Escape Room The Moonshiner 2.0

The Moonshiner 2.0

Lockme Partner

Przecież od zawsze lubiłeś wędrówki po lesie. Za dnia nie jest on ani trochę groźny, można odnaleźć w nim spokój. Co innego nocą. Właśnie pojawiła się okazja... [więcej]

62

62 Bewertungen

|

29

Gdańsk: 29. Platz

|

Trójmiasto: 41. Platz

|

Pomorskie: 49. Platz

|

PL 480

Polen: 480. Platz

|

10/10

2-6 Spieler

75' Minuten

Abenteuer

schwer

Fabel

Przecież od zawsze lubiłeś wędrówki po lesie. Za dnia nie jest on ani trochę groźny, można odnaleźć w nim spokój. Co innego nocą.
Właśnie pojawiła się okazja, której nie masz zamiaru zmarnować. Już za chwilę możesz stać się posiadaczem czegoś bardzo cennego - pod warunkiem, że po to sięgniesz. Czy jesteś w stanie podjąć walkę ze swoimi własnymi lękami i ją wygrać?

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Spiel auf Englisch möglich

Klimaanlage eingesetzt

Ab 16

Sicherheit

Überwachungskamera

Sichercheitsschlüssel

Sicherheitsbutton

Nur Niedervolt eingesetzt

Türöffnung-Sicherheitssystem

Adresse

Zorkout Escape Rooms - Gdańsk

Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk

Andere Räume an diesem Ort

Preisliste

PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
2 osoby - 100 zł
3 osoby - 120 zł
4 osoby - 150 zł
5 osób - 165 zł
6 osób - 190 zł

PIĄTEK - NIEDZIELA/ŚWIĘTA
2 osoby - 110 zł
3 osoby - 130 zł
4 osoby - 160 zł
5 osób - 185zł
6 osób - 210 zł

Öffnungszeiten

Otwarte przez cały tydzień w godzinach 10:00 - 22:00.

Inhaber

ZORKOUT Mateusz Czechowski
ul. Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk
St-ID: 9570973951

Spielordnung

Spielordnung

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 62 Bewertungen

Allgemeine Note 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 10.0/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 10.0/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Schwer

50

40

30

20

10

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

62 Bewertungen

Baggy
Baggy

Neuling
22 Pkt

3 Bewertungen

Zaskaskująco trudny

19.01.20 | Besuchsdatum: 12.10.19

Archivbewertung

Baggy 3 Bewertungen

Weszliśmy do pokoju w czwórkę z dwoma niedoświadczonymi znajomymi. Niestety okazało się, że nie starczyło nam czasu na dużą część zagadek. Pokój ma swój klimat, jest ciekawie zrobiony, ale zdecydowanie polecam bardziej zaawansowanym i grupom.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Gruber
Gruber

Neuling
13 Pkt

1 Bewertung

Dla fanów szukania

08.08.19 | Besuchsdatum: 07.08.19

Archivbewertung

Gruber 1 Bewertung

Pozwolę sobie zacząć od tego, że wraz z partnerem odwiedziliśmy ponad 30 pokojów w całej Europie, więc mamy z czym porównywać.
Do zarezerwowania pokoju zachęciła nas wysoka ocena oraz pochlebne opinie bardziej doświadczonych graczy. My pokój niestety oceniamy na średni.
Większość czasu w pokoju spędzicie na szukaniu. Wybierając pokoje o poziomie trudnym liczymy na skomplikowane łamigłówki, nad którymi trochę trzeba się pogłowić. Natomiast trudność Moonshinera polega na tym, że poszukiwane elementy gry czy przedmioty schowane są naprawdę głęboko i właśnie na przeczesywanie pokoju centymetr po centymetrze traci się najwięcej czasu. Na początku gry dodatkową trudnością jest fakt, że odbywa się to w ciemnościach, za czym specjalnie nie przepadamy. Samych zagadek jest w zasadzie niewiele - w większości przypadków trzeba znaleźć świetnie ukryty kluczyk i pasująca do niego kłódkę. Wiadomo, że szukanie jest integralną częścią zabawy, ale w tym przypadku naprawdę dominuje ono grę.
Na początku gry okazało się, że jeden z elementów był nieprzygotowany (otwarty), a szkoda, bo w kilku opiniach przeczytaliśmy, że to się już zdarzało, wobec czego właściciel powinien zwrócić większą uwagę, żeby tego typu wpadek unikać. W naszym przypadku trochę straciliśmy zaufanie, że pozostałe elementy będą na miejscu - do tego stopnia, że otwierając pustą skrzynię wydało nam się, że może ktoś zapomniał w niej coś schować.
Na plus oryginalna tematyka, miła obsługa, parę ciekawych mechanizmów.
Mamy nadzieję, że ta opinia spotka się z konstruktywną reakcją właścicieli, bo z tego co widzieliśmy poniżej komuś dostało się mocno za nieco negatywną opinię.
Serdecznie pozdrawiamy.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 9/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Ja pozwolę sobie zacząć od tego, że 30 pokoi to nie jest doświadczenie na tyle duże by próbować podjąć wyzwanie w pokoju dla grup zaawansowanych tym bardziej grając tylko w dwie osoby - o czym z resztą poinformowaliśmy. Bardziej doświadczone grupy właśnie nie mają z tym problemów. Będąc we dwoje mogliście odnieść takie wrażenie, że spędzacie cały czas na szukaniu, grupy w większej ilości osób nie mają z tym najmniejszego kłopotu. Wybierając pokój, który opowiada o losach Bimbrownika, który od dekad mieszka w lesie, mogliście chociaż lekko się domyślać, że starał się on pilnować wszystkiego w swojej chacie bardzo dokładnie i będą skrytki, pułapki itd - nic w tym dziwnego. Po za tym złota zasada, to po rozpoczęciu gry należy wszystko dokładnie sprawdzić, zajrzeć, przeszukać, gdyby tak stało się w tym przypadku nie mielibyście problemów. Nie ma najmniejszej konieczności przeszukiwać pokoju centymetr po centymetrze, było tam dosłownie kilka miejsce, które należy sprawdzić. Nie starczyło by nikomu czasu gdyby miał ktoś przeszukiwać pokój tak jak Pani mówi - "centymetr po centymetrze". Jednego elementu nie zamknął nowy pracownik, który dostał reprymendę i po tym rzeczywiście mogliście czuć niesmak, od tamtego momentu sytuacja już nigdy się nie powtórzyła. Proszę nie odnosić się do opinii kogoś, kto wraz z partnerem zaspojlerowali cały pokój, nie zna Pani sytuacji. A dla mnie jest to niesamowitym faktem dodam, że po grze byliście zachwyceni, zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy, rozwiałem wszelkie wątpliwości, które się pojawiły. o tym całym "szukaniu" nic nie mówiliście, tylko o tym, że było, ale jakoś nie tak agresywnie jak w opinii, a wrażenia widziałem, że były pozytywne, ale jak to często bywa łatwiej napisać opinie w internecie niż powiedzieć to komuś prosto w oczy :).
Pozdrawiamy i zapraszamy :) !

Klaudia V.
Klaudia V.

Wanderer
30 Pkt

9 Bewertungen

Miłe zaskoczenie

03.08.19 | Besuchsdatum: 01.08.19

Archivbewertung

Klaudia V. 9 Bewertungen

Kiedy człowiek ma za sobą ponad 20 pokoi (w tym prawie wszystkie z czołówki), ciężko go zaskoczyć - łatwiej się rozczarować. Gdy wchodzę ER, zwracam zawsze uwagę na dekorację oraz zagadki. Przyznam, że niesprawiedliwie założyłam z góry, że pokój będzie przeciętny, więc nie spodziewałam się zastać niczego więcej poza kilkoma badylami i kłódkami. Tym większe było moje zaskoczenie, kiedy weszłam do środka i zobaczyłam scenerię dopracowaną w każdym szczególe. Co tu dużo mówić... ,,pokój" się przechodziło z radością. Czułam ekscytację jak przy swoim pierwszym ER. Mogłabym z czystym sercem wejść do niego drugi raz, żeby po prostu posiedzieć i pogapić się na kłódki. Grzechem byłoby również nie wspomnieć o obsłudze (i pięknym kocie), która stanowiła ,,wisienkę na torcie". Przemiły pan, która znalazł dla nas czas, żeby na spokojnie porozmawiać, przeanalizować i wyjaśnić... a, i zrobić serię zdjęć - dziękujemy, zdjęcia wyszły super :D. Bardzo doceniam i szanuję, kiedy człowiek już od progu wita nas szerokim uśmiechem.
Co do zagadek... Niektóre zręcznie ******** podpowiedzi potrafią dać pstryczka w nos nawet najbardziej doświadczonym osobom - także zalecam wzmożoną czujność. Przy 3 podpowiedziach wyszliśmy z pokoju z 15-minutowym wyprzedzeniem, więc nic tylko polecam pójście do ,,Moonshinera" i przekonanie się, jak bardzo człowiek nie jest w stanie dostrzec czegoś, co ma przed albo pod swoimi oczami - DOSŁOWNIE;)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Navigator
131 Pkt

47 Bewertungen

Bimbru, bimbru, bimbru dajcie, a jak nie, to s...

25.07.19 | Besuchsdatum: 22.07.19

Glaubwürdige Bewertung Archivbewertung

Rudy Pudel 47 Bewertungen

Jak mawiał Jakub Wędrowycz "prawo pędzenia bimbru jest prawem człowieka". Ale żeby napić się bimbru uwarzonego przez ekipę Zorkout'u trzeba się mocno nakombinować. Rzeczywiście, co przewija się w wielu opiniach, sporo jest przeszukiwania. No, ale to przecież chatka bimbrownika i dostęp do jego "nektaru" nie może być prosty! Poza tym zagadek logicznych też jest niemało. W czteroosobowej ekipie mieliśmy co robić cały czas i wcale dużo nam go nie zostało.
Przestrzeń w pokoju zaaranżowana bardzo pomysłowo. Wnętrze wykorzystane naprawdę "na maksa" i bardzo w klimacie fabuły. I pomysłowy wystrój będący dowodem na to, że i bez milionów monet można stworzyć całkiem niezłą scenografię.
Pokój polecam ekipom w miarę doświadczonym, "świeżaki" raczej będą sfrustrowani, bo tu zdecydowanie przyda się pewne ER-owe "obycie.
Mistrz Gry tradycyjnie nie zawodzi. Obsługa prima sort!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Dagmara Sokołowska
Dagmara Sokołowska

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Mega

27.03.19 | Besuchsdatum: 23.03.19

Archivbewertung

Dagmara Sokołowska 1 Bewertung

Pokoj przygotowany ze smakiem i bardzo na poziomie. Wszystko działa, a zagadki przygotowane starannie i dokladnie. Pokoj jest bezpieczny, jest wyjscie awaryjne, co przeklada sie na wydarzenia zwiazane z eskejprumami. Historia pokoju bardzo mega ciekawa. Jestem zachwycona obsługą, pokojem i zagadkami. Pokoj z przeznaczeniem zdecydowanie dla doświadczonych poszukiwaczy przygod. Nowicjusze mogliby sobie nie poradzic. Podpowiedzi ze smakiem. Genialny pokoj. Najlepszy, w którym dotychczas bylam.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

malgorzata.portjanko
malgorzata.portjanko

Navigator
100 Pkt

23 Bewertungen

Rewelacja

11.03.19 | Besuchsdatum: 11.03.19

Glaubwürdige Bewertung Archivbewertung

malgorzata.portjanko 23 Bewertungen

Jeden z najlepszych (jesli nie najlepszy) pokój jaki mieliśmy okazję odwiedzić. Zagadki zróżnicowane, niełatwe, ale logiczne, żadna nie była przekombinowana. Pokój zdecydowanie dla spostrzegawczych i dociekliwych. MG rewelacyjny. Podpowiedzi udziela nienachalnie, wprowadza ciekawie, po grze znajduje czas by porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Pokój obowiązkowy na Gdańskiej liście ER, ale warto na niego poczekać i odwiedzić dopiero mając za sobą conajmniej kilkanaście pokoi :) Całą czwórką gorąco polecamy!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Pasterz
Pasterz

Navigator
117 Pkt

30 Bewertungen

W lesie w nocy jest jednak ciemno

11.03.19 | Besuchsdatum: 09.03.19

Archivbewertung

Pasterz 30 Bewertungen

Przykro nam z powodu niskiej oceny, ale oceny zawsze są subiektywne. Jest to też ocena pozytywna - tak więc nie jest źle.

Zagadki są w większości bardzo fajne i logiczne, fajnie składające się w jedną, spójną całość. Żadna z nich nie była wyrwana z kontekstu, wszystko było do siebie dopasowane.
Na obsługę nie możemy narzekać, wszystko było w jak najlepszym porządku.

Postaram się teraz przedstawić jedyny, za to bardzo duży minus pokoju w sposób, który nie zdradzi zbyt wiele z fabuły ani z rozwiązań zagadek. Chodzi o to, na co położony jest nacisk w pokoju. Nie są to zagadki logiczne, myślenie czy nawet spostrzegawczość - tylko przeszukiwanie terenu gry praktycznie centymetr po centymetrze. Dłonią, bo oczy nie pomogą.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Sehr schwer

Aleks Andra
Aleks Andra

Wanderer
49 Pkt

37 Bewertungen

Ucieczka bimbrownika

04.03.19 | Besuchsdatum: 03.03.19

Archivbewertung

Aleks Andra 37 Bewertungen

Oj.... co to za pokój 😁. Na taki jeszcze nie natrafiliśmy, a już trochę mamy ich na koncie. To co pierwsze rzuca się w oczy, to przemiły MG, który z uśmiechem na twarzy, spokojnie opowiadając, wprowadza w arkana gry. Drugie, to klimat pokoju. Dopracowany, dopieszczony, dzięki dźwiękom dochodzącym z głośników, mamy wrażenie, że znajdujemy się w środku lasu. I ta perełka na koniec..... czyli, nieliniowość pokoju. A tu się dzieje. Szperania, szukania i przetrząsania pokoju jest tyle, że momentami nie wiadomo, gdzie zacząć, a gdzie skończyć. Zagadki są tak sprytnie ukryte, że po raz pierwszy szukałam na czworaka😜. A zabawa przy tym rewelacyjna.To co jeszcze zasługuje na uwagę, to to, że trzeba oddzielać prawdziwe informacje, od tych fałszywych. Bo kilka bardzo ciekawie wprowadza w błąd. Ale tym też byliśmy zachwyceni, bo to pierwszy pokój, w którym trafiliśmy na coś takiego. A to jeszcze bardziej podkręciło Nam rozgrywkę . Będąc w czwórkę z ledwością zamieściliśmy się w czasie. A po wyjściu z pokoju, każdy z Nas stwierdził, że mamy poczucie pełnej satysfakcji z udanej ucieczki. Jednym słowem REWELACJA. Oczywiście polecamy, ale osobom z jakimś doświadczeniem, żeby mogły poczuć smak dobrej zabawy i docenić wszystkie niuanse spotkane po drodze.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Sylwia Ż. 2
Sylwia Ż. 2

Wanderer
42 Pkt

24 Bewertungen

Z wizytą u bimbrownika

24.02.19 | Besuchsdatum: 24.02.19

Archivbewertung

Sylwia Ż. 2 24 Bewertungen

Bimbrownik bardzo się natrudził, żeby pochować wszystkie zagadki. Pokój dla spostrzegawczych i dociekliwych. Mnóstwo kłódek, kluczyków . Doskonale oddany klimat leśnej chatki. Pokój nieliniowy. Doskonale się bawiłyśmy.

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 9/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen

Escape Rooms für erfahrene Spieler

Nimm die Herausforderung in einem der schwierigsten Räume an

Erlebe ein tolles Abenteuer

Werde ein Held und löse Rätsel in diesen aufregenden Räumen