Escape Room Świat to za mało

Świat to za mało

Lockme Partner

Praca w wywiadzie jest często nieprzewidywalna. Tym razem zajmujesz się potwornie bystrym zbrodniarzem, doktorem YES! Trop, na który wpadłeś, prowadził cię d... [więcej]

99

99 Bewertungen

|

37

Warszawa: 37. Platz

|

Mazowieckie: 37. Platz

|

PL 246

Polen: 246. Platz

|

8.3/10

2-7 Spieler

60' Minuten

Kriminell

schwer

Fabel

Praca w wywiadzie jest często nieprzewidywalna. Tym razem zajmujesz się potwornie bystrym zbrodniarzem, doktorem YES! Trop, na który wpadłeś, prowadził cię do jego kryjówki gdzie mieści się klucz do jego zbrodniczego planu...

Pokój oparty na szyfrach i wykorzystaniu gadżetów.
Dostepny takze w języku angielskim.

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Kartenzahlung vor Ort

Sicherheit

Überwachungskamera

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Sicherheitsbutton

Notbeleuchtung

Nur Niedervolt eingesetzt

Türöffnung-Sicherheitssystem

Verfügbare Sprachen des Spiels

Englisch

Polnisch

Adresse

Quest Hunt - Warszawa

ul. Wilcza 66/68 lokal 1a, Warszawa

Andere Räume an diesem Ort

Preisliste

Od Poniedziałku do Piątku do godziny 17.00 - 150zł za pokój
Od Piątku od godziny 17.00 do Niedzieli - 170zł za pokój

Öffnungszeiten

10.00 - 22.00 Codziennie

Inhaber

Filip Szwejser - Pracownia Usług Niebanalnych
Grochowska 323/6
03-838 Warszawa
St-ID: 9522000357

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 99 Bewertungen

Allgemeine Note 8.3/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 8.0/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 8.9/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Schwer

50

40

30

20

10

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

99 Bewertungen

LockMe
LockMe

Reiseführer
480 Pkt

335 Bewertungen

Zostań szpiegiem na 60 minut!

31.01.16

Lockme-Bewertung

LockMe 335 Bewertungen

Quest Hunt po raz kolejny udowadnia, że potrafi przygotować ciekawą fabułę z odpowiednią aranżacją. W pierwszych minutach gry można czuć się delikatnie zawiedzionym, jednak zabawa zaczyna dopiero po krótkiej chwili :) Pójdziecie to się przekonacie:)

Polecamy dla grup które już odwiedziły w życiu przynajmniej kilka escape roomów!

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Gęba
Gęba

Navigator
140 Pkt

34 Bewertungen

My name is BOND!

16.02.20 | Besuchsdatum: 10.02.20

Glaubwürdige Bewertung

Gęba 34 Bewertungen

Pokój bardzo w porządku! Zagadki różnorodne, 4 osoby miały co robić :) Mimo, że widać upływ czasu bardzo podobał nam się wystrój oraz ogólny klimat pokoju. Jedynie wprowadzenie pozostawia troszkę do życzenia, można by trochę poprawić jakość ;) ale to drobny aspekt stylistyczny.
Zabrakło nam półtorej minuty do rekordu, co pozostawiło malutki niedosyt, ale zabawa była przednia! Niecodzienne rozwiązania niektórych zagadek i interakcja z rekwizytami!
POLECAM!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 7/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

mikolajpsyk
mikolajpsyk

Wanderer
44 Pkt

7 Bewertungen

Dobry Escape room w centrum Warszawy

03.02.20 | Besuchsdatum: 01.02.20

Glaubwürdige Bewertung

mikolajpsyk 7 Bewertungen

Byliśmy w escape roomie Świat to za mało w 7 osób - generalne wrażenia bardzo pozytywne. Pokój ma sporo urozmaiceń pod względem rodzajów zagadek jak również ich stopnia trudności.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 7/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
122 Pkt

49 Bewertungen

Powstrzymując doktora Yes

03.12.19 | Besuchsdatum: 10.11.19

Glaubwürdige Bewertung

JediPrzemo 49 Bewertungen

"Świat to za mało" pozostawił nas z dość mieszanymi uczuciami. Z jednej strony wygląd pokoju był poprawny, ale czasem widac było jego budżetowość. Niekóre elementy już były mocno zużyte i poszarpane i niby to może się zgadzać z fabułą, ale mam wrażenie, że bardziej tu jednak chodziło o lata eksploatacji. Znajdziemy tu całkiem sporo elektroniki, ale też nie wywołuje ona efektu "wow", choć może to kwestia, że jesteśmy juz doświadczona ekipą. Męcząca była zbyt głośna muzyka, która czasem potrafiła naprawdę głośno ryknąć i skutecznie nas zagłuszała.

Zagadki były rozmaite: kłódki, szyfry, zamki, trudno dostępne obszary i spostrzegawczość. Twórcy starali się żebyśmy korzystali z całego pokoju a nie tylko z [spojler]. Niestety widać było, że ER był przygotowywany w pośpiechu, ponieważ jedna ze skrytek była od początku otwarta i straciliśmy trochę czasu na jej rozwiązywanie, gdyż nie wiedzieliśmy, że tak nie powinno być. Z pokoju wyszliśmy w trzy osoby na styk z czasem.

Obsługa była bardzo zajęta, ponieważ jedna pani musiała obsługiwać jednocześnie 2 lub 3 pokoje, stąd był problem z długim oczekiwaniem na podpowiedzi. Nie pomagał też brak podsłuchu w pokoju, więc mistrzyni gry musiała się domyślać na jakim etapie jesteśmy.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 7/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Panda Express
Panda Express

Globetrotter
248 Pkt

68 Bewertungen

Prosty, ale fajny

04.11.19 | Besuchsdatum: 19.10.19

Panda Express 68 Bewertungen

Wystrój pokoju nie zachwyca, ale jest spójny i wpisany w fabułę. Wygląd udało się nadrobić zagadkami, które są ciekawe i wymagają nie tylko myślenia, ale również spostrzegawczości i zwinności.
Udało nam się wyjść sporo przed czasem, ale mimo to bardzo dobrze się bawiliśmy.
Obsługa bardzo miła i pomocna.
Dobry pokój dla osób zaczynających przygodę z ER.

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Angelika F.
Angelika F.

Pfadfinder
56 Pkt

8 Bewertungen

Bond James Bond

31.07.19 | Besuchsdatum: 15.07.19

Glaubwürdige Bewertung

Angelika F. 8 Bewertungen

Dwie dziewoje walecznie postanowiły zmierzyć się z zadaniem rozwiązania tego pokoju. Udało nam się i bawiłyśmy się przednio. Wystrój początkowo może wydawać się mało zachwycający jednak z kolejnymi etapami gry dostrzega się jak bardzo przemyślanym posunięciem był ów początek. Z każdą zagadką robi się coraz ciekawiej i niewątpliwie szybko można się wczuć w atmosferę szpiega ratującego świat. Zagadki są dosyć zrozumiałe, ale nie tak od razu oczywiste, więc mogę stwierdzić, że zarówno nowe osoby, jak i bardziej doświadczeni gracze sobie poradzą i będą zadowoleni z tego pokoju. Jedynym minusem jest to, że nie każda zagadka była dobrze oznakowana, może to kwestia wprowadzenia, które było dosyć krótkie, ale zatrzymałyśmy się przy jednej zagadce ze względu na to, że zwyczajnie nie wiedziałyśmy czy jest ona częścią gry, czy nie, a nie chciałyśmy niepotrzebnie robić bałagan. Dodatkowo widać było, że osoba obsługująca grę ewidentnie spieszyła się przez co podpowiedzi dosyć niechciane i niepotrzebne pokazywały się na naszym ekranie. W pewnym momencie po prostu przestałyśmy zwracać uwagę na ekran. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż czas przez większość gry w ogóle się nie zmieniał. Na koniec też nie zostaliśmy dobrze "odprawieni". Zdaję sobie sprawę z tego, że godzina była późna i do domu czas, ale nie było to dość zachęcające do powrotu, choć pokój naprawdę nam się spodobał.
Pokój warty polecania, a co do game mastera no cóż rozumiem, że każdy może mieć zły dzień :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 6/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

dominik.gubrynowicz
dominik.gubrynowicz

Neuling
14 Pkt

3 Bewertungen

Trudny ale świetny!

11.11.19 | Besuchsdatum: 08.11.19

dominik.gubrynowicz 3 Bewertungen

Pokój zdecydowanie dla bardziej doświadczonych bywalców escape-roomów. Niebanalne zagadki tworzące jedną, spójną i logiczną całość w połączeniu z sympatycznym wystrojem, oraz zaskakującymi mechanizmami pozwalają wczuć się w klimat i ponieść fabule. Jak w przypadku innych pokoi QuestHunt był to z pewnością świetnie spędzony czas!

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Naboki
Naboki

Pfadfinder
50 Pkt

7 Bewertungen

00 i w sumie 7

23.06.19 | Besuchsdatum: 20.06.19

Glaubwürdige Bewertung

Naboki 7 Bewertungen

Był to nasz pierwszy pokój tego dnia i początek urodzinowej wycieczki znajomych po ER. Po małych perypetiach z drzwiami wejściowymi i szybkim wprowadzeniu w zasady przeszliśmy do pokoju. No i tutaj mogę od razu powiedzieć – nie jesteśmy w żadnym razie pedantami, ale ten pokój wymaga gruntownego odświeżenia i po prostu wymiany niektórych rekwizytów na mniej zużyte (niby to opinia o samym pokoju, ale w poczekalni też przydałoby się wymienić fotel i kanapy na mniej odrapane). Jestem w stanie zrozumieć chęć budowania odpowiedniego klimatu, któremu nie mam nic do zarzucenia, rodem z początku lat 60 (przynajmniej film Doktor No jest z tego okresu), ale... rzeczy powinny być/wyglądać na stare, ale nie zużyte.
Zostawmy to jednak i przejdźmy do zagadek. Zagadki dla nas były dosyć proste, ponieważ przeszliśmy pokój w ok. 34 minuty bez podpowiedzi (wg „Mistrzyni Gry” rekord), ale jesteśmy dosyć doświadczoną ekipą, więc pokój uznaje za średni poziom trudności. Kilka zagadek i rozwiązań zaskoczyło nas bardzo pozytywnie (zwłaszcza jeden z gadżetów), więc jeżeli chodzi o samą zabawę i rozwiązywanie zagadek – polecam. Za Lockme 7: „Ten pokój był dobry - wszystko działało jak należy i nie mamy na co narzekać”, ale nie było efektu WOW no i minusik za to zużycie.
Podsumowując: pokój dobry, tematyka może i ograna, ale wciągająca i ciekawie poprowadzona, wymaga odświeżenia, ale jak komuś to nie przeszkadza (tak jak dla nas liczy się zabawa), to może się skusić. Sama obsługa pokoju bez zarzutu, ale obniżone za bałagan w poczekalni. O ile zepsute drzwi wejściowe i zużyte meble to nie jest wina obsługi, o tyle siano na całej wykładzinie w poczekalni (jest tam klatka z uroczym chomikiem), gdy obok stoi odkurzacz, to już niedopatrzenie i lekko nas zraziło na wejściu.

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 7/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

JacM
JacM

Wanderer
42 Pkt

39 Bewertungen

Jak zostaliśmy agentami

09.01.19 | Besuchsdatum: 08.01.19

JacM 39 Bewertungen

Druga nasza wizyta w Quest Hunt i niestety na jakiś czas ostatnia, bo Królik podobno dla początkujących i młodych. Szkoda, bo wielka przyjemność. Pokój znakomicie opracowany i przemyślany. Kolejne pomieszczenia jak w dobrym sensacyjnym filmie - zwiększają napięcie. Fajne zagadki, porównując go z Odyseją, nam szło się łatwiej - ale to kwestia gustu. Zapamiętamy Quest Hunt jako miejsce przygotowane przez kogoś z pasją - ciekawe, nietuzinkowe, mądre. Kto nie był - powinien zajrzeć!

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Weiter anzeigen

Für's erste Mal perfekte Räume

Toller Platz, um das Escape-Rooms-Abenteuer zu beginnen

Erlebe ein tolles Abenteuer

Werde ein Held und löse Rätsel in diesen aufregenden Räumen