Escape Room Złe Miejsce

Złe Miejsce

Lockme Partner

9

9 Bewertungen

|

14

Kraków: 14. Platz

|

Małopolska: 23. Platz

|

PL 285

Polen: 285. Platz

|

8/10

UWAGA: Pokój "Złe Miejsce" znajduje się w lokalu pod adresem: ul. Św. Gertrudy 19/ 8A! To miejsce, do którego wolałbyś nie trafić. Miejsce, kryjące tajemnic... [więcej]

2-4 Spieler

60' Minuten

Thriller

mittel

Fabel

UWAGA: Pokój "Złe Miejsce" znajduje się w lokalu pod adresem: ul. Św. Gertrudy 19/ 8A!
To miejsce, do którego wolałbyś nie trafić. Miejsce, kryjące tajemnice zamordowanych kobiet- ofiar psychopatycznego oprawcy. Zagłęb się w meandry chorego umysłu zabójcy oraz w historie prostytutek, które padły jego ofiarą- rozwikłaj nieodkryte tajemnice. W tym celu musisz jednak przekroczyć próg tego przedsionka piekła. I musisz wiedzieć jedno- to jest naprawdę ZŁE MIEJSCE...

Raum buchen

Raum buchen

Zusätzliche Information

Behindertenfreundlich

Kartenzahlung möglich

Ab 16

Nicht für Klaustrophobiker

Sicherheit

Überwachungskamera

Ständiger Kontakt mit dem Game Master

Sichercheitsschlüssel

Nur Niedervolt eingesetzt

Adresse

Maze Kraków - Kraków II

ul. Św. Gertrudy 19/ 8A
31-048 Kraków

Preisliste

2 osoby: 100 zł
3 osoby: 130 zł
4 osoby: 140 zł

Öffnungszeiten

Poniedziałek- Niedziela:
13:00- 21:05

Inhaber

Rafał Zalewa
ul. Olszanicka 43
30-241 Kraków
St-ID: 6772216737

Raum buchen

Buche und bezahle schnell via Lockme

Raum bewerten

Du musst angemeldet sein, um Bewertungen schreiben zu können.

Anmelden

Raum markieren

Du musst angemeldet sein, um den Raum zu markieren.

Anmelden

Raumstatistiken - 9 Bewertungen

Allgemeine Note 8.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Game Master 8.5/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klima 8.2/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Schwierigkeitsgrad Leicht

25

20

15

10

5

0

Sehr leicht

Leicht

Mittel

Schwer

Sehr schwer

9 Bewertungen

Zespół eR
Zespół eR

Pionier
200 Pkt

74 Bewertungen

Poznać ofiary...

09.01.20 | Besuchsdatum: 12.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Zespół eR 74 Bewertungen

Jak zawsze, zaraz po otwarciu nowego w pokoju w KRK, postanowiliśmy go odwiedzić.

Wizyta w pierwszym tygodniu po otwarciu nie była najlepszym pomysłem, ze względu na sporą liczbę niedoróbek, począwszy od przedpokoju, szkoleniu obsługi i samego pokoju.

Wystrój pokoju minimalistyczny, zagadki starego typu, dość łatwe i liniowe.

Po wyjściu z pokoju ciężko było coś powiedzieć, bo tydzień wcześniej odwiedziliśmy Lokalizację od TickTack'a i te pokoje aż ciężko porównać. Obsługa powiedziała, że mają plany, aby dodać kolejne zagadki i pozmieniać różne rzeczy. Pytanie w takim razie, po co otwierać pokój, skoro już po kilku dniach od otwarcia ma się pełno pomysłów na nowe zagadki.

Pomimo, że jest to najnowszy pokój w Krakowie, gdybyśmy o tym nie wiedzieli, to wskazalibyśmy, że ma 3-4 lata.

Możliwe, że w tej chwili pokój jest już w lepszym stanie, jednak w dniu, w którym go odwiedziliśmy, nie możemy dac więcej niż naciągane 7.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 6/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za opinię! Przepraszamy za pewne niedogodności, które zaistniały, ale jak słusznie Panowie zauważyli, pokój był świeżo otwarty, przez co nie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Pragniemy odpowiedzieć na zadane, w komentarzu, pytanie, po co otwierać pokój, zanim wprowadzi się, weń, wszystkie pomysły i zagadki. Odpowiedź jest bardzo prosta, szczera i życiowa: pewne rozwiązania wymagają większych nakładów finansowych, przez co nie mogliśmy sobie, na nie, od razu pozwolić i będą one wdrażane sukcesywnie. Muszą jednak, Panowie, wiedzieć, że w każdy pokój/ zagadkę/ element wystroju etc. wkładamy maksimum serca i zaangażowania, bo to, co robimy jest naszą pasją. Wszystko, co zostało zawarte, w Panów opinii, jest odczuciem subiektywnym, z jednym jednak- obiektywnym aspektem nie możemy się zgodzić: nasz pokój zdecydowanie nie jest liniowy. Siódemka to całkiem dobra ocena, a w Panów opinii ani jednego pozytywu- szkoda... Pozdrawiamy serdecznie!

kondzio1a
kondzio1a

Pionier
178 Pkt

148 Bewertungen

Dzikie Koty w "Złym miejscu" ...

13.01.20 | Besuchsdatum: 03.01.20

kondzio1a 148 Bewertungen

"Dziś robię coś, co wczoraj jeszcze potępiałem."

Odwiedziliśmy pokój w dwie osoby, wyszliśmy bez podpowiedzi <jedyna podpowiedź, polegała, żeby coś poprawić bo coś nie stykało>, więc uznaje, że jest to łatwy Escape. Fajny dla skromnej i początkującej grupy.
Zagadki są logiczne i liniowe, na początku trochu czuć dreszczyk ale po pewnym czasie wszystko gdzieś ucieka. Pokój zbudowany na fajnym pomyśle, warto go mocniej dopracować fabularnie i rozbudować zagadki.
Dostaliśmy rozładowaną krótkofalówkę < :( > , a Pan z obsługi trochu niemrawy, powinien z większym zainteresowaniem opowiadać o pokoju. :D
Podsumowując "Złe miejsce" nie wbije w krzesło, jednak można odwiedzić z jakimś początkującym graczem i zarazić go zajawką w Escapy.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Serdecznie dziękujemy za opinię! Bardzo przepraszamy za sytuację z rozładowaną krótkofalówką. :( Musieliśmy kupić nowe walkie- talkie, gdyż wystąpił poważniejszy problem z akumulatorem i nie byliśmy w stanie załadować, baterii, do pełna. Odnośnie do Pana z obsługi- z natury jest flegmatyczny, zapewne stąd to wrażenie "niemrawości". Postaramy się jakoś chłopisko rozruszać. :D Prosimy o trzymanie kciuków za rozwój naszego pokoju. Pozdrawiamy serdecznie i, mamy nadzieję, do zobaczenia w naszych kolejnych escape roomach! :)

Blondi i Mózgi
Blondi i Mózgi

Pfadfinder
92 Pkt

54 Bewertungen

Myślałam, że nic nas już nie zaskoczy...

02.12.19 | Besuchsdatum: 30.11.19

Blondi i Mózgi 54 Bewertungen

... a jednak! Udało się to dzięki pewnemu nietypowemu elementowi pokoju, z resztą sami zobaczycie jak się wybierzecie 😃 Mnie osobiście bardzo zaciekawił.

Ogólnie pokój klimatyczny, budzi napięcie bardzo dobrze dobrana muzyka. Zagadki nie są skomplikowane, więc myślę, że pokój będzie idealnym rozwiązaniem dla grup początkujących, dla bardziej doświadczonych jest to lekka przyjemna zabawa, więc też polecam się przejść w wolnej chwili 😉

Jeżeli chodzi o liczbę to myślę, że 3 osoby to taki maks, w 4 mógłby już być mały ścisk.

Obsługa sympatyczna, ale troszkę za mało gadatliwa jak dla nas, lubimy sobie żywo porozmawiać o pokoju po wyjściu 😊

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Ogromnie się cieszymy, że nasz pokój się Państwu podobał! :)

Beezqp
Beezqp

Pfadfinder
52 Pkt

41 Bewertungen

Trochę za mało...

04.01.20 | Besuchsdatum: 14.12.19

Beezqp 41 Bewertungen

Nowe pokoje na mocno pokiereszowanej scenie krakowskiej to gratka, więc jak nadarzyła się okazja odwiedzić niedawno udostępnione Złe Miejsce, szybko z niej skorzystaliśmy.

W pokoju jest kilka ciekawych rozwiązań, ale brakuje najważniejszego - klimatu! Oświetlenie jest zbyt oczywiste, wystrój zawiera elementy mocno creepy wymieszane z elementami jakby zupełnie losowymi. Chcieliśmy się pobać, ale było ciężko o to, choć kilka zagrywek twórców było naprawdę fajnych. Zagadki i zadania to ciekawy mix rozwiązań sprawdzonych i rozwiązań oryginalnych, niestety było ich dla nas za mało. Plus brakowało trochę spójności i logiki w tym wszystkim, choćby wspomnieć że klucz do wyjścia znaleźliśmy przed rozwiązaniem wszystkich zagadek - więc zamiast szukać wyjścia, szukaliśmy zadań. Dodam też, że we 4 było nam dość ciasno...

Ogólnie pokój ma potencjał, żeby być naprawdę klimatycznym Złym Miejscem. Trochę żałuję, że mogliśmy twórcom dać więcej czasu, żeby został dopracowany przed naszą wizytą tam. Pozostał lekki niedosyt.

Bewertung melden

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Aktualnie, każdej Grupie, przed grą, zaznaczamy, iż istnieje możliwość, aby zdobyć klucz, zanim wypełni się misję, ale nie oznacza to jeszcze końca gry. Powyższe wynika z faktu, że pokój jest nieliniowy.Rozumiemy, że takie rozwiązanie może konfundować, dlatego będziemy musieli jeszcze przepracować ten wątek. Oświetlenie zostanie nieco zmienione oraz zostaną dodane elementy wystroju, aby mocniej zaznaczyć klimat. Pokój na bieżąco będzie udoskonalany, w miarę możliwości finansowych. :) Pozdrawiamy serdecznie!

Monika Krzywańska
Monika Krzywańska

Pfadfinder
57 Pkt

12 Bewertungen

Bardzo dobre "złe miejsce"

28.11.19 | Besuchsdatum: 10.11.19

Monika Krzywańska 12 Bewertungen

Pokój bardzo klimatyczny.
Zdecydowanie polecam zwracać uwagę na szczegóły i patrzeć na to co się robi, bo mogą się przytrafić pewne niespodzianki.
Zagadki nie były bardzo skomplikowane, natomiast dość różnorodne. Dzięki czemu pokój będzie atrakcyjny dla grup początkujących jak i tych bardziej doświadczonych.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za opinię! Niezwykle nam miło, że dobrze się Państwo bawili w naszym escape roomie! :)

Łukasz S. 48
Łukasz S. 48

Wanderer
46 Pkt

2 Bewertungen

Nazwa bywa myląca

06.11.19 | Besuchsdatum: 05.11.19

Glaubwürdige Bewertung

Łukasz S. 48 2 Bewertungen

Doczekaliśmy się wreszcie premiery złego miejsca i.. nie jest źle. Pokój jest na pewno bardzo dobrym wyborem dla niedoświadczonych grup i świetny na rozpoczęcie swojej przygody z ER, jeśli ktoś lubi dreszczyk emocji. Nam poszło bardzo szybko, ale nie wyszliśmy stamtąd zawiedzeni. Wystrój bardzo fajny, zagadki jak na ten poziom trudności ciekawe. Urwałem trochę ocenę, bo wprowadzenie i zagadki wymagają jeszcze szlifów. Ale pokój ma jakieś 3 dni, więc na spokojnie :) Pokój na pewno potrzebny na eskejpowej mapie Krakowa. Polecam z czystym sumieniem

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 8/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za uczciwą i konstruktywną opinię! Czujemy się zmotywowani do kontynuowania pracy nad pokojem. Mamy jeszcze kilka pomysłów na zagadki, więc sukcesywnie będą one wdrażane, tak aby ciekawie utrudnić rozgrywkę. :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Miło nam było Państwa gościć!

Joasia F.
Joasia F.

Neuling
12 Pkt

3 Bewertungen

Oj to baaardzooo złe miejsce !

10.11.19 | Besuchsdatum: 05.11.19

Joasia F. 3 Bewertungen

Złe miejsce...Pokój z bardzooo dobrym klimatem ,ciężka, mroczna muzyka i wiele świetnych elementów wystroju ,które właśnie go budują. Zagadki same w sobie ciekawe . Na pewno na plus ,że pokój nie jest mocno liniowy i każdy znalazł do roboty coś dla siebie.Bardzo wkręciliśmy się w fabułę ,która brzmi całkiem realnie ,a może jest realna? :)
Obsługa miła i pomocna. W pokoju również wszystko zadziałało jak powinno co też jest ogromnym plusem :)

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za opinię! Takie komentarze najbardziej motywują nas do ciągłej pracy nad ulepszaniem naszych pokoi! :)

Edyta Biel
Edyta Biel

Wanderer
43 Pkt

3 Bewertungen

Kiedy udajesz się do tego pokoju grupą 4 dziewczyn...

28.11.19 | Besuchsdatum: 17.11.19

Edyta Biel 3 Bewertungen

...bądź pewna, że jego tematyka wpisze się IDEALNIE :D
Złe Miejsce to ciekawy pokój, z pewnym bardzo nietypowym, żywo działającym na emocje elementem wystroju ;) (jak pójdziecie będziecie wiedzieli dokładnie o czym mówię!). Zagadki ciekawe, nie są jakieś bardzo skomplikowane, więc myślę, że większość grup sobie z nimi świetnie poradzi. Klimat niezły, dość mroczny, wystrój pokoju poza jednym elementem dość typowy.
Byłyśmy w nim w 4, ale myślę, że tak duża liczba osób to dla początkujących; dla ludzi którzy parę pokojów mają na koncie sądzę, że 2 osoby to idealny zespół do tej historii :)

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 8/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Bardzo dziękujemy za miłą i konstruktywną opinię! :) Cieszymy się, że mogliśmy Panie, u siebie gościć. Pozdrawiamy serdecznie! :)

tomasz.gassowski
tomasz.gassowski

Neuling
10 Pkt

1 Bewertung

Złe, oj złe miejsce!

11.11.19 | Besuchsdatum: 03.11.19

tomasz.gassowski 1 Bewertung

Razem z małżonką postanowiliśmy zaryzykować życie, przekroczyć próg złego miejsca i rozwikłać tajemnicę zaginionych kobiet. Po Krakowie dawno chodziły plotki, jakoby właśnie w tym miejscu kryjówkę miał psychopatyczny morderca prostytutek. Nie pomyliliśmy się. Co gorsza, na rozwiązanie zagadki mieliśmy tylko godzinę, aby zdążyć przed powrotem podejrzanego typa. Na szczęście udało się!
Pokój świetnie nadaje się dla grup początkujących i średniozaawansowanych. Zagadki są pomysłowe, o zróżnicowanym stopniu trudności. Niektóre z nich są oryginale i nowatorskie. Pokój nie jest liniowy - dzięki temu każdy uczestnik może jednocześnie brać udział w rozwiązywaniu zagadek. Muzyka została rewelacyjnie dobrana do tematyki pokoju. Bardzo przypadł nam do gustu również jego wystrój, którego elementy były spójne i nieprzeładowane. Tematyka, wystrój i zagadki tworzyły tajemniczy i niepokojący klimat. Obsługa była bardzo profesjonalna, miła i pomocna. Bardzo polecamy wszystkim śmiałkom - to naprawdę znakomite złe miejsce.

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Antwort der Firma {compr}

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię! To świetne uczucie, wiedzieć, że to, co robimy przynosi ludziom radość, i że nawet dysponując niezbyt pokaźnym kapitałem, jesteśmy w stanie stworzyć pokój, w którym ludzie świetnie się bawią i doceniają naszą pracę. :) "Złe miejsce" oczywiście będzie sukcesywnie ulepszane, cały czas nad tym pracujemy. :)

Für ganze Familie perfekt geeigneter Raum

Wähle einen Raum, der der ganze Familie gewidmet ist

Räume, die Schüttelfrost erregen

Wähle ein Spiel mit Thriller- oder Horrostimmung