Krwawy Baron

  Geschlossen

  Krwawy Baron

  ⚜??NOWY POKÓJ T4S ??⚜ Krwawy Baron to specjalny pokój, w którym możecie wybrać wersję pokoju z aktorem lub bez. Wystarczy, że podczas robienia rezerwacji wp... [mehr]

  2-6 Spieler

  60' Minuten

  Abenteuer

  mittel

  89 Bewertungen

  Fabel

  ⚜??NOWY POKÓJ T4S ??⚜
  Krwawy Baron to specjalny pokój, w którym możecie wybrać wersję pokoju z aktorem lub bez. Wystarczy, że podczas robienia rezerwacji wpiszecie taką informację w wiadomości dodatkowej.

  Na czym polega wersja pokoju z aktorem?

  W wersji dla dorosłych aktor wprowadza dodatkowy mroczny klimat i rozwija fabułę. Natomiast w przypadku, gdy w zabawie biorą udział dzieci jest świetnym animatorem i zadba by dzieci dobrze się bawiły.

  Krwawy Baron to escape room ery wiktoriańskiej rewolucji technicznej, gdzie starożytna magia łączy się z nowoczesną techniką. Jako agenci brytyjskiego wywiadu musicie rozszyfrować plany Krwawego Barona, który para się czarną magią i wraz ze swoimi wyznawcami chce zniszczyć Wielką Brytanię. Czy Krwawy Baron podpisał pakt z diabłem czy to zwykła iluzja wybitnego konstruktora… na te pytania będziecie musieli znaleźć odpowiedź. Pamiętajcie to na Waszych barkach spoczywa przyszłość Wielkiej Brytanii, a być może i Całego świata

  Wichtige Informationen

  Basisinfo

  Kinderfreundlich

  Behindertenfreundlich

  Klimaanlage eingesetzt

  Nicht für Epileptiker

  Sicherheit

  Überwachungskamera

  Ständiger Kontakt mit dem Game Master

  Sicherheitsbutton

  Notbeleuchtung

  Türöffnung-Sicherheitssystem

  Antibakterielle Mittel verfügbar

  Desinfektion

  Verfügbare Sprachen des Spiels

  Polnisch

  Adresse und andere Zimmer hier

  Time 4 Secrets - Time4secrets Os. Orła Białego 74

  Os. Orła Białego 74
  61-251 Poznań

  Raumstatistiken

  9 .4

  9,4/10 Game Master: 9,6/10 Klima: 9,7/10 Schwierigkeitsgrad: Schwer Anzahl von Bewertungen: 89
  Anmelden

  Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

  Fillipo
  Fillipo

  Navigator
  108 Pkt

  37 Bewertungen

  Krwawy baron - technika kontra magia i przesądy

  20.11.20 | Besuchsdatum: 24.10.20

  Glaubwürdige Bewertung

  Fillipo 37 Bewertungen

  Pokój z bardzo dobrym wystrojem, [spojler]. Różnorodne, ciekawe zagadki, jak przystało na ere wiktoriańską i rozwój mechanizmów, a jednocześnie połączenie z przesądami i magią starożytnych.
  Klimat zachowany od początku do końca :)
  Polecam

  Allgemeine Note: 9/10

  Game Master: 9/10

  Klima: 9/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  MEL Force One
  MEL Force One

  Navigator
  129 Pkt

  71 Bewertungen

  Klawy baron

  03.08.20 | Besuchsdatum: 03.08.20

  MEL Force One 71 Bewertungen

  Mega mega mega klimat! Od początku gry czuliśmy się jak w innym świecie.
  Zagadki są naprawdę niespotykane, jak w każdym pokoju Time4Secrets. I musimy przyznać, że były dość wymagające.
  Obsługa jest super fajna!

  Allgemeine Note: 10/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Schwer

  Artur L. 1
  Artur L. 1

  Wanderer
  39 Pkt

  2 Bewertungen

  Przyjemnie

  13.07.20 | Besuchsdatum: 11.07.20

  Artur L. 1 2 Bewertungen

  Klimat pokoju super. Zagadki bardzo proste. Obsługa niestety słaba, pani podobno była pierwszy dzień. Czytała z kartki, myliła się, krótkofalówka nie działała i była jedyną latarką. Nie było dla nas oczywiste, czy możemy jej w ten spób używać.

  Allgemeine Note: 7/10

  Game Master: 5/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

  mihahauke
  mihahauke

  Pfadfinder
  63 Pkt

  15 Bewertungen

  Nie było krwi

  12.07.20 | Besuchsdatum: 11.07.20

  Glaubwürdige Bewertung

  mihahauke 15 Bewertungen

  Klimat bardzo fajny, zagadki bardzo łatwe, ale bardzo przyjemne, zdecydowanie fajna opcja dla niedoświadczonych i dzieci.

  Aleeee, na wejściu chyba 5 minut czekaliśmy aż krótkofalówka zacznie działać następnie Pani prowadząca zaczęła czytać flavor tekst i 3 razy się zacinała dodając, że to jej pierwszy dzień. No to wchodzimy do pokojów, przechodzimy przez wszystko "Otwórzcie oczy, no to wiecie co robić, ja wychodzę". Chyba nigdy nie miałem mniej klimatycznego wejścia do escape roomu co samo w sobie nie było takie złe gdyby sam pokój nie był mocno nastawiony na klimat. Teraz post factum sobie myślę, że nie było za bardzo dźwięków/ muzyki, dość szkoda. [Spojler] też były dziwne, wiem, że pierdoła, ale było to odrobinkę irytujące. Jedna zagadka miała elementy które nijak nie pasowały do klimatu, ja wiem, że prąd i steampunk, albo Arduino czy Raspberry pie (czy co to tam było) na widoku to trochę przesada, dałoby się to zakryć i zrealizować zagadkę w mniej leniwy sposób.

  Niestety jedną zagadkę odblokowaliśmy przypadkiem nie w sposób wymyślony przez autora (dopiero później zrobiliśmy to właściwie).

  Wspomniana wcześniej krótkofalówka, która była wielka i nieporęczna służyła też jako jedyna latarka, co było niezwykle denerwujące bo w jednym z pokoi było ciemnawo i efektywnie przeszukiwać mogła tylko jedna osoba. Dodatkowy problem był taki, że wymacywanie rzeczy było utrudnione po ciemku, a wszystko było delikatne i łatwe do zniszczenia. Do tego czasem natrafialiśmy na elementy techniczne, co do których nie byliśmy pewni czy techniczne były czy nie (po ciemku jeszcze ciężej to ogarnąć), a w połączeniu z tym, że klimat pokoju obejmował urządzenia na prąd z kablami luzem to się zastanawiałem czy mnie coś czasem nie dziabnie.

  Niestety było bez aktora bo koronawirus więc tego nie mogę ocenić : (.

  Allgemeine Note: 7/10

  Game Master: 5/10

  Klima: 8/10

  Schwierigkeitsgrad: Sehr leicht

  Pomeranian Runaways
  Pomeranian Runaways

  Navigator
  135 Pkt

  46 Bewertungen

  Na herbatce u Barona

  29.04.20 | Besuchsdatum: 08.02.20

  Pomeranian Runaways 46 Bewertungen

  Na wyprawę do „Krwawego Barona” zachęcił chyba najbardziej klimat. Niewiele jest Escape Room’ów w klimacie steampunkowym, także każdy jest wręcz na wagę złota. Także nadzieje były spore, a czy doświadczenie się z nimi pokryło?

  Na początek warto pochwalić wystrój, rzeczywiście, jest cudowny, klimat steampunku czuć, ale nie jest też przytłaczający. Świetnie się komponuje z kolejnymi etapami gry, i dzięki niemu realnie można wsiąknąć w ten świat. Jednak fabuła jest już dosyć typowa. Dobrze poprowadzona, przyjemnie łącząca się z zagadkami.

  Te nie należą do najtrudniejszych, ale kilka rzeczy trzeba znaleźć, co akurat naszej drużynie zawsze utrudnia życie. Dodatkowo jest pewien moment, w którym komunikat, że zagadka została rozwiązana jest tak nikły, że spędziliśmy 10 minut siedząc nad rozwiązaną i zastanawiając się, co robimy nie tak. W każdym razie, nie należą raczej do najtrudniejszych i można do tego pokoju podejść mając kilka Escape Room’ów za sobą.

  I to rzeczywiście jest raczej pokój, który jest dobry dla osób zaczynających swoją przygodę. Zdecydowanie zachęca do dalszego wgłębiania się świat tej rozgrywki. Jednak dla kogoś, kto już trochę pokoi już przeszedł, ten wypada, w moim odczuciu, troszkę blado. Jest dobrze zrobiony, nie można się do niczego przyczepić, ale czegoś mu brakuje. Jest to typowy pokój z kategorii „dobry, ale bez efektu wow”. I nie jest to tylko moje wrażenie, ale całej drużyny.
  W każdym razie, bawiliśmy się dobrze, ten pokój też był 60. na mojej skromnej liście, także powoli dochodzę do 100. Dziękujemy za zabawę i mam nadzieję, do zobaczenia.

  Allgemeine Note: 8/10

  Game Master: 10/10

  Klima: 10/10

  Schwierigkeitsgrad: Mittel

  Alle Bewertungen anzeigen (89)

  Populäre Räume in deiner Nähe

  Checke Spiele, die am häufigsten von Spielern aus deiner Nähe gewählt werden Raum hinzufügen

  Für ganze Familie perfekt geeigneter Raum

  Wähle einen Raum, der der ganze Familie gewidmet ist Raum hinzufügen