Escape Room 100 lat po

100 lat po

wird eröffnet 01.01

PLANOWANIE OTWARCIE 1.01.2021 Od wojny atomowej minęło 100 lat. Skażenie powietrza spadło na tyle, że ludzie powoli zaczynają wychodzić z podziemi i odkrywa... [więcej]

Eröffnung eingeplant am 01.01.2021

2-4 Spieler

75' Minuten

Abenteuer

unbekannt

Fabel

PLANOWANIE OTWARCIE 1.01.2021

Od wojny atomowej minęło 100 lat. Skażenie powietrza spadło na tyle, że ludzie powoli zaczynają wychodzić z podziemi i odkrywają, że Ci, którzy przez ten czas na niej żyli są inni - liczne mutacje spowodowały zmiany w ich wyglądzie i zachowaniu. Pomimo tego, ocaleni starają się organizować swoje życie od nowa, próbując zachować jakiekolwiek zasady moralne oraz resztki człowieczeństwa. Brak żywności, leków i technologii tego nie ułatwia i aby przeżyć, muszą plądrować opuszczone budynki w poszukiwaniu zapasów, pamiętając, że po zmroku robi się niebezpiecznie.

Podczas takiego wypadu, trafiliście na bardzo ciekawe miejsce, które nie do końca było opuszczone. Kryło ono wiele odpowiedzi na dręczące Was pytania na temat wojny, mutacji oraz sposobu życia w obecnych trudnych czasach. Straciliście poczucie czasu i zostaliście tam zbyt długo. Spieszcie się, by zdążyć przed nocą, spieszcie się, bo od tego zależy Wasze bezpieczeństwo.

Verfügbare Sprachen des Spiels

Polnisch

Adresse

DO NOT ENTER - Rybnik

Rybnik, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 7

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Für's erste Mal perfekte Räume

Toller Platz, um das Escape-Rooms-Abenteuer zu beginnen

Löse Rätsel wie Sherlock Holmes

Düstere Geheimnisse und unerwartete Splot-Twists warten auf dich