pokój funkcjonuje już trochę na rynku. Satysfakcja jest mniejsza niż w innych odwiedzonych przez nas pokojach.

Berichte anzeigen (2)

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Zuzanna Q
Zuzanna Q

Pfadfinder
73 Pkt

13 Bewertungen

Złoto nas zgubiło

07.05.2019 | Besuchsdatum: 19.01.2019

Glaubwürdige Bewertung

Zuzanna Q 13 Bewertungen

Na wielki plus w Skarbie Czarnobrodego na pewno jest wystrój. To już kolejny pokój T4S, który urzeka swoim wyglądem i dbałością o każdy szczegół dekoracji.
Zagadki były logiczne i spójne z fabułą jednak były zdecydowanie na spostrzegawczość, której nam niestety zabrakło tego dnia. Pomimo podarowania nam kilku dodatkowych minut nie udało nam się rozwiązać ostatniej zagadki. Ciężko obiektywnie ocenić czy to wynik samopoczucia naszej drużyny, poziomu trudności pokoju czy czegokolwiek innego. Jednak wiem, że nawet mimo nieukończenia pokoju zabawa była świetna :)
Pokój bardzo polecam, ale raczej doświadczonym grupom :)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

weronika.zasada1993
weronika.zasada1993

Wanderer
38 Pkt

16 Bewertungen

Dopracowany i wymagający

29.03.2019 | Besuchsdatum: 28.03.2019

weronika.zasada1993 16 Bewertungen

Pokój świetnie wykonany, widać ogrom włożonej pracy. Wyróżnia się typem zagadek i mechanizmów - są niepowtarzalne, wcześniej niespotkane przeze mnie;). Wiele zagadek na typową bystrość umysłu - czasem można było iść na skróty - fajne i satysfakcjonujące. Klimat naprawdę świetny, wystrój dobrze dopracowany.
Pokój dość trudny, na początku niektóre zadania wydawały się niemożliwe do wykonania, ale ostatecznie udało się wyjść równo z czasem w 2 osoby;)
Polecam, na pewno warto odwiedzić!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Gosia C. 5
Gosia C. 5

Wanderer
42 Pkt

30 Bewertungen

Dzieki dziadku za możliwość przeżycia przygody

27.02.2019 | Besuchsdatum: 26.02.2019

Gosia C. 5 30 Bewertungen

udało nam się wydostać przed czasem, ale jedną z zagadek rozwiązaliśmy przypadkowo ;)
Wystrój bardzo fajny, klimat piracki był jak najbardziej:) zagadki ciekawe, nie były liniowe co też daje dodatkowych powodów do myślenia, kombinowania.
Polecam, świetna rozrywka.

Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Gosia Przybylska
Gosia Przybylska

Neuling
22 Pkt

2 Bewertungen

Niestety nie udało się

15.08.2019 | Besuchsdatum: 07.06.2019

Glaubwürdige Bewertung

Gosia Przybylska 2 Bewertungen

Niestety nie udało nam się wyjść przed czasem. Prawdopodobnie została nam jedna zagadka do odgadnięcia aby móc wydostać klucz do wyjścia. Atmosfera całkiem fajna, pokój również, obsługa bez zarzutu. Niestety sam pokój według mnie mało logiczny, bardziej stawia na zagadki niż logikę.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 9/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen

Räume in der Nähe

Diese Seite verwendet Cookies

Du kannst sie in deinen Browser-Einstellungen deaktivieren. Manche Einstellungen können danach unverfügbar sein.

Siehe unsere Cookie Regelungen.

OK, ICH HAB VERSTANDEN