Escape Room Rock & Roll

Rock & Roll

Lockme Partner

31

31 Bewertungen

|

11

Toruń: 11. Platz

|

Kujawsko-pomorskie: 38. Platz

|

PL 469

Polen: 469. Platz

|

6.4/10

Życie kolekcjonera autografów nie jest lekkie. Stanie w kolejkach i przedzieranie się przez tłumy ludzi, po to, by mieć ten gryzmoł naszego idola w klaserze.... [więcej]

2-5 Spieler

60' Minuten

Erzählform

schwer

Fabel

Życie kolekcjonera autografów nie jest lekkie. Stanie w kolejkach i przedzieranie się przez tłumy ludzi, po to, by mieć ten gryzmoł naszego idola w klaserze. Kiedy dowiadujesz się, że popularny zespół rockowy, który znany jest z tego, że nie rozdaje autografów, gra dziś wieczorem w Twoim mieście, zbierasz drużynę i ruszacie! Macie swoją metodę: zaskoczenie zespołu w ich garderobie. Jednak ten zespół nie bez powodu szczyci się tym, że fenomenalnie unika łowców autografów. Kiedy zamykają się za Wami drzwi garderoby, w której nie znajdujecie swoich idoli, za to drzwi nie chcą Was wypuścić, wiecie że macie przerąbane. Zagadki, które prowadzą do wyjścia dotyczą wielu dziedzin muzyki, są trudne i wymagające, nie wystarczy znać tekst Smell like teen spirit Nirvany.

Pamiętajcie! Macie tylko godzinę bo inaczej spotkacie się z Zenkiem Martyniukiem, który jeszcze dziś daje tutaj koncert!

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Kinderfreundlich

Sicherheit

Überwachungskamera

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Sichercheitsschlüssel

Adresse

Wejdź i Wyjdź - Toruń

ul. Jęczmienna 13
87-100 Toruń

Andere Räume an diesem Ort

Preisliste

2 osoby- 80 zł
3-5 osób- 100 zł
studenci- pn-czw- 80zł (za okazaniem ważnej legitymacji)

Öffnungszeiten

pn- czw - 17-22
Pt- 16-23
sb- ndz- 10-23
Przy wcześniejszej rezerwacji istnieje możliwość otwarcia lokalu wcześniej.

Inhaber

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp
ul. Żurawia 6/12 lok 766
00-503 Warszawa
St-ID: 5213641211

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 31 Bewertungen

Allgemeine Note 6.4/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 6.2/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 6.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Schwer

25

20

15

10

5

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

31 Bewertungen

Dawid K. 21
Dawid K. 21

Pfadfinder
55 Pkt

6 Bewertungen

Pokój

14.07.19 | Besuchsdatum: 13.07.19

Glaubwürdige Bewertung

Dawid K. 21 6 Bewertungen

Po opisie pokoju spodziewaliśmy się czegoś więcej. Klimat całkiem ok, ale spoiler od obsługi przed wejściem trochę popsuł zabawę. Zagadki czasem wymagają pomyślenia, a czasem umiejętności manualnych. Pomimo pewnych niedociągnięć miło spędzony czas.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 4/10

Klima: 5/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

king_kahuka
king_kahuka

Navigator
128 Pkt

28 Bewertungen

Zawiedliśmy się

05.12.18 | Besuchsdatum: 01.12.18

Glaubwürdige Bewertung

king_kahuka 28 Bewertungen

Escape room'y istnieją na rynku już ładnych kilka lat - stają się coraz ciekawsze, bogatsze, bardziej inspirujące i zaskakujące. Ten pokój natomiast to krok wstecz. Brak ciekawych rekwizytów, nie było na czym zawiesić oka. Mało zagadek, za to trudne i wieloetapowe. Utraciliśmy przez to dynamikę zabawy i zwykle 2 osoby z 4 nudziły się w danym momencie. Wiele przedmiotów wykonanych mało profesjonalnie i mało estetycznie. Pokój zdecydowanie niedopieszczony. Obsługa beznamiętna, mało otwarta, nie nadawaliśmy na tych samych falach. Pokój duży, ale jego potencjał zupełnie niewykorzystany.

Allgemeine Note: 4/10

Game Master: 5/10

Klima: 1/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Daniel Kardach
Daniel Kardach

Neuling
9 Pkt

1 Bewertung

Pokój OK - obsługa tragiczna.

13.12.19 | Besuchsdatum: 12.12.19

Daniel Kardach 1 Bewertung

Pokój jest w miarę ok - żadnego efektu wow, ale też nie jest zły. Obsługa natomiast... Człowiek przyszedł się zabawić ale obsługa zrujnowała doświadczenie. Pan podpowiadał cały czas nieproszony! W pewnym momencie nawet wszedł do pokoju i zaczął pokazywać co gdzie i jak... Spieszyło mu się ewidentnie do domu.

Allgemeine Note: 3/10

Game Master: 1/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

kurczaczek
kurczaczek

Pfadfinder
76 Pkt

69 Bewertungen

For those about to rock

09.08.18 | Besuchsdatum: 06.08.18

kurczaczek 69 Bewertungen

Podobno pokój do łatwych nie należy. Nam problem sprawił tylko początek, gdzie widoczne jest wszystko, czym będzie trzeba zająć się w przyszłości, ale nic kompletnego, ani nic, z czym można by to wszystko połączyć. Razem z rozwojem gry nie wszystko staje się do końca jasne, dzięki czemu trzeba stale intensywnie główkować. Znajomość muzyki z poprzednich dekad przydaje się tylko w jednym momencie, ale towarzyszy ona w tle przez całą rozgrywkę, co bardzo podbija klimat pokoju, który w wystroju mógłby być nieco lepiej wyrażony. Zagadki są liniowe, ale nie jest to mocno odczuwalne, bo długi czas szuka się jakiegokolwiek kroku w przód, nie skupiając się samemu na jednej konkretnej zagadce. Prowadzący mega sympatyczny i bardzo pozytywny, przypominamy o tabeli rekordów ;)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

babka_kiepska
babka_kiepska

Navigator
108 Pkt

59 Bewertungen

Let's rock

19.08.18 | Besuchsdatum: 06.08.18

babka_kiepska 59 Bewertungen

Ciekawie zapowiadająca się tematyka pokoju, jednak chyba nie do końca wykorzystana. Potencjał w klimacie i wystroju jest obecny, jednak przydałoby się jego ulepszenie, dla lepszego efektu końcowego. Zagadki same w sobie dosyć trudne i wymagające cały czas skupienia. Mieliśmy problem z jedną niedziałającą rzeczą, przez co straciliśmy cenne 10 min nad rozwiązaniem i uzyskaniem kodu. Bardzo żałujemy też iż, mając ostatni dostępny kod (pozostało jego wbicie i wyjście z pokoju) nie mogliśmy tego uczynić, bowiem Mistrz Gry stwierdził, iż "nie wbijajcie tego kodu, bo będę musiał to zaraz sprzątać". Po czym zaraz prosił o rozliczenie i mieliśmy iść. Szkoda, że nie znalazł dla nas chwili na porozmawianie o pokoju i wyjaśnienie pewnych mechanizmów. Takie podejście nieco popsuło nam odbiór całokształtu pokoju.

Allgemeine Note: 6/10

Game Master: 6/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Monika G. 31
Monika G. 31

Pfadfinder
82 Pkt

66 Bewertungen

Muzyka jest w nas....

27.09.18 | Besuchsdatum: 09.08.18

Monika G. 31 66 Bewertungen

Pokój dość trudny ale zachowany fajny klimat fana rocka. Mógłby być bardziej rozbudowany. . ale grało się fajnie :-)

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

beras77
beras77

Globetrotter
262 Pkt

207 Bewertungen

Zagrajmy...rocka;)

11.06.18 | Besuchsdatum: 23.04.18

beras77 207 Bewertungen

Klimat pokoju jest czymś nowym na mapie er i za to duży plus. Ciekawe gadżety, widać że oryginalne. Wystrój nie powala, ale pasuje do tematyki. Natomiast zagadki.. no cóż, szkoda, ale niektóre nielogiczne. I to nawet obsługa nie potrafiła wyjaśnić kluczowej zagadki (za co minus), a my daliśmy sugestie jak to zrobić. Minął już rok pod wizyty, może coś się poprawiło w tym zakresie;) Myślę, że po dopracowaniu er ma szansę zajść wyżej;)

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 9/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Tairee
Tairee

Wanderer
32 Pkt

2 Bewertungen

Wiele do poprawy

27.08.18 | Besuchsdatum: 24.08.18

Glaubwürdige Bewertung

Tairee 2 Bewertungen

Pomysł na pokój dobry, ale wykonanie fatalne.
Szczerze dziwi mnie, że wiele osób pisze o problemach z tym pokojem a jednak dają wysokie oceny.

Pokój urządzony bardzo biednie. Bardziej wygląda jak pokój nastoletniego narkomana melomana, który sprzedał co się dało (oprócz muzyki), a nie jak garderoba dla zespołu.
Pracownik nie zrobił żadnego wprowadzenia. Zapytał czy byliśmy już w jakichś ER, dał krótkofalówkę i nas zamknął. Kiedy przejrzeliśmy wszystko się dało w pokoju (w 10min z ponownym sprawdzaniem), okazało się, że nie wiadomo co mamy zrobić ze zdobytą wiedzą. Potrzebne były podpowiedzi, bo zagadki są tak skonstruowane, że ciężko się domyślić co, do czego i jak. Zazwyczaj w ER po rozwiązaniu jakiejś zagadki jest ekscytacja, radość i szybka burza mózgów co z tym zrobić. Często odkryte elementy już na pierwszy rzut oka do czegoś pasują i zostaje rozgryzanie czego nam jeszcze brakuje. Tutaj każdy kolejny element budził coraz większą konsternacje i rozczarowanie, bo mimo, że coś znaleźliśmy to nie wiadomo co z tym zrobić. Niby tak mało wszystkiego w tym pokoju a mimo wszystko nie wiadomo co robić. Pierwsza krótkofalówka rozładowała się już przy pierwszej próbie użycia. Dostaliśmy drugą, która łapała dyskusje Pracownika z innym pokojem i chyba jakąś restauracje. Co chwile słyszeliśmy rozmowy. Nie wiedzieliśmy czy te podpowiedzi są dla nas czy dla drugiego pokoju, w którym też co chwilę pytali o podpowiedzi. Dostaliśmy też informację, że jeden z elementów gry nie został przygotowany, bo Pan zapomniał, ale w sumie to nie wpływa to na grę więc nic szkodzi. Znaleziona wskazówka do jednej z zagadek nijak się miała do faktycznego rozwiązania a szkoda, bo pomysł fajny. Doszliśmy do tego metodą prób i błędów, straciliśmy wiele czasu. Byliśmy w 3 osoby i jak już udało nam się rozgryźć jakąś zagadkę to tak naprawdę jedna osoba coś robiła a reszta siedziała i czekała, bo nie było co robić. Kiedy Pracownik wszedł do pokoju po raz kolejny, żeby znów wymienić krótkofalówkę mieliśmy już dość i zrezygnowaliśmy z dalszej gry. Chciał nam pokazać jak wygląda reszta rozwiązań, ale zrobił to bardzo byle jak.

Pokój ma potencjał. Wiele trzeba poprawić, ale jeszcze może być z tego naprawdę fajny ER, bo pomysł jest świetny, tylko wykonanie słabe.
1. Wprowadzenie do gry jest dość ważnym elementem budowania klimatu.
2. Dobrze by było wzbogacić trochę wystrój, bo klimatu zamknięcia w garderobie nie było. Muzyka z płyty w tle i to zastaliśmy to zdecydowanie za mało.
3. Zagadki i wskazówki umieszczone w pokoju nie powinny wymagać aż w takim stopniu wyjaśnień od obsługi. Po otrzymaniu podpowiedzi zastanawialiśmy się jak mieliśmy na to wpaść.
4. Przydały by się kartka i długopis.
5. Wchodzenie do pokoju w czasie gry i to kilka razy psuje zabawę (dawanie źle przygotowanych krótkofalówek również).

Jako osoby lubiące muzykę rockową weszliśmy do tego pokoju pełni entuzjazmu, a wyszliśmy rozgoryczeni i rozczarowani. Byliśmy już w wielu pokojach i jak z jakiegoś nie udało nam się wyjść i dostawaliśmy wyjaśnienia co nam poszło źle, to faktycznie mogliśmy mieć pretensje tylko do siebie, że na coś nie wpadliśmy a mieliśmy przed nosem. A tu nie wiem jak mieliśmy wpaść na większość rozwiązań.

Allgemeine Note: 1/10

Game Master: 1/10

Klima: 2/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Sylwia.p
Sylwia.p

Pfadfinder
71 Pkt

33 Bewertungen

Colours of rock!

13.01.18 | Besuchsdatum: 13.01.18

Sylwia.p 33 Bewertungen

Pokój, mimo że niepozorny to jednak dający w kość! Jest nad czym myśleć :) Był to nasz 21wszy pokój, "oczko" dało nam popalić ale udało się! ;) Fajnie się kręci wszystko wokół muzyki, muzyki rockowej ;) I ładnie pachnie na wejściu :P Polecam!

Facebookbild
(hier klicken, um Fotos auf Facebook anzuzeigen)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

miuosh121
miuosh121

Pfadfinder
84 Pkt

33 Bewertungen

Let's Rock !

14.01.18 | Besuchsdatum: 13.01.18

miuosh121 33 Bewertungen

Pokój mimo swoich niepozornych rozmiarów sprawił dużo frajdy i frustracji z powodu zagadek, które okazały się mocno wymagające. Jednak Pan z obsługi(pozytwny wariat) naprowadzał w senswony sposób,który nie zabierał frajdy z rozwiązania.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

Weiter anzeigen

Für's erste Mal perfekte Räume

Toller Platz, um das Escape-Rooms-Abenteuer zu beginnen

Räume mit Filmenstimmung

Escape Rooms, in denen du dich so wie ein Superheld fühlen kannst