Escape Room Pan Świnka

Pan Świnka

Lockme Partner

15

15 Bewertungen

|

16

Poznań: 16. Platz

|

Wielkopolskie: 16. Platz

|

PL 76

Polen: 76. Platz

|

9.8/10

Nowy pokój twórców pokoju COŚ! „To naprawdę miło, że zechciał nas Pan podwieźć. Chyba troszkę się zgubiliśmy. Na drugi raz lepiej przygotujemy się do wypraw... [więcej]

2-5 Spieler

75' Minuten

Thriller

mittel

Fabel

Nowy pokój twórców pokoju COŚ!
„To naprawdę miło, że zechciał nas Pan podwieźć. Chyba troszkę się zgubiliśmy. Na drugi raz lepiej przygotujemy się do wyprawy w teren.
Zaraz, co pan robi?”

Jeśli będzie drugi raz...

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Ab 16

Nicht für Schwangere

Sicherheit

Überwachungskamera

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Sichercheitsschlüssel

Sicherheitsbutton

Türöffnung-Sicherheitssystem

Adresse

Inhaber

Fox Cezary Gieracki
os. Stare Żegrze 89a/4
61-249 Poznań
St-ID: 7822855263

Spielordnung

Spielordnung

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 15 Bewertungen

Allgemeine Note 9.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 10.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Mittel

25

20

15

10

5

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

15 Bewertungen

beaeska
beaeska

Pfadfinder
54 Pkt

51 Bewertungen

Nie taki zły ten Pan

20.01.20 | Besuchsdatum: 20.01.20

beaeska 51 Bewertungen

To był jeden z tych pokoi w których naprawdę przyjemnie (pomimo elementu grozy ;)) mi się spędzało czas. Wszystko tu zagrało tak jak powinno - mechanizmy działały, wystrój był spójny z fabułą, zagadki na odpowiednim poziomie trudności, a system podpowiedzi bardzo przypadku mi do gustu :D było trochę dreszczyku, ale z czasem można się oswoić z panującym w pokoju klimatem.
Myślę że z tytułowym Panem Świnka na pewno znalazlabym wspólny język (niech tylko rozważy, czy jednak Baśki nie są bardziej warte uwagi :p)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

SandrexP
SandrexP

Pfadfinder
79 Pkt

72 Bewertungen

Hey Piggy, Piggy, Piggy....

05.01.20 | Besuchsdatum: 04.01.20

SandrexP 72 Bewertungen

Byliśmy już w Coś, który zrobił na nas dobre wrażenie i z takim nastawieniem poszliśmy i do tego pokoju, że "będzie się działo". Zdecydowanie się nie zawiedliśmy, a wręcz powiedziałabym, że nie spodziewaliśmy się, że ten pokój będzie tak niesamowity. Od samego wstępu budowane było napięcie, które z minuty na minutę rosło. Nie było takiego momentu, że dało się do czegoś przyzwyczaić. Jeżeli już niepokój malał to tylko po to , by zaraz powrócić ze zdwojoną siłą.
Fabularnie? Nic dodać nic ująć. Od początku wiadomo, co się nam przytrafiło, ale z biegiem rozgrywki dowiadujemy więcej, co nie tylko uściśla nam historię, która się toczy, ale również pozwala zagłębić się w sposób myślenia owego Pana Świnki.
Pokój jest dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Widać ogrom pracy, który został włożony w stworzenie takiego wystroju. System podpowiedzi bardzo oryginalny. Zagadki bardzo logiczne, intuicyjne - było ich dużo, każdy miał co robić.
Podkład dźwiękowy odpowiednio niepokojący.
Dla nas? Pokój był przecudowny pod każdym względem. Jeżeli poza ciarkami na plecach, chcesz odwiedzić pokój fabularny - to ten będzie idealny.
Chyba nie muszę wspominać, że obsługa na najwyższym poziomie :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 Pkt

163 Bewertungen

Zapnijcie pasy- pokój wbija w fotel!

02.02.20 | Besuchsdatum: 25.01.20

Włóczykij 163 Bewertungen

Tłuc się 10 godzin autobusami, żeby odwiedzić poznańskie ER? Czemu nie! :)

Na początek naszego tripu wybraliśmy się do Black Box. Przywitał nas sympatyczny Właściciel, który w ciekawy i nieco zabawny sposób przypomniał zasady bezpieczeństwa.

Samo wprowadzenie do pokoju było fantastyczne, oryginalne, wciągające od samego początku w klimat. A po ściągnięciu opasek... no po prostu wbiło mnie w fotel! Scenografia genialna i bardzo (momentami może aż za bardzo? :)) prawdziwa. Wystrój, wszelkie rekwizyty, a także efekty świetlne i dźwiękowe to po prostu pierwsza klasa. Widać, że Twórcy nie szczędzili czasu, sił, serca ani pieniędzy na przygotowanie tego roomu.

Pan Świnka to pokój, który pokazuje jak powinien wyglądać dobry thriller- są momenty zaskoczenia, niepewności, grozy czy też strachu, ale wszystko w odpowiednich proporcjach.

Pokój jest cudownie dopieszczony także fabularnie - z każdą chwilą dowiadujemy się coraz więcej i poznajemy historię tytułowego gospodarza tego miejsca.

Kolejny plus to zagadki- wszystkie związane z tematyką, logiczne, zróżnicowane (kłódki, elektronika, zadania manualne) i ciekawe. Stopień trudności określam jako średni.
Będąc przy zagadkach warto wspomnieć o niebanalnym i klimatycznym systemie podpowiedzi.

Czarkowi zostawiam oczywiście 10 gwiazdek- pozytywny, otwarty, uśmiechnięty człowiek, do tego profesjonalny i pełen pasji.

Podsumowując: bajeranckie wprowadzenie, spójna historia, wpisane w tematykę zagadki, genialny klimat, pozytywnie zakręcony Właściciel - czego chcieć więcej? No, może by tak ewentualnie spróbować bardziej zaprzyjaźnić się z Panem Świnką? :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

IZARO
IZARO

Pfadfinder
51 Pkt

47 Bewertungen

Mr. Piggy SHOW!

21.12.19 | Besuchsdatum: 21.12.19

IZARO 47 Bewertungen

Halo!
Gdzie są opinie o tym pokoju?
Jak można pozostawić go bez komentarza?
To, co się w nim wydarza musi zostać opowiedziane!
Przede wszystkim fabularna bomba.
Po drugie nic tu nie jest bez powodu, wszystko wynika z czegoś i jest po coś.
Po trzecie- nie warto niczego pomijać i „iść na łatwiznę”, bo można tylko zepsuć sobie zabawę, a twórcy pokoju naprawdę obmyślili wszystko tak, by dawać maksymalna frajdę.
Po czwarte, ale najważniejsze. Wyczucie graczy przez mistrza gry wyniesione iście na poziom mistrzowski. Strach kiedy trzeba, śmiech, kiedy strachu już za wiele i pomoc, kiedy sytuacja wydaje się beznadziejna. Black Box może śmiało wykładać jak zapewniać swoim graczom emocje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Meister
Meister

Pfadfinder
62 Pkt

30 Bewertungen

Mr Pyg

25.01.20 | Besuchsdatum: 11.01.20

Meister 30 Bewertungen

"Nowy pokój twórców pokoju COŚ!"
Powyższe słowa w sumie całkowicie wystarczą za dobrą recenzję. Black Box podołali wyzwaniu i wszyscy, którzy zdążyli już odwiedzić Cosia, nie zawiodą się, wpadając z deszczu pod rynnę, czyli w ręce Pana Świnki.

Ten pokój jest całkowicie odmiennym klimatycznie pokojem od Cosia, a jednocześnie kolejnym genialnym scenariuszem, począwszy od świetnego wprowadzenia, którego nikt się chyba nie spodziewa, niezależnie w ilu pokojach już był, aż do zapierającego dech w piersiach finału, który nadal wspominamy z gęsią skórką.

Wg mnie zagadki stoją na wysokim poziomie i zostały bardzo dobrze dopracowane, oddając klimat przygody. Nie są trudne, ale trzeba się przy nich trochę zastanowić i pogłówkować. A wszystko co się dzieje w trakcie gry, nie zawsze sprzyja swobodnemu myśleniu :)

Każdy element wystroju, każda znajdująca się tutaj zagadka idealnie oddaje nastrój i niejednokrotnie nas zaskoczyła. Pokój z miejsca wskoczył do czołówki odwiedzonych przez nas Escape Roomów w Poznaniu i długo jeszcze będziemy wspominać to, co tutaj przeżyliśmy. Polecamy wszystkim fanom horrorów :)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

colin33
colin33

Wanderer
38 Pkt

22 Bewertungen

Little pig, little pig we came to steal your video :P

14.01.20 | Besuchsdatum: 13.01.20

colin33 22 Bewertungen

Rewelacja!!! Takim stwierdzeniem muszę zacząć. Od samego początku na graczy czeka mroczny klimat, który towarzyszy przez całą rozgrywkę. Jest to thriller więc nie jest przesadnie strasznie choć pojawiają się pewne elementy zaskoczenia graczy. Na uwagę, jak zawsze w przypadku Black Box, zasługuje bardzo dobrze przygotowane wnętrze pokoju - widać ogrom pracy włożony zarówno w przygotowanie wystroju jak i zagadki, które są różnorodne i niezwykle ciekawe.
Wspomnieć należy także o fabule, która okazała się bardzo interesująca - w miarę upływu czasu poznajemy historię naszego "dziwnego" gospodarza. Pokój jako całość jest spójny i logiczny.
Wielkie brawa dla Pana prowadzącego za bardzo umiejętne poprowadzenie rozgrywki.

Dziękujemy raz jeszcze za świetną zabawę i do zobaczenia w kolejnym pokoju! :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Bajnor
Bajnor

Wanderer
47 Pkt

23 Bewertungen

Wieprzowina już nigdy nie będzie smakować tak samo

29.01.20 | Besuchsdatum: 28.01.20

Bajnor 23 Bewertungen

Bardzo ciekawy i klimatyczny pokój. Wszytko zgrabnie powiązane fabularnie, zagadki różnorodne. W pokoju zdecydowanie nie można się nudzić, jest co robić przez te 75 minut. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego pokoju od firmy Black Box.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Dominika J. 1
Dominika J. 1

Wanderer
29 Pkt

17 Bewertungen

Ach ten Pan Świnka....

12.01.20 | Besuchsdatum: 12.01.20

Dominika J. 1 17 Bewertungen

Po odwiedzeniu „coś” nie mogliśmy się doczekać kolejnego pokoju od black box. Idąc do świnki mieliśmy mniej więcej wyobrażenie o tym pokoju. To co zastaliśmy w pokoju zupełnie nas zaskoczyło! I to bardzo pozytywnie! Świetny ale to świetny klimat! W tym pokoju bylo coś co spotkałam po raz pierwszy w swojej dotychczasowej przygodzie w Er a na koncie już ponad 40 pokoi! Zagadek jest jak na 5 osob trochę mało ale spokojnie tu nie ma czasu na nudę.... wystrój dopracowany w 100%. A mistrz gdy? No po prostu jest mistrzem! Kawał dobrej roboty! Zdecydowanie pokój trzeba odwiedzić !

Berichte anzeigen (1)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Filip Zyguła
Filip Zyguła

Pfadfinder
54 Pkt

5 Bewertungen

Ciężko

09.02.20 | Besuchsdatum: 08.02.20

Glaubwürdige Bewertung

Filip Zyguła 5 Bewertungen

Pokój był dla nas ciężki, nie daliśmy rady niestety go ukończyć. Jest w nim bardzo dużo zagadek, klimat świetny jak na opowiadaną historię a pokój przygotowany naprawdę wyśmienicie! Polecam każdemu, początek jest niespodziewany :P

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

nataaria
nataaria

Wanderer
49 Pkt

19 Bewertungen

Strach ma wielkie chrum chrum chrum

11.02.20 | Besuchsdatum: 23.01.20

nataaria 19 Bewertungen

Rewelacyjny klimat, który czuć już od samego wprowadzenia. A potem jest tylko lepiej. (A może właśnie gorzej?...)
Poziom rozgrywki i podpowiedzi dostosowane do grupy, jednak początkujący mogą mieć problem ze zdążeniem ze wszystkim na czas. Sposób podpowiedzi też... Ciekawy...
Niesamowita końcówka - w końcu ktoś wyłamał się ze standardowej konwencji ze wszystkich ER i za to ode mnie bardzo duży plus ;)

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Weiter anzeigen

Populäre Räume in deiner Nähe

Checke Spiele, die am häufigsten von Spielern aus deiner Nähe gewählt werden

Für ganze Familie perfekt geeigneter Raum

Wähle einen Raum, der der ganze Familie gewidmet ist