Zorkout Escape Rooms

Zorkout Escape Rooms

Lockme Partner

131

131 Bewertungen

|

PL 67

Polen: 67. Platz

|

9/10

ZORKOUT Escape Rooms to miejsce dające rozrywkę dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych. Nasz lokal znajduje się na Wyspie Spichrzów na Gdańskim Śródmieściu. [więcej]

3 3 Räume

1 1 Abteilung

Firmeninformationen

ZORKOUT Escape Rooms to miejsce dające rozrywkę dla Ciebie, Twojej rodziny i znajomych. Nasz lokal znajduje się na Wyspie Spichrzów na Gdańskim Śródmieściu.

Abteilungsadresse Gdańsk

Gdańsk

Spichrzowa 28
80-750 Gdańsk

Verfügbare Räume in der Abteilung Gdańsk

Geschlossene Räume in der Abteilung Gdańsk

Neueste Bewertungen

zosia.k2000
zosia.k2000

Wanderer
27 Pkt

2 Bewertungen

Świetny pokój!

09.10.2019 | Besuchsdatum: 06.10.2019

Glaubwürdige Bewertung

zosia.k2000 2 Bewertungen

Cudowny pokój! Doskonały fabularnie, zaskakujący, oryginalny, przemyślany, a obsługa profesjonalna i przemiła. Dobry system podpowiedzi, nie narzucający się.
Na pewno wrócimy do tego miejsca!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 9/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

Rudy Pudel
Rudy Pudel

Navigator
131 Pkt

44 Bewertungen

"Im więcej sądzicie, że widzicie, tym łatwiej będzie was oszukać"

06.10.2019 | Besuchsdatum: 05.10.2019

Glaubwürdige Bewertung

Rudy Pudel 44 Bewertungen

To ostatni w kolejności odwiedzony przeze mnie pokój w Zorkout . I zupełnie inny od pozostałych dwóch. Oczywiście widać tu rękę twórców, szczególnie jeśli chodzi o pomysłowość w ukrywaniu przedmiotów, ale klimat pokoju jest całkowicie odmienny. Ale "inny" w tym wypadku absolutnie nie oznacza "gorszy"!
Pomysłowości ekipy Zorkout'u poświęcę chwilę, bo znowu udało im się mnie zaskoczyć i nie chodzi wyłącznie o skrytki. Czasami najtrudniej wpaść na najbardziej oczywiste rozwiązania a szukając daleko nie widzimy tego, co mamy przed oczami ;-)
Pokój odwiedziliśmy w grupie czteroosobowej, ale tym razem w towarzystwie młodszych Uciekinierów (9 i 12 lat). I dla dzieciaków bardzo wizytę tu polecam, chociaż i dorośli będą usatysfakcjonowani. Przestrzeń jest niewielka, ale we wspomnianym składzie nie było nam ciasno i nikt sobie nie przeszkadzał. Zagadki są różnorodne, wymagają kojarzenia, logiki no i spostrzegawczości oczywiście (ale tego po tej ekipie można się spodziewać). J
Jest kilka kłódek (nie wszystkie oczywiste), są i inne mechanizmy . Na uwagę zasługuje spora różnorodność rozwiązań. No i do pracy przy rozwiązywaniu zagadek trzeba zaprząc więcej niż zwykle zmysłów.
Klimat pokoju, zagadki, historia tworzą fajną całość. Fabułę przechodzi się z przyjemnością. Dzieciakom podobało się bardzo, dorosłym wcale nie mniej.
Ekipa Zorkoutu jak zwykle nie zawodzi, "robią robotę", a my z niecierpliwością czekamy na ich kolejną odsłonę!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 10/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
112 Pkt

35 Bewertungen

Gdzie ten magik?

30.09.2019 | Besuchsdatum: 14.09.2019

JediPrzemo 35 Bewertungen

Zadziwiające ile rzeczy można ukryć w tak małym pokoju, bo istotnie, był to jeden z najmniejszych escape roomów w jakim byliśmy! Jeśli chodzi o wyposażenie, to początkowo nie robi ono zbyt dużego wrażenie: nie jest źle, ale też nie zachwyca. Z czasem dużo bardziej je docenimy i uwierzymy, że faktycznie znajdujemy się w garderobie iluzjonisty! W trakcie gry poznajemy jego historię , która prowadzi do zaskakujących wniosków! Fabuła została dopracowana i widać, że nie doklejono jej na siłę, ale obudowano wokół niej wszystkie zagadki.

Pokój wypakowano elektroniką, ale zwolennicy bardziej tradycyjnych rozwiązań również znajdą tu kilka kłódek dla siebie. Wysoko ceniona jest tu spostrzegawczość oraz zdolność nieszablonowego myślenia. Chyba jednak twórcy pokoju podążają innym tokiem myślenia, niż my, ponieważ potrzebowaliśmy niemało podpowiedzi.

Obsługa profesjonalnie się nami zajęła i nawet dając podpowiedzi starała się robić to w taki sposób, żebyśmy sami się domyślili, co dokładnie mamy zrobić. Po wszystkim jeszcze omówiliśmy najtrudniejsze zagadki oraz inne pokoje. Polecam!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 10/10

Schwierigkeitsgrad: Schwer

JediPrzemo
JediPrzemo

Navigator
112 Pkt

35 Bewertungen

Szukając złotego pociągu

30.09.2019 | Besuchsdatum: 14.09.2019

JediPrzemo 35 Bewertungen

Poszukiwania złotego pociągu zaprowadziły nas do Gdańska, niedaleko starówki. Pokój nie jest największy, ale widać, że twórcy chcieli go maksymalnie wypełnić klimatem i zagadkami. Wiele elementów wystroju prowadzi bezpośrednio do rozwiązania łamigłówek, do czego najbardziej przyda się spostrzegawczość. Jest to spory plus, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu mamy wrażenie, że każdy element jest istotny dla fabuły. Choć byliśmy w lepiej urządzonych pokojach, to muszę przyznać, że wyposażenie jest klimatyczne i dobrze buduje odpowiedni nastrój.

Wśród zagadek dominują kłódki i szyfry, ale znajdziemy tu również trochę elektroniki. Może mieliśmy gorszy dzień, a może nie mogliśmy się wstrzelić w sposób myślenia twórców, ale nie obyło się bez podpowiedzi. Odnieśliśmy przez to wrażenie, że niektóre zagadki nie były zbyt intuicyjne, zwłaszcza, że pojawiło się też parę mylących informacji. Ostatecznie wyszliśmy kilka minut przed czasem, ale bez podpowiedzi zajęłoby nam to dużo dłużej.

Bardzo miła obsługa nie narzucała się z podpowiadaniem, ale widać było, że jesteśmy obserwowani, ponieważ po każdej prośbie o pomoc natychmiast przekazywano nam potrzebne informacje. Ogólnie polecam!

Bewertung melden

Allgemeine Note: 8/10

Game Master: 10/10

Klima: 9/10

Schwierigkeitsgrad: Mittel

ba0410
ba0410

Pfadfinder
64 Pkt

21 Bewertungen

No to jedziemy

21.08.2019 | Besuchsdatum: 21.08.2019

ba0410 21 Bewertungen

Pokój dobry, ciekawy wystrój, zagadki były dość trudne, przynajmniej dla nas. Klimat odzwierciedlał tematykę. Polecam pokój

Allgemeine Note: 7/10

Game Master: 8/10

Klima: 7/10

Schwierigkeitsgrad: Leicht

Weiter anzeigen